Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A skąd, wiesz, że do regeneracji???

Na wymianie rozrzadu mechanik stwierdzil, ze bierze olej czy cos :decayed: Sory, ale nie znam sie na mechanice. Stwierdzil ze, za jakis czas bedzie trzeba regenerowac :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ale jeśli zdecyduje sie na rs to uszczupli to mój budżet dość znacznie niestety i turbo bedzie musiało poczekać, i reszta zabawek też.. chociaż może lepiej naucze sie jeździć tym co mam najpierw żeby nie kosić wszystkiego w obrębie 100m :polew: :polew:

wymień tylko błotnik i lampy, a zderzak z czasem będzie :> chyba więcej radości ci da nowe turbo niż zderzak??

:good: :good: :good:

dobrze prawisz Kedzior

nie ma jak koks z samego dołu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jak mozna podniecać sie tak byle zderzakiem :mysli:

no, ale kazdy ma jakies zajawki

dla mnie bylo by szkoda kasy na RSowy, max z eSy

no ale moze ja juz jestem za stary :gwizdaonie:

między eSowym a RSowym zderzakiem nie ma dużej różnicy w cenie... tylko z RSowym jest zabawa żeby założyć ale za to efekt jest megggggggggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Auto gregora jest tego dowodem...

Opublikowano
  • Autor

A skąd, wiesz, że do regeneracji???

Na wymianie rozrzadu mechanik stwierdzil, ze bierze olej czy cos :decayed: Sory, ale nie znam sie na mechanice. Stwierdzil ze, za jakis czas bedzie trzeba regenerowac :tongue4:

a jak mógł to stwierdzić przy wymianie rozrządu ? :mysli:

jak turbo pompuje to jeździj :good:

Opublikowano

A skąd, wiesz, że do regeneracji???

Na wymianie rozrzadu mechanik stwierdzil, ze bierze olej czy cos :decayed: Sory, ale nie znam sie na mechanice. Stwierdzil ze, za jakis czas bedzie trzeba regenerowac :tongue4:

mi tez bierze olej, nie wiem ile Tobie ( ja dolewam ok 100-150 ml na ok 12kkm)

Opublikowano

no ale jeśli zdecyduje sie na rs to uszczupli to mój budżet dość znacznie niestety i turbo bedzie musiało poczekać, i reszta zabawek też.. chociaż może lepiej naucze sie jeździć tym co mam najpierw żeby nie kosić wszystkiego w obrębie 100m :polew: :polew:

wymień tylko błotnik i lampy, a zderzak z czasem będzie :> chyba więcej radości ci da nowe turbo niż zderzak??

:good: :good: :good:

dobrze prawisz Kedzior

nie ma jak koks z samego dołu :kox: :kox: :kox:

Stanley a czy ja kiedyś coś źle napisałem lub się pomyliłem? :polew: :polew: :polew:

MrKędziroSan :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jak mozna podniecać sie tak byle zderzakiem :mysli:

no, ale kazdy ma jakies zajawki

dla mnie bylo by szkoda kasy na RSowy, max z eSy

no ale moze ja juz jestem za stary :gwizdaonie:

między eSowym a RSowym zderzakiem nie ma dużej różnicy w cenie... tylko z RSowym jest zabawa żeby założyć ale za to efekt jest megggggggggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Auto gregora jest tego dowodem...

albo Nosba :wink4:
Opublikowano

no też mi sie tak wydaje więc chyba póki co wstrzymam się w ogóle i poczekam na okazje.. chociaż nie powiem korci mnie strasznie :confused4:

A skąd, wiesz, że do regeneracji???

Na wymianie rozrzadu mechanik stwierdzil, ze bierze olej czy cos :decayed: Sory, ale nie znam sie na mechanice. Stwierdzil ze, za jakis czas bedzie trzeba regenerowac :tongue4:

mi mówił to samo i po 2 miesiącach butowania objaw ustąpił i bierze dużo mniej oleju :blink: nie wiem jak ale tak sie u mnie wydarzyło

Opublikowano

jak mozna podniecać sie tak byle zderzakiem :mysli:

no, ale kazdy ma jakies zajawki

dla mnie bylo by szkoda kasy na RSowy, max z eSy

no ale moze ja juz jestem za stary :gwizdaonie:

między eSowym a RSowym zderzakiem nie ma dużej różnicy w cenie... tylko z RSowym jest zabawa żeby założyć ale za to efekt jest megggggggggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Auto gregora jest tego dowodem...

jestem za stary :wink4:

Opublikowano

A skąd, wiesz, że do regeneracji???

Na wymianie rozrzadu mechanik stwierdzil, ze bierze olej czy cos :decayed: Sory, ale nie znam sie na mechanice. Stwierdzil ze, za jakis czas bedzie trzeba regenerowac :tongue4:

Mi auto kopciło i mechanik kazał mi oddać wtryski do regeneracji ... zapłaciłem 600 zł za gówniane wtryski które i tak zmieniłem na większe a co gorsza auto dalej kopciło bo była dziura w dolocie... za nowy wężyk dałem 6 zł... ludzie z forum mi pomogli (keżor) :notworthy: :notworthy: :notworthy:

więc wpadaj na spota, turbo musi brać trochę oleju przecież jest tam specjalne doprowadzenie :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 23:34_________________________________________________Tak jak mówił, keżor trzeba sprawdzić jak pompuje... :)

Opublikowano

jak mozna podniecać sie tak byle zderzakiem :mysli:

no, ale kazdy ma jakies zajawki

dla mnie bylo by szkoda kasy na RSowy, max z eSy

no ale moze ja juz jestem za stary :gwizdaonie:

między eSowym a RSowym zderzakiem nie ma dużej różnicy w cenie... tylko z RSowym jest zabawa żeby założyć ale za to efekt jest megggggggggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Auto gregora jest tego dowodem...

jestem za stary :wink4:

uzupełnij profil Stanley :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra dość spamu na dzis, dzieki za odpowiedzi chłopaki Ide spac :hi: Do zobacznia na trasie lub na spocie :wink4:

Ok krolu bede na spocie to ogladniecie co i jak :naughty:

Opublikowano

jak mozna podniecać sie tak byle zderzakiem :mysli:

no, ale kazdy ma jakies zajawki

dla mnie bylo by szkoda kasy na RSowy, max z eSy

no ale moze ja juz jestem za stary :gwizdaonie:

między eSowym a RSowym zderzakiem nie ma dużej różnicy w cenie... tylko z RSowym jest zabawa żeby założyć ale za to efekt jest megggggggggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Auto gregora jest tego dowodem...

jestem za stary :wink4:

uzupełnij profil Stanley :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:mysli:

Opublikowano
  • Autor

jak mozna podniecać sie tak byle zderzakiem :mysli:

no, ale kazdy ma jakies zajawki

dla mnie bylo by szkoda kasy na RSowy, max z eSy

no ale moze ja juz jestem za stary :gwizdaonie:

między eSowym a RSowym zderzakiem nie ma dużej różnicy w cenie... tylko z RSowym jest zabawa żeby założyć ale za to efekt jest megggggggggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Auto gregora jest tego dowodem...

jestem za stary :wink4:

uzupełnij profil Stanley :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no właśnie , stary też człowiek :>
Opublikowano

Dobra dość spamu na dzis, dzieki za odpowiedzi chłopaki Ide spac :hi: Do zobacznia na trasie lub na spocie :wink4:

Ok krolu bede na spocie to ogladniecie co i jak :naughty:

Ale dopiero na 3 spocie będziemy oglądać, bo inaczej dużo ludzi wpada na darmową diagnostykę :decayed:

Opublikowano

juz sie kumpel ze mnie smieje ze nie mam sciemy szyb

mowi ze jezdze jak w akwarium - wszyscy na mnie patrza... :polew:

a jemu 2 tyg temu za scieme szyb wzieli dowód rej :polew: :polew:

Opublikowano

juz sie kumpel ze mnie smieje ze nie mam sciemy szyb

mowi ze jezdze jak w akwarium - wszyscy na mnie patrza... :polew:

a jemu 2 tyg temu za scieme szyb wzieli dowód rej :polew: :polew:

widocznie miał za ciemne :tongue4: mogł jaśniejsze zrobić a nie na smołe hehehe

a stwierdzenie że się jeździ jak w akwarium to mnie rozwaliło na łopatki hahaha

Opublikowano
  • Autor

Dobra dość spamu na dzis, dzieki za odpowiedzi chłopaki Ide spac :hi: Do zobacznia na trasie lub na spocie :wink4:

Ok krolu bede na spocie to ogladniecie co i jak :naughty:

Ale dopiero na 3 spocie będziemy oglądać, bo inaczej dużo ludzi wpada na darmową diagnostykę :decayed:

co mu gupoty ciśniesz.

na pierwszym masz diagnostyke za 200zł , na drugim za 100zł , a na trzecim i kolejnych za free :kox: także zawsze Ci ktoś auto obejrzy :naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 23:42_________________________________________________

juz sie kumpel ze mnie smieje ze nie mam sciemy szyb

mowi ze jezdze jak w akwarium - wszyscy na mnie patrza... :polew:

a jemu 2 tyg temu za scieme szyb wzieli dowód rej :polew: :polew:

widocznie miał za ciemne :tongue4: mogł jaśniejsze zrobić a nie na smołe hehehe

na szybach już masz napisane tinted :) i to jest max jaki może być , chodzi mi o przednie boczne , bo tył to se możesz dechami obdupcyć :decayed:
Opublikowano

Dobra dość spamu na dzis, dzieki za odpowiedzi chłopaki Ide spac :hi: Do zobacznia na trasie lub na spocie :wink4:

Ok krolu bede na spocie to ogladniecie co i jak :naughty:

Ale dopiero na 3 spocie będziemy oglądać, bo inaczej dużo ludzi wpada na darmową diagnostykę :decayed:

co mu gupoty ciśniesz.

na pierwszym masz diagnostyke za 200zł , na drugim za 100zł , a na trzecim i kolejnych za free :kox: także zawsze Ci ktoś auto obejrzy :naughty:

a na trzecim kupujesz ramki po 50zł za sztukę :wink4:

Opublikowano

Dobra dość spamu na dzis, dzieki za odpowiedzi chłopaki Ide spac :hi: Do zobacznia na trasie lub na spocie :wink4:

Ok krolu bede na spocie to ogladniecie co i jak :naughty:

Ale dopiero na 3 spocie będziemy oglądać, bo inaczej dużo ludzi wpada na darmową diagnostykę :decayed:

co mu gupoty ciśniesz.

na pierwszym masz diagnostyke za 200zł , na drugim za 100zł , a na trzecim i kolejnych za free :kox: także zawsze Ci ktoś auto obejrzy :naughty:

a na trzecim kupujesz ramki po 50zł za sztukę :wink4:

które wytrzymują uderzenie z Miszka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.