Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TVN TURBO!!!!!!!!!!

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

TVN TURBO!!!!!!!!!!

e tam , avant ;] wole discovery :gwizdanie:
Opublikowano

TVN TURBO!!!!!!!!!!

Krolu, to było tylko RS4 :kox:

Opublikowano

TVN TURBO!!!!!!!!!!

Krolu, to było tylko RS4 :kox:

tylko S4... :tongue4:

Opublikowano

witam

dziewczyny wy moje :polew: :polew: :polew:

mam do nadrobienia jakieś 50 stron na Kat o gliicach nie wspomne

Krolu znasz się na lapkach

mój się troche zamula jesteś wstanie coś zaradzić ???

Opublikowano
  • Autor

Krolu znasz się na lapkach

mój się troche zamula jesteś wstanie coś zaradzić ???

powyłączaj programy działające w tle i wyczyść wentylator , żeby sie nie nagrzewał , ja tak ostatnio zrobiłem bo mi zamulał i sie sam wyłączał i jest teraz ok :good:
Opublikowano

:hi: właśnie nadrobiłem cały zaległy spam :cool1:

dobrze że dziś sobota i mam ostatnią nockę w tym miesiącu i nie bede musiał targać z roboty do roboty :rolleyes:

Opublikowano

witam

dziewczyny wy moje :polew: :polew: :polew:

mam do nadrobienia jakieś 50 stron na Kat o gliicach nie wspomne

Krolu znasz się na lapkach

mój się troche zamula jesteś wstanie coś zaradzić ???

znam się trochę, tak jak mówi Keżor ... ja mam mega patent na czyszczenie wentylatora z procka :decayed: (bez rozbierania)

temp mi spadał o 30 stopni :kox:

a ostatnio wgrałem u siebie winde 7 i jestem mega zadowolony :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to jak przyjedziesz po dysk Krolu , to przywieź mi tą winde :wink4:

i co to za patent na czyszczenie wentylatora ? sprężone powietrze? :gwizdanie:

Opublikowano

to jak przyjedziesz po dysk Krolu , to przywieź mi tą winde :wink4:

i co to za patent na czyszczenie wentylatora ? sprężone powietrze? :gwizdanie:

sprężone powietrze jakoś do mnie nie przemawia... niby jest do czyszczenia ale ono zostawia lekką wilgoć...

nie pompka do piłki robi robotę :kox: :kox: :kox: :kox:

A winde to ci pożyczę później, bo na ten dysk ją muszę wgrać ... :gwizdanie: :gwizdanie: np. we wtorek :)

Opublikowano
  • Autor

to jak przyjedziesz po dysk Krolu , to przywieź mi tą winde :wink4:

i co to za patent na czyszczenie wentylatora ? sprężone powietrze? :gwizdanie:

sprężone powietrze jakoś do mnie nie przemawia... niby jest do czyszczenia ale ono zostawia lekką wilgoć...

nie pompka do piłki robi robotę :kox: :kox: :kox: :kox:

A winde to ci pożyczę później, bo na ten dysk ją muszę wgrać ... :gwizdanie: :gwizdanie: np. we wtorek :)

ok , to kiedy przyjedziesz po ten dysk ? no i weź mi pendriva bo chyba jeszce Ty go masz :gwizdanie:
Opublikowano

to jak przyjedziesz po dysk Krolu , to przywieź mi tą winde :wink4:

i co to za patent na czyszczenie wentylatora ? sprężone powietrze? :gwizdanie:

sprężone powietrze jakoś do mnie nie przemawia... niby jest do czyszczenia ale ono zostawia lekką wilgoć...

nie pompka do piłki robi robotę :kox: :kox: :kox: :kox:

A winde to ci pożyczę później, bo na ten dysk ją muszę wgrać ... :gwizdanie: :gwizdanie: np. we wtorek :)

ok , to kiedy przyjedziesz po ten dysk ? no i weź mi pendriva bo chyba jeszce Ty go masz :gwizdanie:

około 15 ok?

tak mam pendriva :)

Opublikowano
  • Autor

ok :good:

Opublikowano

Krolu Winda 64bit? jak tak to powiedz mi czy biega Ci VAG na tym bo nie wiem czy instalować czy nie..

Opublikowano

Krolu Winda 64bit? jak tak to powiedz mi czy biega Ci VAG na tym bo nie wiem czy instalować czy nie..

mam wersje x86 i x64 wybierasz przy instalacji... a z VAGiem to jeszcze nie próbowałem.. jutro się pobawię bo mi się poducha zaświeciła podczas zabaw z kierownicą :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

widzę, że sami alkoholicy i małe fiutki na forum :polew:

Opublikowano

Krolu Winda 64bit? jak tak to powiedz mi czy biega Ci VAG na tym bo nie wiem czy instalować czy nie..

mam wersje x86 i x64 wybierasz przy instalacji... a z VAGiem to jeszcze nie próbowałem.. jutro się pobawię bo mi się poducha zaświeciła podczas zabaw z kierownicą :gwizdanie: :gwizdanie:

uszczelka pod głowicą ?? :mysli:

:polew:

Opublikowano

witam panowie z rana jak wstałem hehehe :hi:

Opublikowano

witam panowie z rana jak wstałem hehehe :hi:

:shocked:

z rana,

ja juz po robocie :decayed:

Opublikowano

nom ja niedawno wstałem hahaah :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.