Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kup jej nowa szmate jakas to cie pusci

To wolę nie jechać i kupić coś do auta :naughty:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:36_________________________________________________

Stanley a ze 5 litrów to maxymalnie wypija hhehe

Chyba na postoju :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kto jedzie do Gliwic w piątek ?

Jak mnie moja puści to pojadę :polew:

kup jej nowa szmate jakas to cie pusci

diman jesteś jutro u nas?

gnojowozami to tylko pipy jeżdżą :gwizdanie:

:polew:

ps. KRÓLU, VIVA :>

hehe

ale pipy palą 6l/100

nie pamietam ile palą 1.8T i 2.8V6

ktoś mi podpowie.... :gwizdanie:

:polew::tongue4:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:24_________________________________________________kto jedzie do Gliwic w piątek ?

Stanley a ze 5 litrów to maxymalnie wypija hhehe

sie zobaczy narazie to jestem na nie bo nie wiem czy zdarze ale ja jestem nieobliczalny wiec wypatrujcie mnie tam jutro :naughty:

Opublikowano

Krolu 100 Lat Byku :naughty:

ropa jak najbardziej na tak :naughty:

Opublikowano
kup jej nowa szmate jakas to cie pusci

To wolę nie jechać i kupić coś do auta :naughty:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:36_________________________________________________

Stanley a ze 5 litrów to maxymalnie wypija hhehe

Chyba na postoju :polew: :polew:

ty to jestes nic dla takiego spotkania nie potrafisz zrobic

Opublikowano

Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:36[/size]_________________________________________________

Stanley a ze 5 litrów to maxymalnie wypija hhehe

Chyba na postoju :polew: :polew:

hehehe ciiiii :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:39_________________________________________________Rafał pewnie woli inne sposoby przekonywania hahaha

:baseball: :baseball: :baseball:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
ty to jestes nic dla takiego spotkania nie potrafisz zrobic

Nie no fortuny nie wydam w gliwicach chyba :gwizdanie:

hehehe ciiiii :gwizdanie: :gwizdanie:

Ok już nie będę żartował :decayed:

Opublikowano

to ja myślałem że jutro będzie Diman i Somes jechał, to też bym się wybrał na tą wioskę do Was, a tu wielka niewiadoma :gwizdanie:

Opublikowano

Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:36[/size]_________________________________________________

Stanley a ze 5 litrów to maxymalnie wypija hhehe

Chyba na postoju :polew: :polew:

hehehe ciiiii :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:39_________________________________________________Rafał pewnie woli inne sposoby przekonywania hahaha

:baseball: :baseball: :baseball:

:polew: :polew: :polew: :polew:

albo :sex: :sex: :sex::sexinbed::kwiatek:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:42_________________________________________________

to ja myślałem że jutro będzie Diman i Somes jechał, to też bym się wybrał na tą wioskę do Was, a tu wielka niewiadoma :gwizdanie:

pucek jak ty jedziesz to juz odwoluje to co powiedzialem i bede :kox:

Opublikowano

Dimana sposób o wiele lepszy :decayed: Pucek nie narzekaj tylko przyjedź :wink4:

Opublikowano

Pucek będzie się lansował u nas? hehehe[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:44_________________________________________________

Dimana sposób o wiele lepszy :decayed: Pucek nie narzekaj tylko przyjedź :wink4:

hmmm to może dlatego mnie kobieta zostawiła :mysli::buahaha: :buahaha: :buahaha:

Opublikowano

Dimana sposób o wiele lepszy :decayed: Pucek nie narzekaj tylko przyjedź :wink4:

a na PB 98 ultimate ściepka będzie??? :naughty:

Kędzior, pokażę Ci jak się jeździ Q :gwizdanie:

słyszałem że jeździsz jak emeryt w tico na gazie :rolleyes:

Opublikowano

Jakiś grosik się znajdzie Pucek :wink4: W zamian oczekuje rundki Twoim APU :naughty:

Opublikowano

:polew:

to będę pilotował temat ON

zobaczymy co z tego wyjdzie

tymczasem dio jutro panowie

Kędzior: 5litrów?

ja sie pytałem o samochód, a nie o Ciebie :decayed::tongue4:

Opublikowano

Jakiś grosik się znajdzie Pucek :wink4: W zamian oczekuje rundki Twoim APU :naughty:

to ja jednak sam sobie zatankuje :polew:

rundki będą jak będzie 200+ :>

teraz nie ma frajdy :confused4:

Opublikowano

Dimana sposób o wiele lepszy :decayed: Pucek nie narzekaj tylko przyjedź :wink4:

a na PB 98 ultimate ściepka będzie??? :naughty:

Kędzior, pokażę Ci jak się jeździ Q :gwizdanie:

słyszałem że jeździsz jak emeryt w tico na gazie :rolleyes:

i tak pucek te kedziorowe wozidlo sie lepiej upala od twojego wiec sie nie napinaj bo nie trzeba czekac az sie napompuje :naughty:

Opublikowano

To nie :sick3:

Opublikowano

Dimana sposób o wiele lepszy :decayed: Pucek nie narzekaj tylko przyjedź :wink4:

a na PB 98 ultimate ściepka będzie??? :naughty:

Kędzior, pokażę Ci jak się jeździ Q :gwizdanie:

słyszałem że jeździsz jak emeryt w tico na gazie :rolleyes:

i tak pucek te kedziorowe wozidlo sie lepiej upala od twojego wiec sie nie napinaj bo nie trzeba czekac az sie napompuje :naughty:

Diman, przyjdziesz :polew:

teraz mnie nie przepraszaj na gg :gwizdanie:

Opublikowano

Dimana sposób o wiele lepszy :decayed: Pucek nie narzekaj tylko przyjedź :wink4:

a na PB 98 ultimate ściepka będzie??? :naughty:

Kędzior, pokażę Ci jak się jeździ Q :gwizdanie:

słyszałem że jeździsz jak emeryt w tico na gazie :rolleyes:

niewiem czy tak pokażesz bo ostatnio już był tam spory lód więc się za dużo zdziałać niedało, ale może się warunki poprawiły :>

co zrobić Pucek trzeba oszczędzać w dobie kryzysu jak się da, do 1500obr/min max ahhaahha

:polew:

to będę pilotował temat ON

zobaczymy co z tego wyjdzie

tymczasem dio jutro panowie

Kędzior: 5litrów?

ja sie pytałem o samochód, a nie o Ciebie :decayed::tongue4:

ahaa to o auto chodziło hehe no to moja kolumbrynka wypija 6 :polew: :polew:

Diman jutro jak usłyszysz jak moja chodzi to wymiękniesz hahaha :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a Ty Rafał nie foc**j, ja jeszcze gnojowozem w B5 nie jeździłem :gwizdanie:

Opublikowano

Ok panowie spadam w kimę bo jutro na rano do pracy. Do zobaczenia na spocie :hi: Spoko nie foc**je się. Mogę Cię jutro przewieź :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.