Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hejka koledzy - pytanko mam - czy Wolf i Wolfowa mają świadomosć, że dziś będą wykreśleni z listy :(

dzwoniłem do niego i powiedział , że nie dadzą rady pojechać :gwizdanie:

ok

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Zaraz spadam do roboty :wallbash:
Opublikowano

ja już siedze w robocie :decayed:

Opublikowano

a ja już wróciłem z roboty :decayed:

Miszka przecież jak tylko przyszedłem to od razu mówiłem ze bierzemy wódke :decayed: :gwizdanie:

Stanley jak tam dzwoni ktoś do mnie czynic a nic? hehehe

Kanar weź no co jeszcze wesołego opowiedz :polew: :polew:

Opublikowano

No widzę, że spoko było w City... :gwizdanie: Wrzućcie jakieś fotki. :evil::good:

Opublikowano

są 3 fotki :decayed:

Opublikowano

są 3 fotki :decayed:

No ale mało wyraźne... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

są 3 fotki :decayed:

No ale mało wyraźne... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

muhehehe można powiedzieć że bardziej wyraźnych nie udało się zrobić :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

są 3 fotki :decayed:

No ale mało wyraźne... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

muhehehe można powiedzieć że bardziej wyraźnych nie udało się zrobić :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: No tak mi się właśnie wydawało... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

fotograf zaniemógł :kox::polew: :polew:

Opublikowano

fotograf zaniemógł :kox::polew: :polew:

i cała reszta chyba też... :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

fotograf zaniemógł :kox::polew: :polew:

i cała reszta chyba też... :gwizdanie: :kox:

ee ja tam mało co wypiłem :naughty:

Opublikowano

Kędzior jeszcze nie wiem czy jutro pojade na spocisza, jak co to może na chwile bo nie czuje się najlepiej a nie chce się rozchorować na jakiś grypsko.

Opublikowano

hmm ok to jak coś to napisz jutro co i jak na forum?

a to gdzieś tak balował że się tak załatwiłeś?

Opublikowano

Niestety nie na imprezie tylko w pracy :wallbash: :wallbash:

Ale przynajmniej nie miałem kaca jak co poniektórzy :naughty::kox:

Opublikowano

Niestety nie na imprezie tylko w pracy :wallbash: :wallbash:

Ale przynajmniej nie miałem kaca jak co poniektórzy :naughty::kox:

ja też niemiałem :gwizdanie:

Opublikowano

Niestety nie na imprezie tylko w pracy :wallbash: :wallbash:

Ale przynajmniej nie miałem kaca jak co poniektórzy :naughty::kox:

ja też niemiałem :gwizdanie:

Oglądałem te niewyraźne zdjęcia i wiem kto na pewno kaca miał :oops::nabijasie:[br]Dopisany: 01 Luty 2010' date=' 17:01[/size']_________________________________________________Koniec wymiata

http://www.sadistic.pl/210-km-h-na-liczniku-jeeedzieeemy-vt30180.htm

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

a co to za impreza :D

widzę że ktoś zasnął z nudów :gwizdanie:

Opublikowano

siema Panowie

Auto dziś odebrałem z ASO :decayed:

ale nie uwierzycie co się stało

dojeżdzam do pierwszych świateł i dostaje szlag w dupe ;( ;( ;( ;(

auto jeżdzi , ale do wymiany pewnie zderzak, klapa :disgust:

szkoda gadać :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.