Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miało być: przenosimy Cię na EU małe przejęzycznie :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe fajnie... hehehe ;( te lewe buty cię chyba za mocno uciskają haha

Opublikowano

hehe fajnie... hehehe ;( te lewe buty cię chyba za mocno uciskają haha

:confused4:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 11:43_________________________________________________jak kędzior po sylwku ?

Opublikowano

hehe podobno fajnie było hehe

a tak serio to fajnie podobało mi sie do 5 się alkoholizowałem hehe także niebyło ze mną aż tak źle hehe a ty jak Miszka? zadowolony? Krolu i jak było stadą gorących laseczek na tym sylwku co poszedłeś?

Opublikowano

u mnie K.O :>

Opublikowano

u mnie K.O :>

czyli mówisz że sylwester ci się udał hehe

Opublikowano

u mnie K.O :>

czyli mówisz że sylwester ci się udał hehe

nop

ok ide szamac śniadanie troche późno ale jak mówia lepiej późno niz wcale, później sprzątac chatę więc do popołudnia :hi:

Opublikowano

nom do zobaczyskaaaa i smacznego :tongue4:

Opublikowano

siema Kędzior, siema Krolu

pijaki jedne :tongue4:

u mnie też było K.O. ale to dopiero o 7 rano :decayed:

Opublikowano

U mnie na sylwka nie było mega pijaństwa a na następny dzień i tak się źle czujem szczególnie z wieczora... taka chyba cecha 1 stycznia :kwasny:

Opublikowano

siema Stanley,

ja też się coś nie za dobrze czuję :confused4:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

a tuuuu coooo? :polew:

co sie w Milówce działo to jest tajemnica lasuuuu :polew:

K.O. zaliczyłem większe niż najman :gwizdanie: Panowiiieeeeeeeeeeee co tam sie działo , normalnie ludzi łaziły po sufitach :polew: :polew:

ale to tajemiiiicaaaa lasuuuuu :polew: :polew: :polew: Wolf żyjesz?

Wacha wziął tą podsufitke z M3 wkońcu :polew:

Panowie jeszcze zagadaka :> wiecie czym różni sie audi R8 od bmw X6 ?

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

R8

:polew:

lepiej

:polew:

sobie

:polew:

radzi

:polew:

w

:polew:

TERENIE

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jo zdupiam , bo kumpel ma urodziny i jadymy pić :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Keżor "niewchodz w takim stanie na forum" :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:bry: i Wszystkiego Naj w tym roku Tym do których nie miałem numeru telefonu i nieprzesłałem życzeń :)
Opublikowano
:hi: Kanar jak tam żyjesz w nowym roku hehe
Opublikowano

:hi:

łycha+cola u mnie w ręce na zdrowie :drunk:

Opublikowano

no generalnie klimat gór mi chyba nie służy.. piłem piłem piłem wszyscy padli a ja wypiłem to co zostało i z nudów poszedłem spać :polew: to dziwne jest bo zawsze po 5 piwach mnie trzeba zbierać już :blink:

a nowy rok rokiem wyzwań będzie.. :cool1:

Opublikowano

no generalnie klimat gór mi chyba nie służy.. piłem piłem piłem wszyscy padli a ja wypiłem to co zostało i z nudów poszedłem spać :polew: to dziwne jest bo zawsze po 5 piwach mnie trzeba zbierać już :blink:

a nowy rok rokiem wyzwań będzie.. :cool1:

no ja też jak jeżdżędo siebie w góry to moge pic i pic, poprostu klimat sprzyja, swierze powietrze itd...

a co z tymi wyzwaniami to mówisz o furce :mysli: ?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 19:04_________________________________________________Diman :hi:

nie wstydz się

Opublikowano

Miszka to kiedy nas zapraszasz do siebie w góry? hehehe

przypuszczam że Kanar o rezaniu wspomniał hehe może wkońcu lampki założy hehehe :wink4: i kunie uwolnii

Opublikowano

jak będziecie grzeczni to lecie, bo zima trza w piecu palić i duzo pić żeby sie ogrzać :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.