Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja widział od eSy 17' ori za 750 zł proste ale nie mam aktualnie funduszy ;( ;( ;( ;(

to trzeba było kupić i za 1200 puścić dalej :wallbash: :wallbash:

jak bym miał fundusze to by je dla siebie zostawił

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spadam... do później :hi:

Opublikowano

co tak nagle się pusto zrobiło?

Opublikowano

co tak nagle się pusto zrobiło?

sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie :polew:

Opublikowano

ja pracuje ;(

przeje....bane, roboty tyle, że dziś chodźby c.h.u.j. na c.h.u.j.u. stawał musze się napić piwa w domu

szef tak mi nadupił w zleceniach, że się nie odrobie do konca przyszłego tygodnia :wallbash:

Opublikowano

ja pracuje ;(

przeje....bane, roboty tyle, że dziś chodźby c.h.u.j. na c.h.u.j.u. stawał musze się napić piwa w domu

szef tak mi nadupił w zleceniach, że się nie odrobie do konca przyszłego tygodnia :wallbash:

no to niemasz za fajnie :kwasny: Stanley naślij Basię na Pucka to się uspokoi bo za bardzo mi dogaduje hehee

Opublikowano

ja pracuje ;(

przeje....bane, roboty tyle, że dziś chodźby c.h.u.j. na c.h.u.j.u. stawał musze się napić piwa w domu

szef tak mi nadupił w zleceniach, że się nie odrobie do konca przyszłego tygodnia :wallbash:

no to niemasz za fajnie :kwasny: Stanley naślij Basię na Pucka to się uspokoi bo za bardzo mi dogaduje hehee

hehe

w Bukownie Basia Pucka do pionu ustawi :polew:

:wink4:

Opublikowano

ja pracuje ;(

przeje....bane, roboty tyle, że dziś chodźby c.h.u.j. na c.h.u.j.u. stawał musze się napić piwa w domu

szef tak mi nadupił w zleceniach, że się nie odrobie do konca przyszłego tygodnia :wallbash:

no to niemasz za fajnie :kwasny: Stanley naślij Basię na Pucka to się uspokoi bo za bardzo mi dogaduje hehee

Kobietą się zasłaniasz?

mięczak :gwizdanie:

Opublikowano

a do tego Basia chce jechać już w czwartek :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 17:34_________________________________________________

ja pracuje ;(

przeje....bane, roboty tyle, że dziś chodźby c.h.u.j. na c.h.u.j.u. stawał musze się napić piwa w domu

szef tak mi nadupił w zleceniach, że się nie odrobie do konca przyszłego tygodnia :wallbash:

no to niemasz za fajnie :kwasny: Stanley naślij Basię na Pucka to się uspokoi bo za bardzo mi dogaduje hehee

Kobietą się zasłaniasz?

mięczak :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

tak mięczak ale za to z Basi twardziel heheheh a raczej twardzielka

Opublikowano

tak mięczak ale za to z Basi twardziel heheheh a raczej twardzielka

co Ty, wrażliwa Kobieta :decayed:

Opublikowano

ja pracuje ;(

przeje....bane, roboty tyle, że dziś chodźby c.h.u.j. na c.h.u.j.u. stawał musze się napić piwa w domu

szef tak mi nadupił w zleceniach, że się nie odrobie do konca przyszłego tygodnia :wallbash:

no to niemasz za fajnie :kwasny: Stanley naślij Basię na Pucka to się uspokoi bo za bardzo mi dogaduje hehee

hehe

w Bukownie Basia Pucka do pionu ustawi :polew:

:wink4:

w Bukowinie to będę miał taką ochronę że nic mi nie grozi :decayed:

jak Poziek dosiądzie się do Basi to Stanley...masz małe szanse że będziesz jej mężem :polew:

Opublikowano

hehehe niewydaje mi się Pucek hehe

Opublikowano

to nic, ja spadam powoli, bo zbieram się na spot do Jastrzębia :naughty:

właśnie dzwoniłem do Kamila, 2.8 już grzeje :naughty:

to narazie :)

Opublikowano

to nic, ja spadam powoli, bo zbieram się na spot do Jastrzębia :naughty:

właśnie dzwoniłem do Kamila, 2.8 już grzeje :naughty:

to narazie :)

pamiętaj co mi napisałeś :gwizdanie: hehehe

Opublikowano

ja pracuje ;(

przeje....bane, roboty tyle, że dziś chodźby c.h.u.j. na c.h.u.j.u. stawał musze się napić piwa w domu

szef tak mi nadupił w zleceniach, że się nie odrobie do konca przyszłego tygodnia :wallbash:

no to niemasz za fajnie :kwasny: Stanley naślij Basię na Pucka to się uspokoi bo za bardzo mi dogaduje hehee

hehe

w Bukownie Basia Pucka do pionu ustawi :polew:

:wink4:

w Bukowinie to będę miał taką ochronę że nic mi nie grozi :decayed:

jak Poziek dosiądzie się do Basi to Stanley...masz małe szanse że będziesz jej mężem :polew:

gorzej jak Poziek, czy ktokolwieki inny trafi na Basi dobry dzień :przebiegly:

a o swoją kobietę nie mam się co martwić, poradzi sobie :decayed:

Opublikowano

Nie było mnie trochę robiłem format dysku i instalowałem win7 :naughty: Krolu dzięki wszystko śmiga ładnie jak narazie :good:

Opublikowano

kurde ja się jakoś niemogę zabrać za tego win7 hehehe

Opublikowano
  • Autor

Rafał , ile Ty już masz tych zawiasów w domu ? :decayed:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 17:57_________________________________________________też bym se 7ke dupnął , bo mi sie komp marnuje z tą Vistą :gwizdanie:

Opublikowano

Rafał , ile Ty już masz tych zawiasów w domu ? :decayed:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 17:57_________________________________________________też bym se 7ke dupnął , bo mi sie komp marnuje z tą Vistą :gwizdanie:

:tongue4: Jeden na aucie i gwint :gwizdanie: Vista jest do bani :thumbdown:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.