Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja też powoli spadam :naughty:

rano odwiedza mnie kurier... :kox:

Aha no to luzik :wink4: Lubię kiedy przyjeżdza kurier :decayed:

na tego już się nie mogę doczekać :decayed:

A śmiałeś się ze mnie na gadu :gwizdanie:

nie no, nie z tego :gwizdanie:

tylko z tego Twojego bezguścia :polew::naughty:

Jeszcze Ci gały opadną w lato jak zobaczysz moją :a4fan::kox:

liczę na to :>

na prawdę, chciałbym żeby tak było :wink4:

I wzajemnie. Kiedy idziemy na jakąś imprezę imperium itp :naughty:

:>

na mnie nie liczcie :polew:

ja już długo na imperium nie zagoszczę :polew:

Może być inny klub :gwizdanie: Może go - go :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja też powoli spadam :naughty:

rano odwiedza mnie kurier... :kox:

Aha no to luzik :wink4: Lubię kiedy przyjeżdza kurier :decayed:

na tego już się nie mogę doczekać :decayed:

A śmiałeś się ze mnie na gadu :gwizdanie:

nie no, nie z tego :gwizdanie:

tylko z tego Twojego bezguścia :polew::naughty:

Jeszcze Ci gały opadną w lato jak zobaczysz moją :a4fan::kox:

liczę na to :>

na prawdę, chciałbym żeby tak było :wink4:

I wzajemnie. Kiedy idziemy na jakąś imprezę imperium itp :naughty:

:>

na mnie nie liczcie :polew:

ja już długo na imperium nie zagoszczę :polew:

Może być inny klub :gwizdanie: Może go - go :kox:

buhehhehe

to jest ciekawa opcja :decayed:

Opublikowano

buhehhehe

to jest ciekawa opcja :decayed

Może by tak na 1000 katowic zrobić imprezę w jakimś takim klubie :gwizdanie: Ten kto otworzy tą strone stawia wszystkim :naughty:

Opublikowano

buhehhehe

to jest ciekawa opcja :decayed

Może by tak na 1000 katowic zrobić imprezę w jakimś takim klubie :gwizdanie: Ten kto otworzy tą strone stawia wszystkim :naughty:

tak, już widzę że wszyscy się zgodzili :polew:

jedynie Ty, ja, Kędzior, Królu i Keżor :polew:

Opublikowano

buhehhehe

to jest ciekawa opcja :decayed

Może by tak na 1000 katowic zrobić imprezę w jakimś takim klubie :gwizdanie: Ten kto otworzy tą strone stawia wszystkim :naughty:

tak, już widzę że wszyscy się zgodzili :polew:

jedynie Ty, ja, Kędzior, Królu i Keżor :polew:

Stanley na pewno odpada bo Basia by go wałkiem lała przez rok za taki wybryk :polew: :polew:
Opublikowano

buhehhehe

to jest ciekawa opcja :decayed

Może by tak na 1000 katowic zrobić imprezę w jakimś takim klubie :gwizdanie: Ten kto otworzy tą strone stawia wszystkim :naughty:

tak, już widzę że wszyscy się zgodzili :polew:

jedynie Ty, ja, Kędzior, Królu i Keżor :polew:

Stanley na pewno odpada bo Basia by go wałkiem lała przez rok za taki wybryk :polew: :polew:

:polew:

no więc jak widzisz pomysł z imprezą padł :>

ja się biorę :)

dobranoc :hi:

Opublikowano

To ja też spadam i gaszę światło :hi:

Opublikowano

Siema :bry:.

buhehhehe

to jest ciekawa opcja :decayed

Może by tak na 1000 katowic zrobić imprezę w jakimś takim klubie :gwizdanie: Ten kto otworzy tą strone stawia wszystkim :naughty:

tak, już widzę że wszyscy się zgodzili :polew:

jedynie Ty, ja, Kędzior, Królu i Keżor :polew:

Ja jestem za klubowym zalaniem pałek :drunk::dance: :beer1:

Kędzior jak z jutrzejszym spociszem? Podjechac po Ciebie?

Opublikowano

buhehhehe

to jest ciekawa opcja :decayed

Może by tak na 1000 katowic zrobić imprezę w jakimś takim klubie :gwizdanie: Ten kto otworzy tą strone stawia wszystkim :naughty:

tak, już widzę że wszyscy się zgodzili :polew:

jedynie Ty, ja, Kędzior, Królu i Keżor :polew:

Stanley na pewno odpada bo Basia by go wałkiem lała przez rok za taki wybryk :polew: :polew:

:hi:

co do pomysłu z go-go to jestem na tak :decayed:

jutro na spocie mnie nie będzie

wyj...ali mnie na II zmianę :confused4:

może uda mi się dotrzeć później

Opublikowano

no ja myśle że jutro sie w końcu pojawie bo się stęskniłem dziewczyny :decayed:

Opublikowano
:hi: siemano z rana
Opublikowano

:hi:

Wresczie udało mi się poczytać to co wieczorkiem tu bazgraliście... :naughty: Na imprezę się piszę! :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

witam panowie :hi:

ładnie nawet wczoraj żeście pojechali ze spamem :good:

widzę ładnie mnie wczoraj obgadaliście już wiem dlaczego niemogłem zasnąć... :polew:

szkoda że laski na moją furę nielecą tak jak niektórzy na tym forum hehehe :gwizdanie:

Oko daj do siebie nr to się dogadamy, na spota to z Rafałem bym raczej przyjechał tylko o powrót mi chodzi ale się jeszcze dogadam co i jak :decayed:

Stanley nierób jaj masz być jutro :bicz3:

Opublikowano

witam panowie :hi:

ładnie nawet wczoraj żeście pojechali ze spamem :good:

widzę ładnie mnie wczoraj obgadaliście już wiem dlaczego niemogłem zasnąć... :polew:

szkoda że laski na moją furę nielecą tak jak niektórzy na tym forum hehehe :gwizdanie:

Oko daj do siebie nr to się dogadamy, na spota to z Rafałem bym raczej przyjechał tylko o powrót mi chodzi ale się jeszcze dogadam co i jak :decayed:

Stanley nierób jaj masz być jutro :bicz3:

to rzucam robote :decayed:

Opublikowano

witam panowie :hi:

ładnie nawet wczoraj żeście pojechali ze spamem :good:

widzę ładnie mnie wczoraj obgadaliście już wiem dlaczego niemogłem zasnąć... :polew:

szkoda że laski na moją furę nielecą tak jak niektórzy na tym forum hehehe :gwizdanie:

Oko daj do siebie nr to się dogadamy, na spota to z Rafałem bym raczej przyjechał tylko o powrót mi chodzi ale się jeszcze dogadam co i jak :decayed:

Stanley nierób jaj masz być jutro :bicz3:

a czy ty czasami nie powinienes byc w robocie :mysli:

Opublikowano

:hi:

co do pomysłu z go-go to jestem na tak :decayed:

jutro na spocie mnie nie będzie

wyj...ali mnie na II zmianę :confused4:

może uda mi się dotrzeć później

Co to ma być ... masz jutro być ...

mod_tag.gif Komentarz Moderatora:

albo będzie ban

Opublikowano

:hi:

co do pomysłu z go-go to jestem na tak :decayed:

jutro na spocie mnie nie będzie

wyj...ali mnie na II zmianę :confused4:

może uda mi się dotrzeć później

Co to ma być ... masz jutro być ...

mod_tag.gif Komentarz Moderatora:

albo będzie ban

:polew: :polew: :polew:

ach te moderatory :gwizdanie:

Opublikowano

o krolu teraz trójkąciki rozdaję hehehe

wolne wziąłem bo inaczej niedał bym rady zawieść autta w pewne miejsce :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

ach te moderatory :gwizdanie:

:wink4: :wink4: :wink4::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:bry: Idę za chwilę rezać furę :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.