Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

i po 22 wszyscy obecni mają :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

od mojej Żony

o grubo , na początku nie wyświetliły mi sie emotki :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam troche gorzoly wiec zabiore a zonka sie nie martw ja sie nia zajme i bedzie spokoj :gwizdanie:

a ty synek to już nie bądź taki zaganiacz :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 20:21_________________________________________________no chyba że weźmiesz swoją

to może jakoś damy radę

Opublikowano
  • Autor

ja mam Heine-Kega :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

moja wlasnie do chaty weszla wiec moze cos sie da zrobic to co wyjezdzam po kezora :cool1:

Opublikowano
  • Autor

moja wlasnie do chaty weszla wiec moze cos sie da zrobic to co wyjezdzam po kezora :cool1:

no to pylej , bo jo już zgrzany soje w tej kurtce :decayed:
Opublikowano

to sie trocha seblecz bo jo mom jakies piytnoscie minut do ciebie

Opublikowano

moja wlasnie do chaty weszla wiec moze cos sie da zrobic to co wyjezdzam po kezora :cool1:

jak z noclegiem????

już wiem

ja pije co drugą kolejkę bo śpię na łóżku z żoną Kaśką :decayed:

a Keżor i Dimek na zoli (zrobię wam posłanie)

ps. A jak większości wiadomo to moja żona ma tak samo na imię jak żona Dimana :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no to ja tez spie z kasia i bedzie git szykuj poslanie

Opublikowano

będzie pan zadowolony :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a masz tam coś do jedzenia Pitek ?

4980533-md.jpg

Opublikowano

spoko to jade

no bo jak nie to ja se cos zjem jeszcze przed wyjazdem :tongue4:

Opublikowano

no ja już u ciebie byłem ale nie otworzyłeś hehehe więc wróciłem ;( hehe

Opublikowano

jadę się poślizgać

jedzie ktoś ?

:polew:

Opublikowano
  • Autor

jadę się poślizgać

jedzie ktoś ?

:polew:

no ja mam zderzak do malowania , ale potrzebuje kierowce , żeby ustawić tam gdzie sie będziesz ślizgać :polew:
Opublikowano

a masz tam coś do jedzenia Pitek ?

4980533-md.jpg

ooooooooooooooo

hamburgjer :slina:

Opublikowano

jadę się poślizgać

jedzie ktoś ?

:polew:

no ja mam zderzak do malowania , ale potrzebuje kierowce , żeby ustawić tam gdzie sie będziesz ślizgać :polew:

dzwoń po Kanara :decayed:

a w ogóle to siema Diman, siema Pitek :hi:

Opublikowano

a masz tam coś do jedzenia Pitek ?

4980533-md.jpg

ooooooooooooooo

hamburgjer :slina:

szkoda że w maku takich niemają hehehe

Opublikowano

jadę się poślizgać

jedzie ktoś ?

:polew:

no ja mam zderzak do malowania , ale potrzebuje kierowce , żeby ustawić tam gdzie sie będziesz ślizgać :polew:

dzwoń po Kanara :decayed:

a Kanar wpadnie i wam bilety sprawdzi :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Panofie , kto mnie rzuci do Tychów :gwizdanie: bo koleżanka jest głodna i chciałem jej jedzenie przywieźć :decayed:

Opublikowano

Panofie , kto mnie rzuci do Tychów :gwizdanie: bo koleżanka jest głodna i chciałem jej jedzenie przywieźć :decayed:

mam obawy że to Ty jesteś głodny a ona serwuje Hamburgjera (tego z obrazka)

znając życie to pewnie jej hamburgjer

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 21:02_________________________________________________

a masz tam coś do jedzenia Pitek ?

4980533-md.jpg

ale to jakiś wegetarjański

aleeeeeeeeeee

jakby wsadzić tu parówę to byłby HOT-DOG

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.