Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zbieram się panowie narka :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Narazie :hi:

Opublikowano

zona poszła do kibla, jestem na chwile :gwizdanie:

hehe[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 23:52_________________________________________________Kędzior nie uciekaj :naughty:

Opublikowano

1... :decayed:

Opublikowano

1... :decayed:

2... :mysli:

Opublikowano

600 :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

1... :decayed:

2... :mysli:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash::polew: :polew:

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 00:03_________________________________________________ :doh1:

Opublikowano

na str 666 idziemy sie schlać

do bólu :decayed::naughty::kox:

Opublikowano
:hi: A czemu dopiero na 666 stronę :decayed:
Opublikowano

:hi: A czemu dopiero na 666 stronę :decayed:

Rafał

jesli chcesz wcześniej dać znać

Opublikowano
  • Autor

:hi: A czemu dopiero na 666 stronę :decayed:

Rafał

jesli chcesz wcześniej dać znać

nie wyobrażam sobie teraz gdzieś wyjść bez auta , kutfa zimniej chyba niż w kieleckim :disgust:
Opublikowano

:hi:

niestety taka jest prawda, Baśka w piątek mnie zawstydziła :polew:

Kędzior, odpowiem na Twoje pytanie: TO DIABLICA W CIELE ANIOŁA :polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 00:22_________________________________________________Keżor, właśnie wracałem z centrum, auto stało jakieś 4h, odpaliło bez kłopotu, ale kierownica taka zimna że ledwo co dało się ją trzymać :gwizdanie:

ogólnie to pokazało mi -19 :naughty:

Opublikowano

Nom trzeba poczekać na jakieś cieplejsze dni bo normalnie jest porażka :wallbash: A tu cały tydzień taki ma być ;(

Opublikowano

Nom trzeba poczekać na jakieś cieplejsze dni bo normalnie jest porażka :wallbash: A tu cały tydzień taki ma być ;(

a ja nocki, na dodatek wiem że kończy mi się akumulator :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

niestety taka jest prawda, Baśka w piątek mnie zawstydziła :polew:

Kędzior, odpowiem na Twoje pytanie: TO DIABLICA W CIELE ANIOŁA :polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 00:22_________________________________________________Keżor, właśnie wracałem z centrum, auto stało jakieś 4h, odpaliło bez kłopotu, ale kierownica taka zimna że ledwo co dało się ją trzymać :gwizdanie:

ogólnie to pokazało mi -19 :naughty:

Baśka to przecież dobra Kobieta :decayed:

Opublikowano

Nom trzeba poczekać na jakieś cieplejsze dni bo normalnie jest porażka :wallbash: A tu cały tydzień taki ma być ;(

a ja nocki, na dodatek wiem że kończy mi się akumulator :gwizdanie:

Też mam teraz nocki :tongue4: Ale raczej wjadę na halę więc nie będzie problemu z zapaleniem :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

niestety taka jest prawda, Baśka w piątek mnie zawstydziła :polew:

Kędzior, odpowiem na Twoje pytanie: TO DIABLICA W CIELE ANIOŁA :polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 00:22_________________________________________________Keżor, właśnie wracałem z centrum, auto stało jakieś 4h, odpaliło bez kłopotu, ale kierownica taka zimna że ledwo co dało się ją trzymać :gwizdanie:

ogólnie to pokazało mi -19 :naughty:

Baśka to przecież dobra Kobieta :decayed:

teraz nie wiadomo czy to Stanlej czy Basia napisała :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

niestety taka jest prawda, Baśka w piątek mnie zawstydziła :polew:

Kędzior, odpowiem na Twoje pytanie: TO DIABLICA W CIELE ANIOŁA :polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 00:22_________________________________________________Keżor, właśnie wracałem z centrum, auto stało jakieś 4h, odpaliło bez kłopotu, ale kierownica taka zimna że ledwo co dało się ją trzymać :gwizdanie:

ogólnie to pokazało mi -19 :naughty:

Baśka to przecież dobra Kobieta :decayed:

teraz nie wiadomo czy to Stanlej czy Basia napisała :polew: :polew:

no nie wiadomo :gwizdanie:

ale ja nie wątpię w to że Basia to dobra Kobieta :tongue4:

Opublikowano

Narazie Katowice :hi:

Opublikowano

:hi:

niestety taka jest prawda, Baśka w piątek mnie zawstydziła :polew:

Kędzior, odpowiem na Twoje pytanie: TO DIABLICA W CIELE ANIOŁA :polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 00:22_________________________________________________Keżor, właśnie wracałem z centrum, auto stało jakieś 4h, odpaliło bez kłopotu, ale kierownica taka zimna że ledwo co dało się ją trzymać :gwizdanie:

ogólnie to pokazało mi -19 :naughty:

Baśka to przecież dobra Kobieta :decayed:

teraz nie wiadomo czy to Stanlej czy Basia napisała :polew: :polew:

no nie wiadomo :gwizdanie:

ale ja nie wątpię w to że Basia to dobra Kobieta :tongue4:

to wszystko ja pisałem

mam z wami "widzenia" co 30 min :naughty:

a tak na poważnie, to Baśka ma dzisiaj u mnie przej...ane :decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 01:06_________________________________________________trzymcie sie :)

do rana :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.