Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no, jak tak to nie przyjeżdzam :tongue4:

żartujemy oczywiście :)

a Stanley będzie z Basią ? :kox:

chyba nie bo pisal ze bedzie prosto po pracy

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może po nią podjedzie :decayed:

Opublikowano

może po nią podjedzie :decayed:

mieszane towarzystwo zawsze milej widziane :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

koleżanko Adrenalinko - a skąd u ciebie taka wiedza techniczna ? :mysli: :mysli: :)

jaka tam od razu wiedza... takie pierdki to sama naprawiam :gwizdanie: :naughty:

no mnie też ta wiedza przeraża :shocked: nie masz chłopa żeby Ci pod mache zaglądał ? czy może piszecie z jednego konta , dlatego nie ma płci w profilu :tongue4:
Opublikowano

ciekawe czy Miszka będzie :>

Opublikowano

koleżanko Adrenalinko - a skąd u ciebie taka wiedza techniczna ? :mysli: :mysli: :)

jaka tam od razu wiedza... takie pierdki to sama naprawiam :gwizdanie: :naughty:

no mnie też ta wiedza przeraża :shocked: nie masz chłopa żeby Ci pod mache zaglądał ? czy może piszecie z jednego konta , dlatego nie ma płci w profilu :tongue4:

jakby to powiedzieć... :mysli:

on woli ciekawsze miejsca żeby mi zaglądać... :polew:

a płci nie ma dlatego, bo mało kto traktowałby mnie poważnie :przebiegly::decayed:

Opublikowano
  • Autor

kędzior , ślij ten adres , podjade pod Ciebie koło 19tej , bo jeszcze musze kabel jeden przelutować :decayed:

Opublikowano

jakby to powiedzieć... :mysli:

on woli ciekawsze miejsca żeby mi zaglądać...

a płci nie ma dlatego, bo mało kto traktowałby mnie poważnie :przebiegly::decayed:

a to świntuch z niego :gwizdanie: my napewno będziemy cię traktować poważnie :decayed::wink4::naughty:

Opublikowano

jakby to powiedzieć... :mysli:

on woli ciekawsze miejsca żeby mi zaglądać...

a płci nie ma dlatego, bo mało kto traktowałby mnie poważnie :przebiegly::decayed:

a to świntuch z niego :gwizdanie: my napewno będziemy cię traktować poważnie :decayed::wink4::naughty:

nie przecenialbym od razu mozliwosci :decayed:

Opublikowano

kędzior , ślij ten adres , podjade pod Ciebie koło 19tej , bo jeszcze musze kabel jeden przelutować :decayed:

ok poszło ale ja prowadzę twoje auto :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a płci nie ma dlatego, bo mało kto traktowałby mnie poważnie :przebiegly::decayed:

widzisz Kędzior , też se usuń :polew:
Opublikowano

a płci nie ma dlatego, bo mało kto traktowałby mnie poważnie :przebiegly::decayed:

widzisz Kędzior , też se usuń :polew:

:ban:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a płci nie ma dlatego, bo mało kto traktowałby mnie poważnie :przebiegly::decayed:

widzisz Kędzior , też se usuń :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a płci nie ma dlatego, bo mało kto traktowałby mnie poważnie :przebiegly::decayed:

widzisz Kędzior , też se usuń :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:ssij:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobry Kato :hi:

Opublikowano

dobry Kato :hi:

witaj Bulik :hi:

Opublikowano
  • Autor

dobry Kato :hi:

dobry Zabr :hi::decayed:
Opublikowano

ja bede z Basią, ma Wam Basia przypomnieć co działo się w City Rocku? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja bede z Basią, ma Wam Basia przypomnieć co działo się w City Rocku? :gwizdanie: :decayed:

to mnie nie będzie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja bede z Basią, ma Wam Basia przypomnieć co działo się w City Rocku? :gwizdanie: :decayed:

to fajnie ja chętnie posłucham :kox: :kox: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.