Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak to było ?? "pokaż mi niebo kiedy słońca braaaaaaaaaak" :polew: :polew:

a co do Maxa to fakt zawziął sie chłopak i już nie ma tematu do smiania śmiacia śmiechu nawet :wink4:

musze wymienić wahacz bo każdy kto wsiada do mnie do auta pyta co tak napier.. :disgust:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak to było ?? "pokaż mi niebo kiedy słońca braaaaaaaaaak" :polew: :polew:

a co do Maxa to fakt zawziął sie chłopak i już nie ma tematu do smiania śmiacia śmiechu nawet :wink4:

musze wymienić wahacz bo każdy kto wsiada do mnie do auta pyta co tak napier.. :disgust:

muza - Dżast Fajf

Wachacz - pamiętaj :acute: lemforder

Opublikowano

no na szczęście mam tylko jeden do wymiany więc 170zł tylko mnie to wyjdzie :cool1:

Opublikowano

to widzę że omineły mnie wczoraj grube hityy... łoo jak mnie się nic niechcę :kwasny:

Opublikowano

Jaki nick ma Max ???

Opublikowano
  • Autor

Maxito :gwizdanie:

Opublikowano

a nie ma jakiegoś numer w nicku ??? chce mu pw wysłać a użytkownik maxito nie istnieje - ale już wiem gdzie sprawdzić. [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 22:38_________________________________________________Maxito1981

Opublikowano

Jaki nick ma Max ???

maxito1981 te świeczki nie wyskoczyły jeszcze ale zaczne już szukać świec żarowych zima przyjdzie i zostane leżeć [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 22:39_________________________________________________krolu txn za wstępną pomoc jutro ciąg dalszy

Opublikowano

Jaki nick ma Max ???

maxito1981 te świeczki nie wyskoczyły jeszcze ale zaczne już szukać świec żarowych zima przyjdzie i zostane leżeć

bo świece działają poniżej 4 stopni, wiec jak nie było poniżej 4 stopni albo silnik był ciepły to one się nie załączają wiec błąd nie wyskoczy...

Opublikowano

Jaki nick ma Max ???

maxito1981 te świeczki nie wyskoczyły jeszcze ale zaczne już szukać świec żarowych zima przyjdzie i zostane leżeć

bo świece działają poniżej 4 stopni, wiec jak nie było poniżej 4 stopni albo silnik był ciepły to one się nie załączają wiec błąd nie wyskoczy...

mój ty mechaniku :rose::wink4:

p w poszło do ciebie z info

Opublikowano

Jaki nick ma Max ???

maxito1981 te świeczki nie wyskoczyły jeszcze ale zaczne już szukać świec żarowych zima przyjdzie i zostane leżeć

bo świece działają poniżej 4 stopni, wiec jak nie było poniżej 4 stopni albo silnik był ciepły to one się nie załączają wiec błąd nie wyskoczy...

mój ty mechaniku :rose::wink4:

p w poszło do ciebie z info

do usług... odpisałem Ci...

Opublikowano

To już lepiej jakąś Nokie niż takie wynalazki.. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hehe muszę kupić telefon dla seniora :P jaki będzie ok?

może taki: http://allegro.pl/item840676963_emporia_talk_v20_telefon_udany_prezent_dla_seniora.html

zależy jaki senior, obyty z elektroniką? do ilu złotówek? ja też wole nokie , ale tu masz czytelne klawisze :gwizdanie:
Opublikowano

bry :hi:

dzieje się tu coś? :cool1: bo na gliwickich nie ma z kim spamować :decayed:

Opublikowano

hehe muszę kupić telefon dla seniora :P jaki będzie ok?

może taki: http://allegro.pl/item840676963_emporia_talk_v20_telefon_udany_prezent_dla_seniora.html

zależy jaki senior, obyty z elektroniką? do ilu złotówek? ja też wole nokie , ale tu masz czytelne klawisze :gwizdanie:

Blackberry :kox:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 23:51_________________________________________________ :hi:

coś się dzieje

Opublikowano

Właśnie wróciłem z knajpy po przeglądzie LM... :drinks: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 23:57_________________________________________________Ale zaraz spadam spać bo rano trzeba wstać... :disgust::kwasny:

Opublikowano

piękna kolejka...brameczki :kox:

Opublikowano

nie obyty :P 1 telefon, złotówek, a myślę, że do 500 się wyrobi :)[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 00:04_________________________________________________się działo..ale już późno..więc trzeba do łóżka :lazy:

Opublikowano

ja bym celował w Nokię tak na poważnie, proste menu, ładny wygląd, dobry serwis...same plusy :good:

Blackberry mam firmowe - fajne ale bardziej pod neta, e-mail, kalendarz, organizator, przypomnienia itp... :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 00:07_________________________________________________ps.Mike włóż już do auta to lustrko co być nie zapomniał :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.