Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Halo!? A Wy jeszcze spotujecie?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taa pewnie znowu się scigają :> ciekawe kto dzis kogo objechał hehe

Opublikowano

Ja już wróciłem. Miszka objechał Krola :naughty:

Opublikowano

panowie jechalem kolo was dzis, niestety z matka wiec nie moglem sie zatrzymac :embarrassed: Pozdro

:hi:

napisał bo wszyscy go widzieliśmy i nie mógł się wyłgać, że był ale nikogo nie widział :gwizdanie: - Ż a r t :hi:

to wpadnij następnym razem

co do objeżdżania...to ja się z kimś ścigałem dziś :gwizdanie: a to nie było tydzień temu? :polew:

aha zaznaczam, że nie ścigam się już więcej z dieslami :polew:

Opublikowano
  • Autor

no ja też już po :>

dawids212, nie dało sie nie zauważyć Twojego auta :naughty:

Miszka, przecież jeszcze ze mną sie miałeś ścigać :cool1:

Opublikowano

Miszka - ja chce rewanżu ...

Choć to o Tobie dobrze świadczy masz 125 koni i wygrałeś z autem co ma 90 :decayed:

Opublikowano

Znowu się ścigaliście? :evil: Były jeszcze jakieś pary? :naughty:

Opublikowano

Znowu się ścigaliście? :evil: Były jeszcze jakieś pary? :naughty:

nie....

Opublikowano

jestem w domu.. jakiś baran przejazd zamknął :angry: tak jakby pociągi były ważniejsze ode mnie :gwizdanie:

Opublikowano

no ja też już po :>

dawids212, nie dało sie nie zauważyć Twojego auta :naughty:

Miszka, przecież jeszcze ze mną sie miałeś ścigać :cool1:

przyjdzie kryska na Keżoryska :>

Miszka - ja chce rewanżu ...

Choć to o Tobie dobrze świadczy masz 125 koni i wygrałeś z autem co ma 90 :decayed:

ponoć Twój to jakieś wyrezane s4 by Krolu.......hmmm

a o Tobie źle świadczy, że eSa w Twoim rozumowaniu(czytaj s4 by Krolu) jest takaaaaa...takaaaaaa.....taka słaba :tongue4:

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 23:38_________________________________________________i nie ustawiaj sobie opisu na gg że mnie objechałeś :polew::tongue4:

Opublikowano

ponoć Twój to jakieś wyrezane s4 by Krolu.......hmmm

a o Tobie źle świadczy, że eSa w Twoim rozumowaniu(czytaj s4 by Krolu) jest takaaaaa...takaaaaaa.....taka słaba :tongue4:

To jest projekt rozwijający się :gwizdanie:

Opublikowano

było już dawno temu :gwizdanie:

Opublikowano

dobre dobre :) za tydzień biorę wolne we wtorek, żeby na spota przyjechać :D haha

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

było już dawno temu :gwizdanie:

ale Miszka miał bana na neta założonego wtedy :polew:

Opublikowano

było już dawno temu :gwizdanie:

ale Miszka miał bana na neta założonego wtedy :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

słabi kierowcy słabe auta...ale pyskaci :bicz3:

Opublikowano

hahah nie lekceważ potęgi mocy.. z moimi 114KM wygrałbyś już pewnie o grubość lakieru skoro z 90KM wygrałeś o wielkość zderzaka :polew:

Opublikowano

hahah nie lekceważ potęgi mocy.. z moimi 114KM wygrałbyś już pewnie o grubość lakieru skoro z 90KM wygrałeś o wielkość zderzaka :polew:

chętnie sprawdzę jak to Twoje z moim sie sztartnie, ale to umówimy sie gdzieś poza spotem... :gwizdanie:

jak mnie objedziesz powiem, że kłamiesz i że sie z Tobą wcale nie ścigałem :tongue4:

ps.Mikefoto ma dla mnie ''chyba napewno'' działający mechanizm regulacji do mojego lusterka :kox:

wiecie jak jest do prawdziwej eSy ciężko dostać :polew: :polew:

Opublikowano

moje nowe turbo:

tooheavyforChub.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.