Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zjadłbym co :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stan na cholere mi większe turbo skoro zimą se ze 114KM nie radze :embarrassed:

Krolu o jakiej okazji mówisz?? :chytry:

Kędzior też mi sie wzmógł apetyt :polew:

Opublikowano

Krolu o jakiej okazji mówisz?? :chytry:

Tak się składa, że musisz kupić zderzak :gwizdanie:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 00:15_________________________________________________http://www.allegro.pl/item868624393_zderzak_przod_przedni_audi_rs4_rs_4_nie_s4_8d0.html

:gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 00:16_________________________________________________http://www.allegro.pl/item859827292_zderzak_przod_audi_a4_rs4_8d0.html

:gwizdanie:

Opublikowano

ten drugi pod kolor do mojej, ale pewnie jest c.h.u.j.n.i.a - zderzaki z RSy i zawiecha 1 BA

tez zgłodniałem, więc zjem moje ostatnie tyskie :decayed:

Kanar - jak spaść to z wysokiego konia :naughty:

Opublikowano

ze 114KM nieradzisz bo za mało mocy hehehe wzmocnisz furę to się będzię lepiej prowadziła :>

Opublikowano

idę spać :hi:

Opublikowano

ja bym zjadł jakiego hamburgjeraaa :polew: kurde też bym się bro napił ale w lodówce brak :wallbash:

trzym się Krolu :hi:

Opublikowano

ze 114KM nieradzisz bo za mało mocy hehehe wzmocnisz furę to się będzię lepiej prowadziła :>

będzie lepsze wyjście z łuku :naughty:

i pewnie ponad 200km/h w miejscu jak Miszka bedzie osiagalne z palcem :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 00:23_________________________________________________ :hi: Krolu

Opublikowano

hmmm temat do obgadania na zlocie :mysli:

Opublikowano

jak wstawi dobre turbo to z 300 paki na lodzie jak nic :P

Opublikowano

hmmm temat do obgadania na zlocie :mysli:

ja bym poszedł w kox

nie ma to jak przyjemność objechania BMW 320cdi, o x5 i S60 nie wspominam :gwizdanie:

Opublikowano

hmmm temat do obgadania na zlocie :mysli:

ja bym poszedł w kox

nie ma to jak przyjemność objechania BMW 320cdi, o x5 i S60 nie wspominam :gwizdanie:

moje zdanie takie samo lepiej kupić najpierw turbo. podczas jazdy zderzaka niewidzisz a turbo napewno odczujesz :decayed:

Opublikowano

to tak jakby:

albo zrobic sobie włosy na żelu i posuwać laske, albo mieć naturalnie po spaniu i posunąć 3 fajne d*py naraz :polew: :polew:

Opublikowano

to tak jakby:

albo zrobic sobie włosy na żelu i posuwać laske, albo mieć naturalnie po spaniu i posunąć 3 fajne d*py naraz :polew: :polew:

Stanley nigdy lepszego porównania niesłyszałem :notworthy: :notworthy: hehe

a tutaj taki mały obrazek zaporzyczony z innego wątku

audia4109.jpg

MASAKRRRAAA

Opublikowano

to tak jakby:

albo zrobic sobie włosy na żelu i posuwać laske, albo mieć naturalnie po spaniu i posunąć 3 fajne d*py naraz :polew: :polew:

:polew: :polew: przekonałeś mnie

Opublikowano

to tak jakby:

albo zrobic sobie włosy na żelu i posuwać laske, albo mieć naturalnie po spaniu i posunąć 3 fajne d*py naraz :polew: :polew:

:polew: :polew: przekonałeś mnie

zostane chyba kaznodzieją :decayed:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 00:42_________________________________________________

to tak jakby:

albo zrobic sobie włosy na żelu i posuwać laske, albo mieć naturalnie po spaniu i posunąć 3 fajne d*py naraz :polew: :polew:

Stanley nigdy lepszego porównania niesłyszałem :notworthy: :notworthy: hehe

a tutaj taki mały obrazek zaporzyczony z innego wątku

audia4109.jpg

MASAKRRRAAA

o f*ck ! ciekawe jak mu reflektory świecą

bo jeżeli tak jak mi to padaka :tongue4:

Opublikowano

taa zacznij pisać horoskopy do gazet :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 00:44_________________________________________________Stanley wymiatasz dzisiaj :good::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

taa zacznij pisać horoskopy do gazet :polew: :polew: :polew:

no chopie.

moja żona się mnie pyta co ma zrobic na drugi dzien na obiad , bo tylko ja wiem co bedzie jutro :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: znikam spać :hi:
Opublikowano

taka młoda godzina a ty już spać? :polew: trzymaj się ziomm :hi:

haha Stanley to może mi powiesz co mnie czeka od rana?[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 00:49_________________________________________________no to co ja tak tu se bede sam też idę spać :hi: narty

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.