Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: idę poczytać
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie, tak sobie mysle

jezeli bylo by troche osob chetnych moge porozmawiac ze swoim prazesem w temacie tankowania ON ( tam gdzie pracuje mamy wlasna stacje benzynowa, niestety tylko ON), cena w tej chwili to ok 3,109/l

nie wiem po ile jest na stacjach bo zawsze tankuje u siebie, towar w bdb jakosci bo porosto z rafinerii ( nasza firma firma posiada 250 ciągników siodłowych + tankują u nas inne firmy)

Mysle, ze mozna bylo by to zrobic tak, że raz lub dwa razy w miesiacu podjezdzacie do mnie do pracy i tankujecie wszyscy po kolei.

Mysle ze dla kazdego oszczednosc na baku 40-50 zl to zawsze cos.

Minus tego taki ze trzeba podjechac do Pyskwic kolo Gliwic.

Ogolnie temat do obgadania przez nas a pozniej poszedlbym do swojego prezesa i albo powie tak, albo nie.

jakby coś to obgadamy to jutro

Jeżeli wszystko poszlo by w dobrym kierunku, oczywiscie zapraszam Gliwice

Czekam na info chlopaki :smiley:

No super wieści. 1zł prawie na dobre ropie. Jestem jak najbardziej na tak :good:

Opublikowano

stanley to kiedy pierwsze tankowanie bo zbliza mi sie juz :naughty::decayed:

Opublikowano

Panowie, tak sobie mysle

jezeli bylo by troche osob chetnych moge porozmawiac ze swoim prazesem w temacie tankowania ON ( tam gdzie pracuje mamy wlasna stacje benzynowa, niestety tylko ON), cena w tej chwili to ok 3,109/l

nie wiem po ile jest na stacjach bo zawsze tankuje u siebie, towar w bdb jakosci bo porosto z rafinerii ( nasza firma firma posiada 250 ciągników siodłowych + tankują u nas inne firmy)

Mysle, ze mozna bylo by to zrobic tak, że raz lub dwa razy w miesiacu podjezdzacie do mnie do pracy i tankujecie wszyscy po kolei.

Mysle ze dla kazdego oszczednosc na baku 40-50 zl to zawsze cos.

Minus tego taki ze trzeba podjechac do Pyskwic kolo Gliwic.

Ogolnie temat do obgadania przez nas a pozniej poszedlbym do swojego prezesa i albo powie tak, albo nie.

jakby coś to obgadamy to jutro

Jeżeli wszystko poszlo by w dobrym kierunku, oczywiscie zapraszam Gliwice

Czekam na info chlopaki :)

:hi: Ja sie pisze :decayed:

Opublikowano

Halo!?!?! Ma ktos jakieś fajne gierki na PS3 albo jakieś filmiki na blue-raya? :kox:

Opublikowano

stanley to kiedy pierwsze tankowanie bo zbliza mi sie juz :naughty::decayed:

postaram sie w tym tygodniu pogadac z szefem

chcialbym mniej wiecej wiedziec ilu było by chętnych

czy powiedzmy 2 x w miesiącu to wystarczająco ?

Opublikowano

stanley to kiedy pierwsze tankowanie bo zbliza mi sie juz :naughty::decayed:

postaram sie w tym tygodniu pogadac z szefem

chcialbym mniej wiecej wiedziec ilu było by chętnych

czy powiedzmy 2 x w miesiącu to wystarczająco ?

jak dla mnie w sam raz tankuje wlasnie 2* w miesiacu

Opublikowano

Mi dwa pełne baki w zupełności by wystarczyły :gwizdanie: I myślę że mój kolega też byłby chętny na takie tankowanie :wink4:

Opublikowano

Halo!?!?! Ma ktos jakieś fajne gierki na PS3 albo jakieś filmiki na blue-raya? :kox:

piraty czy ori >> ?? :gwizdanie:

Ropie mowie tak :wink4:

Opublikowano

a to co ja se niebede mógł tankowac ;( ;( ;( hehe

Opublikowano
a to co ja se niebede mógł tankowac cry cry cry hehe

Trzeba było kupić gnojowóz :naughty:

Opublikowano

hehehe chciałem się wyróżniać muhehehehehhe :wink4::polew: :polew:

Opublikowano

To teraz będziesz się wyróżniał płacąc wiecej za wahe :good:

Opublikowano

gnojowozami to tylko pipy jeżdżą :gwizdanie:

:polew:

ps. KRÓLU, VIVA :>

Opublikowano

No to chyba będę musiał się przejechać w piątek o gliwic :baseball: :baseball:

Opublikowano

gnojowozami to tylko pipy jeżdżą :gwizdanie:

:polew:

ps. KRÓLU, VIVA :>

hehe

ale pipy palą 6l/100

nie pamietam ile palą 1.8T i 2.8V6

ktoś mi podpowie.... :gwizdanie:

:polew::tongue4:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:24_________________________________________________kto jedzie do Gliwic w piątek ?

Opublikowano

Siema Panowie i Panie.

Jesteście niezawodni w tworzeniu spamu :good:

Co do tańszego :ON: to taniego gnojka nigdy za wiele :)

Gnojowuz RULEZ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
kto jedzie do Gliwic w piątek ?

Jak mnie moja puści to pojadę :polew:

Opublikowano
kto jedzie do Gliwic w piątek ?

Jak mnie moja puści to pojadę :polew:

kup jej nowa szmate jakas to cie pusci

Opublikowano
kto jedzie do Gliwic w piątek ?

Jak mnie moja puści to pojadę :polew:

kup jej nowa szmate jakas to cie pusci

diman jesteś jutro u nas?

gnojowozami to tylko pipy jeżdżą :gwizdanie:

:polew:

ps. KRÓLU, VIVA :>

hehe

ale pipy palą 6l/100

nie pamietam ile palą 1.8T i 2.8V6

ktoś mi podpowie.... :gwizdanie:

:polew::tongue4:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:24_________________________________________________kto jedzie do Gliwic w piątek ?

Stanley a ze 5 litrów to maxymalnie wypija hhehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.