Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak zauważyłem że był jakiś "nieobecny" ehhehe

coś się kroi :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yhyyyy może Basia go za bardzo męczy :naughty: hehehe :decayed:

Opublikowano

yhyyyy może Basia go za bardzo męczy :naughty: hehehe :decayed:

a może zastanawia się kto z Katowickich będzie najlepszych chrzestnym :polew:

Opublikowano

yhyyyy może Basia go za bardzo męczy :naughty: hehehe :decayed:

a może zastanawia się kto z Katowickich będzie najlepszych chrzestnym :polew:

no tutaj nie powinien mieć wątpliwości (oczywiście że ja) :punk: może prezentami bym nie obdarowywał ale za to na każdej imprezie bym gościł do końca muhehehehe

Opublikowano

yhyyyy może Basia go za bardzo męczy :naughty: hehehe :decayed:

a może zastanawia się kto z Katowickich będzie najlepszych chrzestnym :polew:

no tutaj nie powinien mieć wątpliwości (oczywiście że ja) :punk: może prezentami bym nie obdarowywał ale za to na każdej imprezie bym gościł do końca muhehehehe

:polew: :polew:

wpadaj do czekolady uderzamy tam zaraz :decayed:

Opublikowano

yhyyyy może Basia go za bardzo męczy :naughty: hehehe :decayed:

a może zastanawia się kto z Katowickich będzie najlepszych chrzestnym :polew:

no tutaj nie powinien mieć wątpliwości (oczywiście że ja) :punk: może prezentami bym nie obdarowywał ale za to na każdej imprezie bym gościł do końca muhehehehe

:polew: :polew:

wpadaj do czekolady uderzamy tam zaraz :decayed:

no coś ty cały kręgosłup mnie boli jak niewiem :disgust: ale dzięki za pamięć :good:

Opublikowano

:bry: z rana :hi:

spam nadrobiony, ogólnie to za***ista pogoda panuje na dworze :kox:

Pozdrawiam wszystkie ośki :>

zmykam spać :hi:

Opublikowano

Siema z rana wstawać ku..a :kox:

Pogoda pierwsza klasa nie wiem co Ty chcesz od ośki Pucek ja tam nie narzekam :decayed:

Spadam spać może później powalczę nad zawiasem bo jednak gwint zostaje :gwizdanie: Miałeś rację Keżor niby jest bardziej komfortowo ale zero frajdy z jazdy, a jak emeryt nie mam zamiaru jeździć :thumbdown:

Opublikowano
:hi: Ja kończę powoli zmianę wpracy i zaraz spadam w kimono! :kox:
Opublikowano

No coś Miron narozrabiał... :gwizdanie: :naughty:

:no:

:decayed:

:hi:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 08:50_________________________________________________KOLEDZY - wiecie, że czas zaliczek na zimowy sie kończy :gwizdanie: :gwizdanie: mam nadzieje, ze nikt z naszej ekipy z listy nie wyleci :gwizdanie: bo raczej na listę już nie wróci :confused4:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

koledzy nie martwcie się tak o mnie

Basia mnie nie męczy, a ojca chrzestnego narazie nie szukam

:polew:

jak jutro nie odbiore auta, to chyba tam bombe podloze

a w soboty audi nie pracuje :shocked::disgust:

Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano

:hi: z rana

siemasz Diman :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

siemanko

Krolu jak chcesz te moja lampy to bede ja miec

moge Ci je dać, moze da sie je naprawic :)

Opublikowano

:hi:

siemanko

Krolu jak chcesz te moja lampy to bede ja miec

moge Ci je dać, moze da sie je naprawic :)

hehhe po tych rzeczach które z nimi robiłeś to chybą są teraz puzzle :decayed:

świruję- przywieź zobaczy się :wink4:

Opublikowano

wyłamane są mocowania i troche porysowane

poza tym ok

Opublikowano
  • Autor

:hi:

jak tam Krolu w czekoladzie wczoraj było ? ej w ogóle chciałeś żebym Ci kase oddał za ten dysk co go nie bierzesz a tyś mi go nie oddał :chytry: i masz moje torxy , a były mi wczoraj potrzebne :wallbash:

auto śmiga aż miło :decayed: i dziś może założe kolektor z AWX'a bo mam problem z odkręceniem jednej śruby :wallbash:

wyłamane są mocowania i troche porysowane

poza tym ok

mocowania jak masz to da sie przyspawać , a jak nie są mocno porysowane to da sie wypolerować podobno klosz :wink4:
Opublikowano

:hi:

jak tam Krolu w czekoladzie wczoraj było ? ej w ogóle chciałeś żebym Ci kase oddał za ten dysk co go nie bierzesz a tyś mi go nie oddał :chytry: i masz moje torxy , a były mi wczoraj potrzebne :wallbash:

auto śmiga aż miło :decayed: i dziś może założe kolektor z AWX'a bo mam problem z odkręceniem jednej śruby :wallbash:

wyłamane są mocowania i troche porysowane

poza tym ok

mocowania jak masz to da sie przyspawać , a jak nie są mocno porysowane to da sie wypolerować podobno klosz :wink4:

to dysk został ... w aucie przez zamieszanie przy browarach... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

torxy mam fakt .... mogłeś dzwonić - byłem na Piotrowicach a mam je w aucie... za 2 minuty by były u Ciebie..

W czekoladzie było wporzo :D bylem na Knurowie wczoraj w nocy nawet :decayed:

Panowie:

PRZYPOMINAM O ZALICZKACH NA OGÓLNOPOLSKI !!! DZIŚ OSTATNI DZWONEK I RADZĘ WYSŁAĆ PW ŻE DOPIERO DZIŚ KASA POSZŁA NA WSZELKI WYPADEK...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.