Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jeszcze :decayed: cos wymysle :ad:

a swoją drogą to sporo sporo pali Ci ta twoja fura :gwizdanie:

taki wynik jest dla mnie chyba nieosiągalny :cool1:

no na bank mu dużo pali jak jeszcze ani razu na spocie nie był :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

musze zalatwiac projekty geodetów itp..

o 19tej geodeci nie pracują :wink4:
Opublikowano
  • Autor

no wiem. ale ostatnio z zona dolekarza jechalem, wegiel przywiezli, architekt byl mierzyc cos.. Przejebane ale akurat zawsze we wtorek :rant:

spoko, wierze :good:

:polew:

Opublikowano

:foch:

Przyjade przyjade :decayed: Moge wam pokazac moje foto jak nie wierzycie ze jestem prawdziwy :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Hipolit nie pirrrrrrrrrrr.ol :polew: :polew:

Opublikowano

:foch:

Przyjade przyjade :decayed: Moge wam pokazac moje foto jak nie wierzycie ze jestem prawdziwy :polew: :polew:

jesteś wszywką z Ełu :polew::tongue4:

Opublikowano

:foch:

Przyjade przyjade :decayed: Moge wam pokazac moje foto jak nie wierzycie ze jestem prawdziwy :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Hipolit nie pirrrrrrrrrrr.ol :polew: :polew:

buhahahahaha ogień hahahahaha :pierdzioch::piroman:

Opublikowano

:hi:

kaj tyn łod tyj eSy niebieskiej ?

Pany na co zrzucic 15 GB z lapka ? są jakieś takie dyski do podłączenia pod laka czy jaki Mega Pen Drive czy jak ?

Opublikowano
  • Autor

spoko, a pożyczyć ? bo nie opłaca mi się kupować tylko po to żeby dysk sformatować :gwizdanie:

a nie masz innych wolnych partycji , żeby przerzucić na chwile ?
Opublikowano

spoko, a pożyczyć ? bo nie opłaca mi się kupować tylko po to żeby dysk sformatować :gwizdanie:

a nie masz innych wolnych partycji , żeby przerzucić na chwile ?

w swoim tak miałęm ale to jest mojej Lapek więc :gwizdanie:

Opublikowano

15 gb to masz 3 dvd... ja miałem problem z 80 gb :gwizdanie:

Opublikowano

ponagrywaj na dvd :tongue4:

nie ma nagrywarki DVD...ma zwykłą a 20 CD nie mam czasu i chęci nagrywać :wallbash:

Opublikowano

ponagrywaj na dvd :tongue4:

nie ma nagrywarki DVD...ma zwykłą a 20 CD nie mam czasu i chęci nagrywać :wallbash:

Ja mam taki bajer od Kanara gadaj z nim :gwizdanie:

Opublikowano

i w tym sęk, że gdyby to było to bym nie pytał, no panowie na tyle to jeszcze kumam baze :kox:

Opublikowano
  • Autor

i w tym sęk, że gdyby to było to bym nie pytał, no panowie na tyle to jeszcze kumam baze :kox:

to może wrzuć kajś na serwer , na jakąs poczte czy coś ;) i potem sobie ściągniesz nazot :wink4:
Opublikowano

i w tym sęk, że gdyby to było to bym nie pytał, no panowie na tyle to jeszcze kumam baze :kox:

to może wrzuć kajś na serwer , na jakąs poczte czy coś ;) i potem sobie ściągniesz nazot :wink4:

ta on ma taki net ze szybciej by mu było to na kartkę przepisać :D

Opublikowano

i w tym sęk, że gdyby to było to bym nie pytał, no panowie na tyle to jeszcze kumam baze :kox:

to może wrzuć kajś na serwer , na jakąs poczte czy coś ;) i potem sobie ściągniesz nazot :wink4:

keżor ty mi o serwerach tutaj nie tutaj bo to już inna insza inszość :polew: ---->tego to bym nie ogarną

zagadam z kanarem o ten na USB

Kanar pożyczysz mi ten dysk na USB :> :polew: ???

Opublikowano
  • Autor

i w tym sęk, że gdyby to było to bym nie pytał, no panowie na tyle to jeszcze kumam baze :kox:

to może wrzuć kajś na serwer , na jakąs poczte czy coś ;) i potem sobie ściągniesz nazot :wink4:

ta on ma taki net ze szybciej by mu było to na kartkę przepisać :D

to niech już wyśle to se w wakcje formata czaśnie :polew:

zagadam z kanarem o ten na USB

Kanar pożyczysz mi ten dysk na USB :> :polew: ???

:polew: :polew:
Opublikowano

i w tym sęk, że gdyby to było to bym nie pytał, no panowie na tyle to jeszcze kumam baze :kox:

to może wrzuć kajś na serwer , na jakąs poczte czy coś ;) i potem sobie ściągniesz nazot :wink4:

ta on ma taki net ze szybciej by mu było to na kartkę przepisać :D

to niech już wyśle to se w wakcje formata czaśnie :polew:

zagadam z kanarem o ten na USB

Kanar pożyczysz mi ten dysk na USB :> :polew: ???

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zagadam z kanarem o ten na USB

Kanar pożyczysz mi ten dysk na USB :> :polew: ???

Nie ma to jak kulawy bajer :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.