Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panofie , kto mnie rzuci do Tychów :gwizdanie: bo koleżanka jest głodna i chciałem jej jedzenie przywieźć :decayed:

lubie jezdzic ale zeby az tak to nie :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zapytaj

Panofie , kto mnie rzuci do Tychów :gwizdanie: bo koleżanka jest głodna i chciałem jej jedzenie przywieźć :decayed:

lubie jezdzic ale zeby az tak to nie :tongue4:

czy ma koleżanki??
Opublikowano
  • Autor

Panofie , kto mnie rzuci do Tychów :gwizdanie: bo koleżanka jest głodna i chciałem jej jedzenie przywieźć :decayed:

lubie jezdzic ale zeby az tak to nie :tongue4:

a jak zapytam czy nie ma głodnej koleżanki ? :chytry:

Panofie , kto mnie rzuci do Tychów :gwizdanie: bo koleżanka jest głodna i chciałem jej jedzenie przywieźć :decayed:

mam obawy że to Ty jesteś głodny a ona serwuje Hamburgjera (tego z obrazka)

znając życie to pewnie jej hamburgjer

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 21:02_________________________________________________

a masz tam coś do jedzenia Pitek ?

4980533-md.jpg

ale to jakiś wegetarjański

aleeeeeeeeeee

jakby wsadzić tu parówę to byłby HOT-DOG

nie nie jej , ale jak mnie ktoś podrzuci to wkleje jej hamburera :decayed:

no Hot-dog też nie głupi :wink4:

Pitek , Ty masz łeb nie od parady :polew::good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema

Opublikowano

:hi:

muczaczos Max :polew:

kurde Keżor widzę szalejesz hehehe

Opublikowano
  • Autor

elo Max , nadrabiej temat i zapraszamy do rozmowy , dziś jest o jedzeniu , piciu i imprezie u Pitka :hi:

Opublikowano

siema Max

ja tez cos zglodnialem :decayed:

moge wziasc browary :naughty:

Opublikowano

Stanley lepiej załatw hamburgjeryyy hehehe

Opublikowano

ale nie samym piciem, pitom, :mysli:

kurde rozmarzyłem się [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 21:23_________________________________________________

Stanley lepiej załatw hamburgjeryyy hehehe

właśnie

bo jednym to my się nie najeb........

yyyy nie najemy

Opublikowano
  • Autor

bo jednym to my się nie najeb........

yyyy nie najemy

Wy to akurat macie co jeść :decayed:
Opublikowano

ja mam w domu jednego hamburgera, właściwie to cały zestaw :decayed:

Opublikowano

ja mam w domu jednego hamburgera, właściwie to cały zestaw :decayed:

pokaż :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja mam w domu jednego hamburgera, właściwie to cały zestaw :decayed:

pokaż :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jakie pokaż :bicz: w domu ma zestaw tylko dla siebie , pokaż coś z poza domu :decayed:
Opublikowano

ja mam w domu jednego hamburgera, właściwie to cały zestaw :decayed:

a coca cola z "lodem" :mysli:
Opublikowano

ja mam w domu jednego hamburgera, właściwie to cały zestaw :decayed:

pokaż :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ten to ma marzenia :decayed:
Opublikowano

ja mam w domu jednego hamburgera, właściwie to cały zestaw :decayed:

pokaż :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ten to ma marzenia :decayed:

bo ja ciekawy jestem hahahaha mało jeszcze w życiu widziałem buehehe :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja mam w domu jednego hamburgera, właściwie to cały zestaw :decayed:

pokaż :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ten to ma marzenia :decayed:

:polew:

poczekaj :cool1:

Opublikowano

ja mam w domu jednego hamburgera, właściwie to cały zestaw :decayed:

pokaż :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ten to ma marzenia :decayed:

bo ja ciekawy jestem hahahaha mało jeszcze w życiu widziałem buehehe :polew: :polew: :polew: :polew:

jeszcze masz czas :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 21:40_________________________________________________a poza tym to nie ma lekko

trzeba se zasłużyć

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 21:42_________________________________________________ooooooooooooooo

jakaś Kobieta czyta nasze wypociny

Opublikowano

Kędzior, dla kawalerów jest tylko zestaw z Hot-Dogiem :decayed:

1i4YsS.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.