Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie :tongue4::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

No wpisowe to chyba krata browarów :naughty:

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie :tongue4::decayed:

i po co tak od razu odstraszacie :>

Opublikowano

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

No wpisowe to chyba krata browarów :naughty:

kierowcy.... :decayed:

Opublikowano

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

No wpisowe to chyba krata browarów :naughty:

kierowcy.... :decayed:

Czy ktoś piję na spocie :decayed::drunk:
Opublikowano

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

No wpisowe to chyba krata browarów :naughty:

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie :tongue4::decayed:

i po co tak od razu odstraszacie :>

a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty :naughty:

Opublikowano

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

No wpisowe to chyba krata browarów :naughty:

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie :tongue4::decayed:

i po co tak od razu odstraszacie :>

a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty :naughty:

sama :naughty:

Opublikowano

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

No wpisowe to chyba krata browarów :naughty:

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie :tongue4::decayed:

i po co tak od razu odstraszacie :>

a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty :naughty:

sama :naughty:

Jak sama to możesz wpaść nawet bez kraty browarów... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

No wpisowe to chyba krata browarów :naughty:

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie :tongue4::decayed:

i po co tak od razu odstraszacie :>

a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty :naughty:

sama :naughty:

a to sorry nie wiedzialem nie masz imienia w opisie :gwizdanie:

Opublikowano
a to sorry nie wiedzialem nie masz imienia w opisie

imienia i pci :decayed:

Opublikowano

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

No wpisowe to chyba krata browarów :naughty:

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie :tongue4::decayed:

i po co tak od razu odstraszacie :>

a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty :naughty:

sama :naughty:

przyjedz pochwal sie swoja b5 bo widze ze swiezynka jakas :good:

Opublikowano

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

No wpisowe to chyba krata browarów :naughty:

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie :tongue4::decayed:

i po co tak od razu odstraszacie :>

a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty :naughty:

sama :naughty:

Przepraszam nie wiedziałem. To wpisowego nie trzeba :decayed:

Opublikowano

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

No wpisowe to chyba krata browarów :naughty:

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie :tongue4::decayed:

i po co tak od razu odstraszacie :>

a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty :naughty:

sama :naughty:

przyjedz pochwal sie swoja b5 bo widze ze swiezynka jakas :good:

wpadnę... znaczy się podjadę (żeby nie było wątpliwości) :wink4:

Opublikowano

znasz mnie? chyba NIE więc po co głupio komentujesz?

a po co Ty głupio komentujesz skoro nie znasz Króla tak dobrze jak my?

właśnie, laska i choroba są mniej ważne niż spot !

Opublikowano

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

No wpisowe to chyba krata browarów :naughty:

okey, sorry - niedopatrzenie :embarrassed:

jakieś 'wpisowe' mam ze sobą zabrać?? :cool1:

mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie :tongue4::decayed:

i po co tak od razu odstraszacie :>

a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty :naughty:

sama :naughty:

przyjedz pochwal sie swoja b5 bo widze ze swiezynka jakas :good:

wpadnę... znaczy się podjadę (żeby nie było wątpliwości) :wink4:

:good: jaki kolor fury masz :mysli: zebysmy poznali ze to swoj

Opublikowano

konkret konkret :naughty: czyli dziś nie ma wspominania wypadu do CITY ROCK-a żeby przypału nie było :gwizdanie:

ja wlece dopiero około 20.30 bo do 20 siedze w Zabrzu :wink4:

Opublikowano

konkret konkret :naughty: czyli dziś nie ma wspominania wypadu do CITY ROCK-a żeby przypału nie było :gwizdanie:

ja wlece dopiero około 20.30 bo do 20 siedze w Zabrzu :wink4:

pewnie juz w macu siedziec bedziemy :naughty:

Opublikowano
wpadnę... znaczy się podjadę (żeby nie było wątpliwości)

cos czuje, ze takim oto sposobem frekfencja na spocie bedzie duza :gwizdanie:

Opublikowano
wpadnę... znaczy się podjadę (żeby nie było wątpliwości)

cos czuje, ze takim oto sposobem frekfencja na spocie bedzie duza :gwizdanie:

do kato i tak jezdzi juz jakies 10 - 15 furek wiec spoko mysle ze jakos radykalnie sie to nie poprawi

Opublikowano

też mi się wydaje że póki co 15 to max jaki osiągniemy, może latem sie więcej osób zbierze.. póki co nowi goście wpadają się VAGować i znikają zdołowani :rolleyes:

Opublikowano

też mi się wydaje że póki co 15 to max jaki osiągniemy, może latem sie więcej osób zbierze.. póki co nowi goście wpadają się VAGować i znikają zdołowani :rolleyes:

Dziwisz się jak takie oszołomy u nas są :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.