Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niepiję jak jeżdzę hehehe chcesz żebym prawko stracił ? hehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehehe że niby jedno na pół mamy wypić? hehehe

dostaniesz całe :polew:

a Tymon cos szpieguje i myśli jak to zrobic żebyśmy częstochowskich dzis nie przegonili :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 21:59_________________________________________________a Diman zas chyba przysnął :kox:

nie spie ale troszke szperam

Opublikowano

za czym szperasz ? eheh

Opublikowano

za czesciami do mojego padla :naughty:

Opublikowano

niepiję jak jeżdzę hehehe chcesz żebym prawko stracił ? hehe

widze że masz taką zasade jak ja "piłeś - nie jedź, nie piłeś- to się napij" :decayed:

Opublikowano

jak chcesz mogę ci odsprzedać lampy boscha przedliftowe z mojej a4 :polew: :polew: :polew: :polew: napewno ci bedą pasowały hehehe

Opublikowano

Krolu sprawdź to http://www.mandrivalinux.eu/showthread.php?t=467508 może pomoże

nie loguje się do roota dodałem już kadu i inne użyteczne kod mam ale wyskakuje mi błąd....

sprawdzę tylko muszę wskoczyć - zmienić system,

Diman przypomni mi w dzień spotu, pitek tez chce offica i zmierz nowy dla swojej, chcesz też ?

Opublikowano

jak chcesz mogę ci odsprzedać lampy boscha przedliftowe z mojej a4 :polew: :polew: :polew: :polew: napewno ci bedą pasowały hehehe

Diman na 100% podejdą

Opublikowano

niepiję jak jeżdzę hehehe chcesz żebym prawko stracił ? hehe

widze że masz taką zasade jak ja "piłeś - nie jedź, nie piłeś- to się napij" :decayed:

raz jechałem po pijaku i już więcej niewsiądę hehehe[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 22:08_________________________________________________

jak chcesz mogę ci odsprzedać lampy boscha przedliftowe z mojej a4 :polew: :polew: :polew: :polew: napewno ci bedą pasowały hehehe

Diman na 100% podejdą

a Miszka się zna na rzeczy jak powie to napewno ma rację

Opublikowano

zmęczenie mnie dopada :confused4:

Opublikowano

nie dzieki za swiatelka ale moje mi sie bardziej podobaja :naughty:

Opublikowano

nie dzieki za swiatelka ale moje mi sie bardziej podobaja :naughty:

nie znasz się :tongue4:

Opublikowano

Krolu sprawdź to http://www.mandrivalinux.eu/showthread.php?t=467508 może pomoże

nie loguje się do roota dodałem już kadu i inne użyteczne kod mam ale wyskakuje mi błąd....

sprawdzę tylko muszę wskoczyć - zmienić system,

Diman przypomni mi w dzień spotu, pitek tez chce offica i zmierz nowy dla swojej, chcesz też ?

o co ci tu chodzi bo nie czaje tego co tu napisales

Opublikowano

nie dzieki za swiatelka ale moje mi sie bardziej podobaja :naughty:

hehe rzecz gustu :tongue4::polew: :polew: :polew:

Miszka niełam się strzel browar i już nabierzesz sił hehe

a reszta śpi??

Opublikowano

nie umiem sobie z tym skype poradzić.. ;(

Diman - przypomni mi o office w dzień spotu, mam też film zmierzch coś tam o księzycu - laski to lubią czy twoje nie chce tego czasem też zobaczyć to jej nagram...

Opublikowano

ksiezyc w nowiu jak masz to mozesz nagrac mowi bo zmierz juz widziala

Opublikowano

ja tez nie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.