Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukam też jakichś 17 na allegro ale jak dla mnie to muszą być ciemne środki i polerowany rant lub całe ciemne :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

szukam też jakichś 17 na allegro ale jak dla mnie to muszą być ciemne środki i polerowany rant lub całe ciemne :mysli:

Rafał ma takie na sprzedaż

drift był? eheheh

no ba :naughty:
Opublikowano

Kędzior Baq_Dilla ma do sprzedania takie za fajną kasę. Ja preferuje szprychy chyba tylko :>

Opublikowano

http://www.moto.allegro.pl/item862659019_nowe_felgi_z_rantem_17_5x114_3_czarne_polerka.html

http://www.moto.allegro.pl/item862019626_r8_black_5x112_audi_a3_a4_a5_a6_a8_s5_s4_s6_czarne.html

tylko póki co mnie nie stać i jak na auto które stoi pod chmurą to nie wiem czy bym sie ich nie pozbył w ciągu tygodnia :thumbdown:

Opublikowano

Felgi juz sprzedałem te czarne. Kanar nie kupuj chińszczyzny :gwizdanie:

Opublikowano

no tak wolałbym się nie zdziwić.. ale tak naprawde to w sensownej cenie nic mnie nie zadawala :disgust: no chyba że kupić wzór i malować na kolor..

Opublikowano

idę w kime :hi:

Opublikowano

No takie rozwiazanie o wiele lepsze. Ja też trzymam auto pod chmurką i co mam nie kupić ładnej felgi. Są śruby zabezpieczające. Nie że to daję 100% pewności ale zawsze zniechecą potencjalnego złodzieja i utrudnia mu robotę.

Narka Miszka :hi:

Opublikowano

nom spytam go ale ja raczej przed wakacjami dopiero bym zakupił,

Kanar te R8 black przekozackie fele :)

Opublikowano

No wzór bardzo ładny :good:

Opublikowano

spindalam spać panowie miłego buszowania nareczka

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

wiesz takie śruby to tak naprawde pic na wode - jedynie więcej hałasu się robi przy ich ściąganiu jak trzeba nabić końcówke klucza na to. Jak pracowałem w norauto to zajmowało to od 10-15 minut żeby zdjąć 4 takie śruby. Jedynie tak jak mówisz może to odstraszać i zniechęcać.

musze poszukać czegoś do wiosny bo wolałbym już tych zimówek nie zdejmować.

to ja też już spadam ;) narka :hi:

Opublikowano

Felgi juz sprzedałem te czarne. Kanar nie kupuj chińszczyzny :gwizdanie:

Dokładnie to samo chciałem napisać, nie kupuj plasteliny..

Opublikowano

:hi: kogo dzis widziałem ? :decayed: kurde musze sie zebrac na spota wkoncu, troche mi sie nie chce ruszac d*py bo zimno i zona placze :decayed:

to byłem ja :hi:

jadę taki zaspany i już drugi raz Cię widzę prawie w tym samym miejscu tylko poprzednio kilka aut wcześniej i dogonić nie mogłem :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 08:23_________________________________________________aha :hi: wszystkim

Opublikowano

w katowicach robi ktos chiptuning ? bo dynosoft kiedys bylo na gromadzkiej ale na stronie pisze ze tychy wiec chyba sie przeniesli..

z tego co słyszałęm to tak jak piszesz Tychy ale nie jestem pewien

Opublikowano

no to musze przedzwonic tam pozniej bo zaczyna mnie mulic te 115 KM :decayed:

pogadaj z chłopakami z Keżorem, Rafałem i resztą tej bandy, oni mają porezane fury to powiedzą gdzie aha no i Krolu też reza z resztą chyba wszyscy prócz mnie(moja 4 jest sama w sobie wyrezana 1.8 a oznaczenie silnika ADR mówi samo za siebie :lol1: )

Opublikowano

kezor to ma najbardziej wyrezane szkoda ze nie jezdzi :polew: :polew: :polew:

zaraz do niego napisze :decayed:

no nie jeździ...zapier.ala :tongue4:

Opublikowano

a to naprawil juz ? :decayed:

taka plota poszła wczoraj :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.