Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale dopiero na 3 spocie będziemy oglądać, bo inaczej dużo ludzi wpada na darmową diagnostykę :decayed:

co mu gupoty ciśniesz.

na pierwszym masz diagnostyke za 200zł , na drugim za 100zł , a na trzecim i kolejnych za free :kox: także zawsze Ci ktoś auto obejrzy :naughty:

to ja już powinienem b8 jeździć :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nom wiadomo jakośc 1 klasa :>

Opublikowano

Dobra dość spamu na dzis, dzieki za odpowiedzi chłopaki Ide spac :hi: Do zobacznia na trasie lub na spocie :wink4:

Ok krolu bede na spocie to ogladniecie co i jak :naughty:

Ale dopiero na 3 spocie będziemy oglądać, bo inaczej dużo ludzi wpada na darmową diagnostykę :decayed:

co mu gupoty ciśniesz.

na pierwszym masz diagnostyke za 200zł , na drugim za 100zł , a na trzecim i kolejnych za free :kox: także zawsze Ci ktoś auto obejrzy :naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 23:42_________________________________________________

juz sie kumpel ze mnie smieje ze nie mam sciemy szyb

mowi ze jezdze jak w akwarium - wszyscy na mnie patrza... :polew:

a jemu 2 tyg temu za scieme szyb wzieli dowód rej :polew: :polew:

widocznie miał za ciemne :tongue4: mogł jaśniejsze zrobić a nie na smołe hehehe

na szybach już masz napisane tinted :) i to jest max jaki może być , chodzi mi o przednie boczne , bo tył to se możesz dechami obdupcyć :decayed:

no niby ja już mam niby 30 % (prawdopodobnie) :mysli:

Opublikowano

no tak ale ściemę sobię zrób na tylne 5 szybek i jest koksss :) w poprzedniej miałem ściemnione tylne i było bajerancko w tej też będę ściemniał ale jeszcze niewiem kiedy :decayed:

Opublikowano

a mi sie nie widzą zupełnie :/

Opublikowano

18" były by lepsze :>

za 900 zł może być ciężko wyrwać... do tego one są klubowe :wink4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 23:52_________________________________________________

a mi sie nie widzą zupełnie :/

miszka ma takie :gwizdanie:

Opublikowano

wozidło koks

ale brak ringów wokół zegarów :thumbdown:

:polew:

"daj mu palec" :bicz3:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 23:59_________________________________________________Krolu takie fele 18" ma baq_didila na sprzedaż :>

Opublikowano

qfa ten zderzak jest świetny.. ide poczytać co trzeba zrobić żeby go wsadzić :mysli:

Opublikowano

ja bym kupował zderzak z rsy .. turbo poczeka :decayed: w dodatku jest okazja :kox:

Opublikowano

qfa ten zderzak jest świetny.. ide poczytać co trzeba zrobić żeby go wsadzić :mysli:

:polew: :polew:

:good: :good: :good:

a co z turbo ?

:mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.