Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a w ogóle to znalazłem wyniki z SCP na 1/4mili :przebiegly:

http://img524.yfrog.com/img524/5210/lista2p.jpg

na seryjnych wtryskach , ale zobaczcie jaką mi pojemmność wpisali :wallbash: nr872 :hi:

ale bym sobie teraz czas zmierzył :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżor gdzie ten czas można sobie tak zmierzyć? :kox:

Opublikowano
  • Autor

no były w kato wyścigi ,ale to we wrześniu ;)

teraz wyniki odkopałem :P

trzeba sie kiedyś ustawić z gregorym i jego czasomierzaczem i sobie pomierzyć czasy :gwizdanie:

tylko dorezam reszte kuni :wink4:

Opublikowano

jak już poskładam wszystko do końca to sobie zrobimy taki zlocik znowu z kreskami i mierzeniem czasów :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale niech zrobi sie sucho :wink4:

a tym czasem ide spać :hi:

Opublikowano

spadam spać... od rana walka z gwintem :gwizdanie: :hi:

Opublikowano

a w ogóle to znalazłem wyniki z SCP na 1/4mili :przebiegly:

http://img524.yfrog.com/img524/5210/lista2p.jpg

na seryjnych wtryskach , ale zobaczcie jaką mi pojemmność wpisali :wallbash: nr872 :hi:

ale bym sobie teraz czas zmierzył :evil:

hehe nic się niechwaliłes że masz 2.9 hehehe

i jak Rafał załatwiłeś przegląd, czy robili problemy?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: z rana

piękna kolejka...brameczki :kox:

A brameczki rzeczywiście super...

Opublikowano
  • Autor

DO :bry:

Opublikowano

Jakaś tu pustka dzisiaj... :mysli:

Opublikowano

ja bym celował w Nokię tak na poważnie, proste menu, ładny wygląd, dobry serwis...same plusy :good:

Blackberry mam firmowe - fajne ale bardziej pod neta, e-mail, kalendarz, organizator, przypomnienia itp... :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 00:07_________________________________________________ps.Mike włóż już do auta to lustrko co być nie zapomniał :gwizdanie:

wszyscy pracują ciężko :> zrobię dziś fotki tego lusterka to powiedz czy się nadaje :P nie będę z nim jeździł do wtorku, ale spokojnie, nie zapomnę :) Co do nokii, to jaka? duże przyciski żeby miała :D

Opublikowano

Dobry dzień :hi:

Opublikowano

:hi: kurde Gracjan zapomniałem dziś rano :embarrassed: podeśle po 20 jak bede w domu ;)

Opublikowano

:hi:

Mike -ok wyslij mi te foty :)

Gracjan to kiedy wpadasz na spota pod Real?....tylko we wtorek a nie czwartek :naughty:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 16:29_________________________________________________

:baseball:

:polew:

Opublikowano

Miszka82: wiesz jak wyłączyć BOSE z concert I? Niby VAGiem, ale moja audica nie łapie kanału z Radiem aby to wyłączyć, jakiś inny pomysł :D?

Opublikowano

Miszka82: wiesz jak wyłączyć BOSE z concert I? Niby VAGiem, ale moja audica nie łapie kanału z Radiem aby to wyłączyć, jakiś inny pomysł :D?

niestety nie, mam zmienione radio a na ori nie bardzo się znam

ale coś napisałęś o Vag'u...to może Krolu albo Keżor te dwa stare rezacze będą coś wiedziały :hi:

Opublikowano

Miszka82: wiesz jak wyłączyć BOSE z concert I? Niby VAGiem, ale moja audica nie łapie kanału z Radiem aby to wyłączyć, jakiś inny pomysł :D?

nie wiem czy zwykłym się da :gwizdanie: jak przypomnisz we wtorek rano to zobaczę co da się zrobić...

Opublikowano

Miszka82: wiesz jak wyłączyć BOSE z concert I? Niby VAGiem, ale moja audica nie łapie kanału z Radiem aby to wyłączyć, jakiś inny pomysł :D?

nie wiem czy zwykłym się da :gwizdanie: jak przypomnisz we wtorek rano to zobaczę co da się zrobić...

tutaj podobno się da:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t6138.0.html

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.