Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

:polew: :polew: :polew: Pany jaka akcja.. dałem siorze plecak ro rozpakowania z żarciem z wyjazdu, teraz otwieram lodówke a tam Durex żel do masażu obok ogórków stoi :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: a ile Twoja siostra ma lat ?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 21:44_________________________________________________Krolu masz szybszego neta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

hehe a siostra ile lat? może jej smakował i włożyła do lodówki bo niewiedziała co to jest :polew: :polew:

a swoją drogą to nieźle się zabawiasz ahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.. pewnie wie co to ale wypakowywała z automatu i nie patrzała... przynajmniej mam taką nadzieję :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: Pany jaka akcja.. dałem siorze plecak ro rozpakowania z żarciem z wyjazdu, teraz otwieram lodówke a tam Durex żel do masażu obok ogórków stoi :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: a ile Twoja siostra ma lat ?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 21:44_________________________________________________Krolu masz szybszego neta :decayed:

i to 2x bo 2 posty napisałem a to jeszcze nic, mam 2 system na lapie mandriva (linux) i jest przeglądarka tekstowa - nie ma żadnych grafik i mega szybko można na niej spamować- dobra na spoty gliwickie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah Kędzior lepiej nie bede jej pytać bo znając jej poczucie humoru to sie mnie zapyta z jakim kumplem byłem w pokoju :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wolę oglądać z obrazkami hehehe

ale na tej stronie czy o tej czerwonej mówisz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w operze też jest taka opcja i właśnie ją sprawdzam :cool1:

kanar znasz się na linuksie?

nie umiem zainstalować skype .... nawet przez repozytorium ... mam jakiś błąd..(oczywiście wersja odpowiednia do systemu)[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 21:50_________________________________________________

hahah Kędzior lepiej nie bede jej pytać bo znając jej poczucie humoru to sie mnie zapyta z jakim kumplem byłem w pokoju :wallbash:

hehehe dlatego ci lubrykant był potrzebny :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mowa o systemach operacyjnych , ma ktos windowsa xp bo musze formata zrobić a jestem przyzwyczajony do xp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm powiem Ci że jak używam to jakoś daje se rady, ale głównie bazuje na forach danej dystrybucji (ostatnio debian tylko i wyłącznie)

a zaczyna Ci instalować czy pisze że potrzebuje klucz?? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam XP jak coś hehehe

weż na spota dostaniesz piwko i bedziesz mógł z Dimanem sie napic :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe że niby jedno na pół mamy wypić? hehehe

dostaniesz całe :polew:

a Tymon cos szpieguje i myśli jak to zrobic żebyśmy częstochowskich dzis nie przegonili :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 21:59_________________________________________________a Diman zas chyba przysnął :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu a moglbys mi wziasc na spota oczywiscie na katowice office 2007 oczywiscie jakas kopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...