Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no witka katowiczanie :decayed::hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeśli chodzi o picie myślę że to by wszystkim pasowało hehehe takie ekologiczne ogrzewanie hehehe

:hi: Diman

Opublikowano

i później chata by poszła z dymem, juz to przerabiałem i nie zapraszam tam nikogo w zimie, no chyba, że kameralnie z dupeczkami na nartach pojeździć a wieczorkiem wlewka :kox:

latem jak najbardziej można zrobic mini spota z gryllem itd itp, ale to w lecie bedziemy gadać

Diman i co rezasz tego swojego furacza ? :kox:

Opublikowano

no lampy to pierwsza rzecz którązrobie przy aucie w tym roku a dalej to już jak finanse pozwolą bo fantazjimi pewnie nie zabraknie..

btw jak ktoś sie wybiera w strone Krakowa płatną a4 to proponuje se odpuścić i lecieć przez Olkusz bo nie dość że aut w 3 d.py to jeszcze jeżdżą 2 pługi :disgust:

a dalej to w Bochni dziś godzine w korku stałem- kosmos jak dla mnie

:hi: Diman

Opublikowano

a gdzie masz ten domek w Alpach czy coś ? :tongue4:

kurde i za pare dni do roboty już trzeba wracać ;/[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 19:26_________________________________________________w ogóle jak tam macie jakieś postanowienia noworoczne? hehe

Opublikowano

a gdzie masz ten domek w Alpach czy coś ? :tongue4:

kurde i za pare dni do roboty już trzeba wracać ;/[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 19:26_________________________________________________w ogóle jak tam macie jakieś postanowienia noworoczne? hehe

domek w takiej wsi Przyborów za żywcem niedaleko Korbielowa :gwizdanie:

no do roboty w poniedziałek ale i tak sie zwalniam niedługo więc :gwizdanie:

postanowienie noworoczne :drunk::sex::banan2::beach::cygaro::pali::guma::JC_fan::audi::a4fan:

na pewno uda sie spełnić :lol1:

Opublikowano

i później chata by poszła z dymem, juz to przerabiałem i nie zapraszam tam nikogo w zimie, no chyba, że kameralnie z dupeczkami na nartach pojeździć a wieczorkiem wlewka :kox:

latem jak najbardziej można zrobic mini spota z gryllem itd itp, ale to w lecie bedziemy gadać

Diman i co rezasz tego swojego furacza ? :kox:

rezam ale zaczynam chyba od zewnetrznego wygladu czyli sprezyny -30 i sciema szybek narazie bo z tymi kucami to musze sie jeszcze porozumiec z fachurami

Opublikowano

hahaha spadłem z krzesełka hehehe eleganckie postanowienia noworoczne :> hehe

a czemu to się zwalniasz? to jedno z postanowień noworocznych ? hehe

Opublikowano

Diman jak czegos nie wiesz to pytaj wiesz, że ja się znam :polew:

Kędzior zwalniam sie bo mnie wkur.ia ta robota, nic nie robię ostatnio, mało pracy kasa już też nie ta co kiedyś, ogólnie jeżdżę na rozmowy już od listopada ale jeszcze nic nie ustrzeliłem

Opublikowano

no tak 30tys miesięcznie to nędzne pieniądze hehe

oj tak Diman a Miszka się zna na tym jak mało kto, jak chcesz rezać to tylko z nim :decayed:

Opublikowano

no tak 30tys miesięcznie to nędzne pieniądze hehe

oj tak Diman a Miszka się zna na tym jak mało kto, jak chcesz rezać to tylko z nim :decayed:

Kędzior nie przesadzaj...nie 30tys a 12tys (netto) podstawy :cool1:

Diman dobrze wie, że ze mnie mega rezacz ale działam w podziemiu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no i wlasnie bede musial do niego ktoregos dnia wpasc pogadac o robocie :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

no tak sory ale jak premie dostałeś to 30tys na miecha też było hehe Miszka tylko underground :polew: :polew: :polew: dlatego na spoty nieprzyjeżdzam r8 hehe

Opublikowano

no tak sory ale jak premie dostałeś to 30tys na miecha też było hehe Miszka tylko underground :polew: :polew: :polew: dlatego na spoty nieprzyjeżdzam r8 hehe

ciiiiiiiiiiiiiiiiiiii :gwizdanie:

Opublikowano

a co niech wiedzą hehe czas wyznać prawdę hehe

Opublikowano

a jak nie wstydz sie najwyzej mi na mody pozyczysz jak by mi braklo :good:

Opublikowano

jednak żartowałem ja bidulek jestem :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

dobra bo jeszcze uwierzę w to co piszemy

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a moja a4 to tak naprawde atrapa jest zbudowana na podstawie malucha :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.