Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ćśśśśśś bo ja wiem kto redsa pije :gwizdanie:

kupiłem zderzak poliftowy bo ma spryski i miejsce na halogeny - następnie pójdziemy w power :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ćśśśśśś bo ja wiem kto redsa pije :gwizdanie:

kupiłem zderzak poliftowy bo ma spryski i miejsce na halogeny - następnie pójdziemy w power :naughty:

:good:

ja też chyba pojde w zderzak pod spryski + ori ksenon lub odświeże moje lampy + HID

Opublikowano

z allegro kupiłeś czy jak?

no ja też wiem kto je pije hehehe :polew:

ok pierwszy łyk za mną hehe gdyby nie to że jutro muszę jechać do szkoły autem to bym się nawalił haha :wallbash:

Opublikowano

tak ten do którego dałem tu linka z dąbrowy

Opublikowano

Kabaret Moralnego Niepokoju Drzwi

nie wiem czy ogladaliscie, ale warto :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

widziałem hehehe obrotowe hehehe cholera coś za szybko się tego drinka pije hehehe nie wróży to za dobrze hehee

Opublikowano

taaaaa dają rade chłopaki :polew:

Opublikowano

dziś mnie objechało Tico

gość albo miał łańcuchy na kołach, albo chciał popełnić samobójstwo :shocked: :shocked:

Opublikowano

nom widocznie kolo był hardkorem ajhhahahaha

Opublikowano

hahah a było zielone może?? to pewnie mój kumpel z roboty wracał :P

ja teraz leciałem 140km/h ale momentami śmierć w oczach :embarrassed:

Opublikowano

co sie dzieje ze te forum tak c.i.u.l.a.t.o. chodzi ??

wlasciwie to sie nie porusza

KędziSAN

żebyś jutro tak nie wyglądał :polew:

17KraJ.jpg

Opublikowano

może turbo pada? haahahha :polew:

cholera jeszcze trochę i trzeba się zbierać spać :wallbash:

Opublikowano

Kędzior, a dlaczego nie masz wpisanego spalania w swoim profilu? :polew::tongue4:

i gdzie się sprawdza statystyki z forum ?

Opublikowano

chyba ruszyło

:decayed:

Opublikowano

chyba ruszyło

:decayed:

dostał koksu :kox::naughty:

Opublikowano

Stanley a ty czemu niemasz wpisanego wieku w swoim profilu? hehe

moja lala pali 11 litrów po miescie a na trasie 8, i jest to taka normalna płynna jazda,

na głownej stronie na dole masz statystyki i taki wykresik kołkowy kliknij w niego i bedziesz mial:)

nom Kanar chyba zaczeło ładować hehee[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 23:52_________________________________________________znowu jestem wśród 10 najaktywniejszych dzisiaj hahaha

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: pijoku :decayed:

Opublikowano

ja nic nie piję :)

Opublikowano

Stanley a ty czemu niemasz wpisanego wieku w swoim profilu? hehe

moja lala pali 11 litrów po miescie a na trasie 8, i jest to taka normalna płynna jazda,

na głownej stronie na dole masz statystyki i taki wykresik kołkowy kliknij w niego i bedziesz mial:)

nom Kanar chyba zaczeło ładować hehee[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 23:52_________________________________________________znowu jestem wśród 10 najaktywniejszych dzisiaj hahaha

o f*ck, rzeczywiscie nie mam wpisanego wieku :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.