Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: Pany jaka akcja.. dałem siorze plecak ro rozpakowania z żarciem z wyjazdu, teraz otwieram lodówke a tam Durex żel do masażu obok ogórków stoi :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: a ile Twoja siostra ma lat ?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 21:44_________________________________________________Krolu masz szybszego neta :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe a siostra ile lat? może jej smakował i włożyła do lodówki bo niewiedziała co to jest :polew: :polew:

a swoją drogą to nieźle się zabawiasz ahhaha

Opublikowano

15.. pewnie wie co to ale wypakowywała z automatu i nie patrzała... przynajmniej mam taką nadzieję :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: Pany jaka akcja.. dałem siorze plecak ro rozpakowania z żarciem z wyjazdu, teraz otwieram lodówke a tam Durex żel do masażu obok ogórków stoi :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: a ile Twoja siostra ma lat ?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 21:44_________________________________________________Krolu masz szybszego neta :decayed:

i to 2x bo 2 posty napisałem a to jeszcze nic, mam 2 system na lapie mandriva (linux) i jest przeglądarka tekstowa - nie ma żadnych grafik i mega szybko można na niej spamować- dobra na spoty gliwickie

Opublikowano

hehehe fajna opowieść hehehe spytaj się jej jak przyjdzie ehhehe :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w operze też jest taka opcja i właśnie ją sprawdzam :cool1:

Opublikowano

ja wolę oglądać z obrazkami hehehe

Opublikowano

hahah Kędzior lepiej nie bede jej pytać bo znając jej poczucie humoru to sie mnie zapyta z jakim kumplem byłem w pokoju :wallbash:

Opublikowano

ja wolę oglądać z obrazkami hehehe

ale na tej stronie czy o tej czerwonej mówisz :gwizdanie:

Opublikowano

w operze też jest taka opcja i właśnie ją sprawdzam :cool1:

kanar znasz się na linuksie?

nie umiem zainstalować skype .... nawet przez repozytorium ... mam jakiś błąd..(oczywiście wersja odpowiednia do systemu)[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 21:50_________________________________________________

hahah Kędzior lepiej nie bede jej pytać bo znając jej poczucie humoru to sie mnie zapyta z jakim kumplem byłem w pokoju :wallbash:

hehehe dlatego ci lubrykant był potrzebny :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehehe :polew: :polew: :polew: niemogę hehehe dobra akcja :good::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeśli mowa o systemach operacyjnych , ma ktos windowsa xp bo musze formata zrobić a jestem przyzwyczajony do xp

Opublikowano

hmmmm powiem Ci że jak używam to jakoś daje se rady, ale głównie bazuje na forach danej dystrybucji (ostatnio debian tylko i wyłącznie)

a zaczyna Ci instalować czy pisze że potrzebuje klucz?? :chytry:

Opublikowano

ja mam XP jak coś hehehe

Opublikowano

ja mam XP jak coś hehehe

weż na spota dostaniesz piwko i bedziesz mógł z Dimanem sie napic :drunk:

Opublikowano

hehehe że niby jedno na pół mamy wypić? hehehe

Opublikowano

hehehe że niby jedno na pół mamy wypić? hehehe

dostaniesz całe :polew:

a Tymon cos szpieguje i myśli jak to zrobic żebyśmy częstochowskich dzis nie przegonili :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 21:59_________________________________________________a Diman zas chyba przysnął :kox:

Opublikowano

wystraszyłeś Go i poszedł.. a mógł pospamować z nami :naughty:

Opublikowano

krolu a moglbys mi wziasc na spota oczywiscie na katowice office 2007 oczywiscie jakas kopie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.