Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam panowieee :hi:

już wróciłem :> powiedzmy że cały ten zaległy spam przeczytałem :polew:

co tam słychać??

ooo pijak wrócił... :>

odezwij się na gg :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

nie bedzie mnie na 100% tak jak napisał Rafał...moja mnie nie puści :polew:

Opublikowano

Ja postaram się być. :naughty: Będzie miał ktoś VAGa? Tydzień tmu niestety nie dotarłem. :disgust:

No proszę KLUBOWICZ :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: gratuluję

Opublikowano

Ja mam tego starego vaga więc raczej do Ciebie nie podejdzie. Miszka smutna ta Twoja historia :polew: :polew:

Opublikowano

mnie dzisiaj też raczej niebędzie na spocie

Opublikowano

KLUBOWICZ :good:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 16:45_________________________________________________

Jakiego masz? Wiem, że diman miał coś co hula na bank z B7. :cool1:

Dimana jest OK :wink4:

ma być dzisiaj

ja chyba też

Opublikowano
  • Autor

wpadnie ktoś dziś po mnie ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 17:52_________________________________________________Akjam gratki :good: i to pomimo tego , że masz kaseciaka :polew:

Opublikowano

Ja postaram się dojechać ,ale niestety dopiero po godz 20. :disgust:

Mój komputer wylosuje któryś numer telefonu i przedzownie do kogoś gdzie siedzicie

Opublikowano

Akjam graty za dołączenie do kolorowych :good:

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota! Diman dzięx za VAGa! :good:

[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 22:28_________________________________________________

[...]

No proszę KLUBOWICZ :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: gratuluję

KLUBOWICZ :good:

Akjam gratki :good: i to pomimo tego , że masz kaseciaka :polew:

Akjam graty za dołączenie do kolorowych :good:

Dzięki, dzięki Panowie! :embarrassed::kox: :kox:

Keżor! No chyba muszę Cię jednak gdzieś zabrać na przejażdzkę. :tongue4::evil: Nie wszystkie B7ki mają kaseciaka... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Akjam gratki kolorka hehe co tam ciekawego na spocie było panowie? ile osób?

Opublikowano
  • Autor

co tam ciekawego na spocie było panowie? ile osób?

trzeba było być :decayed:
Opublikowano

co tam ciekawego na spocie było panowie? ile osób?

trzeba było być :decayed:

hehe zabawne... :tongue4:

Opublikowano

Dokładnie Kędzior, Keżor dobrze piszę :polew: :polew:

Rafał tu masz link do tej firmy o której rozmawialiśmy

http://www.regeneracja-reflektorow.pl/kontakt.html

Dzięki Stanley :good:

Opublikowano

akjam ale się zaróżowiłeś jak miło jako pierwszy dostałeś koloru grat :> :kwiatek:

kedzior siemka :hi:

powiec no staruszku coś to na płochał,

bo na spocie już jakieś legendy o Tobie krążą ?...

Opublikowano

:hi:

dzięki za spota było nudno jak zawsze

żart :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

dzięki za spota było nudno jak zawsze

żart :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zastepnym razem możesz zatańczyć

żart2 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tańczyłem, już dziś z zimna :decayed:

Opublikowano

kedzior siemka :hi:

powiec no staruszku coś to na płochał,

bo na spocie już jakieś legendy o Tobie krążą ?...

witam witam, ale o co chodzi bo ja nic na ten temat niewiem :> może o kimś innym mówia

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.