Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie mówcie mi już dziś o pogodzie bo u mnie w pracy pogoda mocno daje mi popalić! :kwasny: :kwasny: :kwasny:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
furki się same pucują w deszczu, no pogoda patologiczna i juz się ciemno robi

Chyba chcialłeś napisać że się same brudzą. A co Miszka boisz się ciemności... :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

d*pa d*pa , jak mam rezać jak mi listonosz nie chce nic przynieść :( już mam prawie wszystko gotowe :gwizdanie:

dziś na spocie będzie lansik na stalumfelgach :kwasny:

Opublikowano

strasznie, dlatego nie mogłem kupić eSy bo ma ciemną podsufitkę

:polew:

Keżor w końcu twoja A4 troszkę zbliży sie do mojej :polew:

Opublikowano
strasznie, dlatego nie mogłem kupić eSy bo ma ciemną podsufitkę

To wszystko jasne :polew: :polew: A tak z ciekawości pytam jak jeździsz jak jest ciemno..?? :mysli:

Opublikowano
strasznie, dlatego nie mogłem kupić eSy bo ma ciemną podsufitkę

To wszystko jasne :polew: :polew: A tak z ciekawości pytam jak jeździsz jak jest ciemno..?? :mysli:

zamykam oczy i udaję, że śpię

Opublikowano

miałem taką dziewczyne która jak jechała ciężarówka z naprzeciwka to zamykała oczy.. 2 razy jej pozwoliłem prowadzić i bym to życiem przypłacił :polew:

Opublikowano

dzwoniłem do Nomy zapytać czy mają i o cene tego badziewia co mi urwali razem ze szkłem lusterka

i co usłyszałem tak można zamówić, okres oczekiwania 2 dni ale nie cieszyłem się jeszcze bo wiedziałem, że zaraz powie cene...

no i powiedział 352zł za takie małe coś co rusza lusterkiem :wallbash:

na allegro całe lusterka.... nie przymierza się ktoś do zakupu lusterka, np chce wymienić duże na małe :mysli:

to bym się zrzucił bo nie chcę kupować całego lusterka :chytry:

Opublikowano
to bym się zrzucił bo nie chcę kupować całego lusterka

Ja chętnie kupię lusterko od angola :naughty:

Opublikowano

Miszka przejdź się gdzie po parkingu... :gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano
to bym się zrzucił bo nie chcę kupować całego lusterka

Ja chętnie kupię lusterko od angola :naughty:

pogadamy na spocie,

Miszka przejdź się gdzie po parkingu... :gwizdanie: :polew: :polew:

no od razu z b7 poszukam w okolicach Siewierza pasuje ? ? ? :polew:

Opublikowano
to bym się zrzucił bo nie chcę kupować całego lusterka

Ja chętnie kupię lusterko od angola :naughty:

pogadamy na spocie,

Miszka przejdź się gdzie po parkingu... :gwizdanie: :polew: :polew:

no od razu z b7 poszukam w okolicach Siewierza pasuje ? ? ? :polew:

:no: :no: :no: :no: Mój żarcik był lepszy! :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

wiesz Akjam przeszło mi to przez myśl żeby zrobić sobie spacer tu i uwdzie ale to przecież k**estwo...wiem po sobie jak mnie to wku.wiło jak mi zaje.ali dzień przed wyjazdem do Czewy :wallbash:

z resztą nie jestem złodziejem :hi:

ok zmykam bo spot niedługo a jeszcze trzeba coś normalnego porobić :good:

Opublikowano

wiesz Akjam przeszło mi to przez myśl żeby zrobić sobie spacer tu i uwdzie ale to przecież k**estwo...wiem po sobie jak mnie to wku.wiło jak mi zaje.ali dzień przed wyjazdem do Czewy :wallbash:

z resztą nie jestem złodziejem :hi:

ok zmykam bo spot niedługo a jeszcze trzeba coś normalnego porobić :good:

Miszka przecież to był tylko i wyłącznie żarcik z mojej strony bo sam też bym czegoś takiego nie zrobił! :good:
Opublikowano

wiesz Akjam przeszło mi to przez myśl żeby zrobić sobie spacer tu i uwdzie ale to przecież k**estwo...wiem po sobie jak mnie to wku.wiło jak mi zaje.ali dzień przed wyjazdem do Czewy :wallbash:

z resztą nie jestem złodziejem :hi:

ok zmykam bo spot niedługo a jeszcze trzeba coś normalnego porobić :good:

ja chyba nie dojadę dziś..co do lustra to mam części z prawego (jak rozwaliłem :P), oddam za free, może ktoś coś z tego będzie potrzebował ;)

Opublikowano

Ja na bank nie dojadę bo siedzę jeszcze w pracy! :confused4:

Opublikowano

ja też jeszcze i chyba szybko dziś nie wyjdę..awarie mamy w serwerowni grr..

Opublikowano

No ktoś musi pracować a co niektórzy się spotują... :slina:

Opublikowano

ja też jeszcze i chyba szybko dziś nie wyjdę..awarie mamy w serwerowni grr..

u mnie póki co bez awarii jeszcze 45 minut i lece na spota :przebiegly:

Opublikowano

do mnie rodzinka przyjechała więc niedało rady skoczyć na spocika,

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.