Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rudi :hi:

Diman będę teraz we wtorek choć wieczorem maja mi lodówke przywieźć

no to dobrze zwolam chlopakow to ci ja wniosa :naughty:

przydało by się bo to 4 pietro a jeszcze windy nie ma :wallbash:

co ty winde w lodówce chciałeś? ja jeszcze nawet niewidziałem 4 piętrowej lodówki no no ty to sobie żyjesz :polew:

przecież nie będę sięgał na dolne półki, piwko samo winda podjedzie na moja wysokość :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rudi :hi:

Diman będę teraz we wtorek choć wieczorem maja mi lodówke przywieźć

no to dobrze zwolam chlopakow to ci ja wniosa :naughty:

przydało by się bo to 4 pietro a jeszcze windy nie ma :wallbash:

co ty winde w lodówce chciałeś? ja jeszcze nawet niewidziałem 4 piętrowej lodówki no no ty to sobie żyjesz :polew:

przecież nie będę sięgał na dolne półki, piwko samo winda podjedzie na moja wysokość :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

leciutki bo leciutki ale własny :tongue4:

kurde wygodnicki widzę jesteś Miszka

Opublikowano

leciutki bo leciutki ale własny :tongue4:

kurde wygodnicki widzę jesteś Miszka

eeee, nie przesadzaj jednak muszę podejść do tej lodówki :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 20:52_________________________________________________krolu tu zaraz będzie, zobaczy, że na SG cicho i tu zajrzy :gwizdanie:

Opublikowano

tez go wypatrzylem :cool1:

Opublikowano

ale najpierw na gliwickich zapodal :thumbdown:

Opublikowano

Miszka jak tak dalej pójdzie to za chwilę przegonimy częstochowskie hehehe

no tak trzeba podejść hehehe zawsze człowiekowi coś stanie na drodzę do wygody :confused4::polew: :polew: :polew:

ale najpierw na gliwickich zapodal :thumbdown:

ta :disgust: :disgust: :disgust::thumbdown:

Opublikowano

pewnie sciemni, że musiał tu doczytać :gwizdanie:

Opublikowano

już my nietakie doczytywanie znamy hehehehehhehehe

Opublikowano

ale najpierw na gliwickich zapodal :thumbdown:

pewnie sciemni, że musiał tu doczytać :gwizdanie:

A co nie było tak? patrze na Gliwice a tam 1 strona patrze tu ... przecieram oczy i patrze znów... biję się w policzek szczypie w ramie i co i dalej widzę 4 strony

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

i

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

daliśmy radę dziś, total chillout :kox:

siemka [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 21:02_________________________________________________ :krol::hi:

Opublikowano

no jak juz mowilem bo ja tu jestem :naughty::decayed:

Opublikowano

no powiem Wam że też jestem mile zaskoczony od wtorku miałem 30 stron do przeczytania :shocked: szaleństwo

Opublikowano

Kanar nie pier.ol tylko spamuj z nami :kox:

Opublikowano

no jak juz mowilem bo ja tu jestem :naughty::decayed:

Cieszymy się Diman :hi:

Opublikowano

no jak juz mowilem bo ja tu jestem :naughty::decayed:

Cieszymy się Diman :hi:

Bardzo się cieszymy Diman

ale nas przetrzymali, jakies prace remontowe o tej porze w sobotę :wallbash:

Opublikowano

o i juz po przerwie technicznej :kox:

:hi: Krolu

Opublikowano

Król gdzieś nawiał :mysli:

Opublikowano

Kanar nie pier.ol tylko spamuj z nami :kox:

spoko luz ale jako że neta nie miałem przez 5 dni to sie musze nacieszyć teraz.. nie wcale nie jestem uzależniony :tongue4:

Opublikowano

Jestem tu :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.