Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za połowę spota :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i czas do pracy :hi: z rana[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 04:48_________________________________________________Adrenalina zapraszamy ponownie na spota :cool1:

Opublikowano

I jak tam po spocie?

ja wczoraj siedziałem w garażu do 00:20 bo robiłem zmieniarkę i nie działa :confused4:

a niby miało mi to szybko pójść :wallbash:

może ktoś się zna i może pomóc? :P

Opublikowano

:hi:

witam w ten śnieżny poranek

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemano :hi: dzieki pany za spota wporzowy jak zawsze

dzieki :notworthy: :notworthy: Kanar za kabelek wlasnie go sprawdzilem i dziala pozytywnie wiec cza sie zabrac za wiercenie dziurek i pochowanie go po mieszkaniu

Opublikowano

Ten drugi robiony w macu też działał :decayed:

Opublikowano
:hi: z rana :decayed:
Opublikowano

:hi: ten w macu to była wersja hardcore :decayed: ale ważne że działa :wink4:

ide zaraz powalczyć z żarówką - misja życia :polew:

Opublikowano
  • Autor

siema pany i Adrenalina :decayed:

kurtfa , jak sie najeb**em żeby wrócić dziś z Gliwic :wallbash: padł potencjometr gazu i wracałem samymi biegami :disgust:

a i tak nie byłem najwolniejszym autem na drodze :polew: no i mina kolesia w Golfie jak sie chciał od świateł ciąć , widzi zegary na słupku , podniecony , a ja jedyneczka (zero gazu ) dwójeczka (zero gazu ) itd :decayed:

Opublikowano

siema pany i Adrenalina :decayed:

kurtfa , jak sie najeb**em żeby wrócić dziś z Gliwic :wallbash: padł potencjometr gazu i wracałem samymi biegami :disgust:

a i tak nie byłem najwolniejszym autem na drodze :polew: no i mina kolesia w Golfie jak sie chciał od świateł ciąć , widzi zegary na słupku , podniecony , a ja jedyneczka (zero gazu ) dwójeczka (zero gazu ) itd :decayed:

Zobaczyć taką minę kolesia pewnie bezcenne, za wszystkie spie...lone rzeczy zapłacisz kartą master card :decayed::polew:
Opublikowano

:hi: wszystkim

Adrenalina :naughty:

wykończony po pracy masakkra

Diman wkońcu masz fajnego avatarka :good: a raczej avatarke :decayed:

Opublikowano

:hi: wszystkim

Adrenalina :naughty:

wykończony po pracy masakkra

Diman wkońcu masz fajnego avatarka :good: a raczej avatarke :decayed:

podziekowac to dzieki kezorowi :good:

Opublikowano

ejjj...

ma ktos moze zmierniarke w b5 z okolic S-c i chcialby mi pomóc?? :naughty:

Opublikowano

ejjj...

ma ktos moze zmierniarke w b5 z okolic S-c i chcialby mi pomóc?? :naughty:

ja mam w piwnicy na sprzedaż :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ejjj...

ma ktos moze zmierniarke w b5 z okolic S-c i chcialby mi pomóc?? :naughty:

:no:

Opublikowano

ejjj...

ma ktos moze zmierniarke w b5 z okolic S-c i chcialby mi pomóc?? :naughty:

ja mam w piwnicy na sprzedaż :decayed: :decayed: :decayed:

Krolu a ja w piwnicy mam R8 :polew: :polew: :polew:

Diman opowiedz historie utworzenia twojej avatarki :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Heja po południu! :hi: Co tam u Was?

Opublikowano

ejjj...

ma ktos moze zmierniarke w b5 z okolic S-c i chcialby mi pomóc?? :naughty:

ja mam w piwnicy na sprzedaż :decayed: :decayed: :decayed:

Krolu a ja w piwnicy mam R8 :polew: :polew: :polew:

Diman opowiedz historie utworzenia twojej avatarki :polew: :polew: :polew: :polew:

miałem ją kiedyś na spocie... :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Heja po południu! :hi: Co tam u Was?

:hi: ja wypoczywam po ciężkiej pracy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.