Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja właśnie szukam butów na zimowy zlot w bukowinie bo w neike bedzie mi piz*ziało co możecie polecić

ja myślę, że juz wtedy zimy nie będzie

może szukaj sandałów :gwizdanie: :decayed:

zobacz foty z roku 2009 - mega zima była w tym czasie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale mi się nic niechce :disgust:

Opublikowano

ja właśnie szukam butów na zimowy zlot w bukowinie bo w neike bedzie mi piz*ziało co możecie polecić

tylko nie kup 2 lewych :gwizdanie: :gwizdanie:

krolu nie obawiaj się kupie dwa prawe to się wymienimy

:polew: :polew: :polew:

to z Miszką takie interesy :decayed:

Opublikowano

ale mi się nic niechce :disgust:

to sie połóż i leż leniu :polew: :polew: :polew: :polew:

zobacz jak pięknie za oknem

a co sie z miszka dzieje ralfa też noie widać [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 14:10_________________________________________________

ja właśnie szukam butów na zimowy zlot w bukowinie bo w neike bedzie mi piz*ziało co możecie polecić

tylko nie kup 2 lewych :gwizdanie: :gwizdanie:

krolu nie obawiaj się kupie dwa prawe to się wymienimy

:polew: :polew: :polew:

to z Miszką takie interesy :decayed:

co się miszki czepiasz on ma sparowane obuwie :tongue4:

Opublikowano

Rafał pewnie coś reza i dlatego taki cichy :)

a Miszka pewnie zapoznaję się z sąsiadami hehe :polew:

niedawno wstałem więc się niebędę kładł spowrotem hehe chociaż bym się znowu legnął hehe

Opublikowano

ja usilnie szukam obuwia :kwasny:

Opublikowano

mogę ci załatwić eleganckie obuwie filcowe (czyt.gumiaczki) :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chopie jo jeszcze takie mom z czasów jakrzech na grubie dupił !!! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chopie jo jeszcze takie mom z czasów jakrzech na grubie dupił !!! :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :good: :good: :good: hehehe dobreeee :buahaha:

Opublikowano

chopie jo jeszcze takie mom z czasów jakrzech na grubie dupił !!! :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :good: :good: :good: hehehe dobreeee :buahaha:

ty sie śmiejesz ale ja poważnie ci mówie 6 lat PRG Bytom Jako sztygar energo maszynowy i poszedłem na penzyjo :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 14:27_________________________________________________o wilku mowa a wilk tu

:hi: :hi: :hi: :hi:

miszka mieszkanie opiłeś

Opublikowano

Max na jaką zaś penzyje? hehe

Siema Miszka siema Rafał

Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

Jakoś nie mam czasu na siedzenie na forum :decayed: Wczoraj byłem w górach a dziś też mnie nie będzie w domu. :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Max na jaką zaś penzyje? hehe

Siema Miszka siema Rafał

penzyjo - emerytura

zapomniałem ty jesteś z zagranicy :wink4:

Opublikowano

Max na jaką zaś penzyje? hehe

Siema Miszka siema Rafał

penzyjo - emerytura

zapomniałem ty jesteś z zagranicy :wink4:

hehe nom w takim wieku na emerytke? heheheh :polew: :polew:

Opublikowano

no cóż swoje w tym przmyśle juz zrobiłem

:kox: :kox:

Opublikowano

hehehe a teraz wspomagasz inny przemysł hehe [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 14:37_________________________________________________

:hi:

co tam słychać? :decayed:

Opublikowano

miszka penie nadrabia stracony strony

nie czytaj nic ciekawego sie nie działo

patrz we wtorek cie nie było i wszystkie samochody z doliny całe wyjechały

Opublikowano

miszka penie nadrabia stracony strony

nie czytaj nic ciekawego sie nie działo

patrz we wtorek cie nie było i wszystkie samochody z doliny całe wyjechały

:polew: :polew: :polew:

i co by tu ten tego no hehehe

Siema chłopaki :hi:

Jakoś nie mam czasu na siedzenie na forum :decayed: Wczoraj byłem w górach a dziś też mnie nie będzie w domu. :tongue4:

widzę ci się nieźle powodzi :wink4:

Opublikowano
:hi::decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.