Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: o poranku

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu walnij po PW do tych zabłąkanych owieczek :decayed:

Opublikowano

gregory, keżor, czester, wolf,maxito1981,egon, rafał87 :kwasny:

Opublikowano

Krolu walnij po PW do tych zabłąkanych owieczek :decayed:

czyli do siebie tez :decayed:

Opublikowano

pw. poszły, czester ma pełna skrzynkę [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 11:32_________________________________________________

Krolu walnij po PW do tych zabłąkanych owieczek :decayed:

czyli do siebie tez :decayed:

ja dziś już puściłem kasę

Opublikowano
  • Autor

gregory, keżor, czester, wolf,maxito1981,egon, rafał87 :kwasny:

ja nie mam kasy :smutas:
Opublikowano

gregory, keżor, czester, wolf,maxito1981,egon, rafał87 :kwasny:

ja nie mam kasy :smutas:

ja też od siostry pożyczyłem na te kilak dni.. :kwasny: :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

ja od siostry nie pożycze , a musze jeszcze za studia zapłacić kupe kasy :wallbash: odebrać słupki z flokowania i wyprostować felge (bo latam teraz na zapasie :kwasny: )[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 11:38_________________________________________________i panowie teraz bez przekleństw bo nas jakaś Kobitka obserwuje :kox:

Opublikowano

no to Keżor meska decyzje Cię czeka - i jak coś nie oddawaj miejsca - lepiej odstąp komuś od nas

Opublikowano

dobry dzień Katowiczanie i Chorzowianie :kox::hi:

kurde zastanawiam się co ze mną na ten ogólnopolski :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no to Keżor meska decyzje Cię czeka - i jak coś nie oddawaj miejsca - lepiej odstąp komuś od nas

nie lubie takich decyzji ;(

dobry dzień Katowiczanie i Chorzowianie :kox::hi:

kurde zastanawiam się co ze mną na ten ogólnopolski :mysli:

nie mówi sie Chorzowianie tylko Chorzowskie Psy :polew:

a co do Zlotu to jak chcesz jechać to wskakuj za mnie , a Kędzir wskoczy do Egona :rolleyes:

Opublikowano

nie mówi sie Chorzowianie tylko Chorzowskie Psy :polew:

a co do Zlotu to jak chcesz jechać to wskakuj za mnie , a Kędzir wskoczy do Egona :rolleyes:

polska piłka to syf nie dla mnie :gwizdanie:

wiesz o co chodzi.. jechać chcę... ale nie wiem czy będę tutaj :wink4:

Opublikowano

Keżor, która to Twoja narzeczona :) :gwizdanie:

bo wiem tylko, ze jej Ojciec chce golfa kupić :decayed:

Opublikowano

Keżor, która to Twoja narzeczona :) :gwizdanie:

bo wiem tylko, ze jej Ojciec chce golfa kupić :decayed:

Marta z Tychów :gwizdanie:

chcesz numer?

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Keżor, która to Twoja narzeczona :) :gwizdanie:

bo wiem tylko, ze jej Ojciec chce golfa kupić :decayed:

:decayed: szybki jesteś , jeszcze nie kliknąłem na wyślij :polew:
Opublikowano

Keżor, która to Twoja narzeczona :) :gwizdanie:

bo wiem tylko, ze jej Ojciec chce golfa kupić :decayed:

:decayed: szybki jesteś , jeszcze nie kliknąłem na wyślij :polew:

ja już tak mam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Keżor, która to Twoja narzeczona :) :gwizdanie:

bo wiem tylko, ze jej Ojciec chce golfa kupić :decayed:

Marta z Tychów :gwizdanie:

NIE :decayed: Narzeczona musi być za***ista :good: a nie tylko :banan1:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano

NIE :decayed: Narzeczona musi być za***ista :good: a nie tylko :banan1:

mój ziom :drinks::yeah:

Keżor cena 400zł za moją suszarke to dobra oferta? Ty bardziej w tym siedzisz :mysli:

Opublikowano

Keżor - a jak już jesteśmy przy tym temacie - to byłem w szoku jak sie dowiedziałem, że Ty i Marta już THE END - ale to nie temat na ogólnym :wink4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 12:20_________________________________________________

NIE :decayed: Narzeczona musi być za***ista :good: a nie tylko :banan1:

mój ziom :drinks::yeah:

Keżor cena 400zł za moją suszarke to dobra oferta? Ty bardziej w tym siedzisz :mysli:

dla kogo dobra :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.