Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja się wczoraj założyłem z HUGO, że zamulę forum on nie wierzył i teraz jadę do bukowiny za darmo - wszystko jest na gliwickich

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja się wczoraj założyłem z HUGO, że zamulę forum on nie wierzył i teraz jadę do bukowiny za darmo - wszystko jest na gliwickich

Zgadza się.Miron sponsoruje wyjazd :polew:

Opublikowano

Ja się wczoraj założyłem z HUGO, że zamulę forum on nie wierzył i teraz jadę do bukowiny za darmo - wszystko jest na gliwickich

:good::polew:
Opublikowano
  • Autor

siemka, no spot jak zwykle udany , tym razem dla prawie wszystkich :gwizdanie:

wypad w góry rewela :good:

Wolf, ciekawe jak sie czuł ten kolo w tym fiacie na lotniskowej :polew: pewnie powiedział : a kawałek prostej to troche depne :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja się wczoraj założyłem z HUGO, że zamulę forum on nie wierzył i teraz jadę do bukowiny za darmo - wszystko jest na gliwickich

Zgadza się.Miron sponsoruje wyjazd :polew:

Prezes mnie szpieguje ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:57_________________________________________________Idę z forum bo znów mi będą tego klubowicza wciskać :decayed:

Opublikowano

Prezes mnie szpieguje ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak ktoś o mnie coś pisze na forum to zapala mi się w pokoju czerwona lampka :tongue4:

Opublikowano

Prezes mnie szpieguje ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak ktoś o mnie coś pisze na forum to zapala mi się w pokoju czerwona lampka :tongue4:

Jak to Prezesi... :kox::good::naughty::wink4::tongue4:
Opublikowano

Ja się wczoraj założyłem z HUGO, że zamulę forum on nie wierzył i teraz jadę do bukowiny za darmo - wszystko jest na gliwickich

Zgadza się.Miron sponsoruje wyjazd :polew:

Prezes mnie szpieguje ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:57_________________________________________________Idę z forum bo znów mi będą tego klubowicza wciskać :decayed:

krolu najwyższy czas[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 23:03_________________________________________________

Prezes mnie szpieguje ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak ktoś o mnie coś pisze na forum to zapala mi się w pokoju czerwona lampka :tongue4:

Jak to Prezesi... :kox::good::naughty::wink4::tongue4:

akjam gdzie byłeś?

jak cie nie było

Opublikowano

Prezes mnie szpieguje ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak ktoś o mnie coś pisze na forum to zapala mi się w pokoju czerwona lampka :tongue4:

to dziś w nocy nie pośpisz :decayed: :decayed:

Opublikowano

Co ci się stało/??

powiedzmy że solidaryzując się z Tobą rozwaliłem sobie prawy błotnik :polew:

przy okazji uszczupliłem plac o 2 miejsca siedzące ;)

Opublikowano

Prezes mnie szpieguje ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak ktoś o mnie coś pisze na forum to zapala mi się w pokoju czerwona lampka :tongue4:

to dziś w nocy nie pośpisz :decayed: :decayed:

:polew:

Opublikowano

Co ci się stało/??

powiedzmy że solidaryzując się z Tobą rozwaliłem sobie prawy błotnik :polew:

przy okazji uszczupliłem plac o 2 miejsca siedzące ;)

i sie wydało..

Opublikowano

Co ci się stało/??

powiedzmy że solidaryzując się z Tobą rozwaliłem sobie prawy błotnik :polew:

przy okazji uszczupliłem plac o 2 miejsca siedzące ;)

o kurcze współczucia... a napisz coś więcej jak możesz.. [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 23:09_________________________________________________i kiedy ?

Opublikowano

sie nie wstydze.. mówiłem że nie umiem tym jeździć :embarrassed: przedni napęd to złoooo :thumbdown:

na sam koniec postanowiłem przelecieć przez plac pełnym bokiem z nieco zbyt dużą prędkością i miałem na końcu lodu wybór albo lecież prosto w tą górke albo sie ratować- chciałem sie ratować ale mi nie wyszło ;(

jest pare plusów sytuacji:

1. w końcu bede miał motywacje żeby zmienić lampy na zespolone

2. zaczne szukać zderzaka ze spryskiwaczami

minusem jest błotnik do wymiany ale w sumie to śmieszne pieniądze są więc nie ma źle :cool1:

Opublikowano

Prezes mnie szpieguje ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak ktoś o mnie coś pisze na forum to zapala mi się w pokoju czerwona lampka :tongue4:

Jak to Prezesi... :kox::good::naughty::wink4::tongue4:

akjam gdzie byłeś?

jak cie nie było

No różnie. :tongue4: A teraz siedzę w pracy! :disgust:
Opublikowano

sie nie wstydze.. mówiłem że nie umiem tym jeździć :embarrassed: przedni napęd to złoooo :thumbdown:

na sam koniec postanowiłem przelecieć przez plac pełnym bokiem z nieco zbyt dużą prędkością i miałem na końcu lodu wybór albo lecież prosto w tą górke albo sie ratować- chciałem sie ratować ale mi nie wyszło ;(

jest pare plusów sytuacji:

1. w końcu bede miał motywacje żeby zmienić lampy na zespolone

2. zaczne szukać zderzaka ze spryskiwaczami

minusem jest błotnik do wymiany ale w sumie to śmieszne pieniądze są więc nie ma źle :cool1:

uuu to współczucia...

Opublikowano

to kiedyś musiało nastąpić i ciesze się że na placu a nie na autostradzie bo z moimi zapędami to mógłbym źle skończyć, a tak tylko blacha pogięta.. generalnie to musze tam wrócić i se udowodnić że umie.. ale to za pare tygodni :polew:

Opublikowano

Kanar współczucia :confused4:

Opublikowano

No to

to kiedyś musiało nastąpić i ciesze się że na placu a nie na autostradzie bo z moimi zapędami to mógłbym źle skończyć, a tak tylko blacha pogięta.. generalnie to musze tam wrócić i se udowodnić że umie.. ale to za pare tygodni :polew:

:confused4:

Może jednak nie wracaj? :cool1:

Opublikowano

nie no chłopaki nie ma tragedii, lampy już mam kupione tylko brak czasu żeby je założyć, błotnik już kupiony powinien dojść.. nagorzej bedzie ze zderzakiem ze spryskiwaczami, ale dopóki takiego nie znajde to moge tą zystuacje powtarzać bez końca :polew:

a tak poważnie jakbym zmienił lampy wcześniej to bym sie teraz ciął pewnie :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.