Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to już wiem kto stawia na 300 stronę, jak pisałem wcześniej ten kto ją otworzy :decayed:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: za odwagę :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

gratuluje 300 stron :kox: zobaczcie kto napisal pierwszego posta na 200 stronie :cool1:

Opublikowano

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Ja tam kasiasty jestem...

Jak synkowi skarbonkę obrobię. :kox:

Opublikowano

ma kolega gest no no :>

Opublikowano

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Ja tam kasiasty jestem...

Jak synkowi skarbonkę obrobię. :kox:

To przynajmniej do nas na spota wpadniesz :wink4: w końcu

Opublikowano

Luzik. Z taką ekipą chętnie! :good: Tylko kiedy ja znajdę czas na spot u was... :blink:

Opublikowano

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Ja tam kasiasty jestem...

Jak synkowi skarbonkę obrobię. :kox:

On chyba żeby na kręgle pójść zbierał ;( biedak - to ja nie chce ...[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 20:51_________________________________________________A tak apropo jak już ostatnio cześć usłyszała i się z tego śmiała :disgust: - to ja piję tylko babskie piwo - reeds zielony więc jak można to ja proszę o takie :decayed:

Opublikowano

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Ja tam kasiasty jestem...

Jak synkowi skarbonkę obrobię. :kox:

;)

On chyba żeby na kręgle pójść zbierał ;( biedak - to ja nie chce ...

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 20:53_________________________________________________No, babskie - moja żona pije. :tongue4: :tongue4:

eee tam. Ja też jeśli już piję piwo, to tylko moje ulubione - Millera. No chyba, że ktoś postawi to przecież nie pogardzę... :>

Opublikowano
A tak apropo jak już ostatnio cześć usłyszała i się z tego śmiała - to ja piję tylko babskie piwo - reeds zielony więc jak można to ja proszę o takie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A mi smakuje :D a jak znajdziesz czas to wpadaj wpadaj pogadamy sobie o rurach :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

kiedy najbliższy spocik? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

http://images27.fotosik.pl/131/c1b49fb08fd5c1d8.jpg

http://images32.fotosik.pl/88/e834c4a583707475.jpg

http://images23.fotosik.pl/130/ac51268df80253dd.jpg

tu macie pożądny kolor HIDów 14 tysi :kox: a nie jakieś popierdóły po 4300 :polew:

a co do otwarcia 300 to nie chce nic mówić ale chyba sie Rafał deklarował :gwizdanie:

ale Bad też może być , bo mam z nim do pogadania :wink4: przyszła mi dziś przejściówka i jest wypolerowana na lustro i będzie łyso wyglądać :evil: trzeba czasnąć tą rułke za silnikiem z kwasiaka :kox:

Opublikowano

We wtorek - wpadaj!!! jeszcze nigdy nie byłeś... przlansujesz się na Kato :cool1:

Opublikowano

ja wspieram naturę i zwierzątka więc przeważnie pijam Żubra hehehehehe

Opublikowano

O mistrz i prezes w 1 się pojawił :decayed::hi:

Opublikowano

jaki festyn hahaha :polew:

to twoje ? :kox:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 21:00_________________________________________________

ja wspieram naturę i zwierzątka więc przeważnie pijam Żubra hehehehehe

To może jakaś lista życzeń??? pfff hahaha :lol1: :lol1: :lol1:

Opublikowano

wpadnę we wtorek wpadnę :naughty:

Opublikowano

wpadnę we wtorek wpadnę :naughty:

:good: - mam nadzieję, że nie dlatego bo browary będą ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jaki festyn hahaha :polew:

to twoje ? :kox:

no :> miałem przez pare dni takie :) specjalnie w stanach zamawiałem bo w polsce to tylko do 12 mają ;]

ale w stanach można wychaczyć nawet 30 000 także nie wiem czy se nie zamówie :kox: do lansu jak znalazł purpurka :yeah:

Opublikowano

O, teraz będą się zjeżdżać zewsząd... :decayed:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 21:08_________________________________________________

jaki festyn hahaha :polew:

to twoje ? :kox:

no :> miałem przez pare dni takie :) specjalnie w stanach zamawiałem bo w polsce to tylko do 12 mają ;]

ale w stanach można wychaczyć nawet 30 000 także nie wiem czy se nie zamówie :kox: do lansu jak znalazł purpurka :yeah:

gruuubo... :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.