Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro przepalam mojego ADR-a :kox:

bo już tydzień stoi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdyby nieszkoła to bym się poszedł gdzie napierd**ić,

hehe chechłaj dziada :kox:

Opublikowano

do Kato jadę i będzie ogień

zawsze jak wpadam z Yarisa to Audi jest jak RS4 :polew:

Opublikowano

Kaaaabooom , yestem :hahaha:

Opublikowano

to musiał bym cię przewieźć moją :gwizdanie: :polew: :polew:

siemasz Gregory :hi:

a teraz coś z innej beczki :slina: :slina: :slina:

smoking_hot_chick_in4156.jpg

Opublikowano

Kędzior Ty c**ju kiedy byłeś u mnie na chacie ?

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

to musiał bym cię przewieźć moją :gwizdanie: :polew: :polew:

a teraz coś z innej beczki :slina: :slina: :slina:

smoking_hot_chick_in4156.jpg

A ja musiałbym cię moją przewieźć :kox::polew:

Co do laski to chyba ją wklejałem do top3 lasek :gwizdanie:

Opublikowano

Gregory :hi: kiedy przyjedziesz do Kato ;(

Opublikowano

Kędzior Ty c**ju kiedy byłeś u mnie na chacie ?

Wy tu tak bez cenzury :shocked:

Opublikowano

nom na hamowni nieudało mi się Gregor załapać zebyś mnei przewiózł :confused4: ale co się odwlecze to mam nadzieje że nieucieczę :decayed:

Miszka jak to fotka mojej byłej kobiety przecież jest :polew:

Opublikowano

Kędzior Ty c**ju kiedy byłeś u mnie na chacie ?

Wy tu tak bez cenzury :shocked:

:shocked::no:

Opublikowano

Kędzior Ty c**ju kiedy byłeś u mnie na chacie ?

Wy tu tak bez cenzury :shocked:

niema moda z katowickich więc sobie możemy, pozatym mamy nieźle pochytane :kox:

Opublikowano

Gregory :hi: kiedy przyjedziesz do Kato ;(

A co stęskniłeś się za mną :naughty::decayed:

Jak dostanę wolne w robocie kiedy poniedzieli :mysli: Ale kiedy to będzie to mnie nie pytaj.... :gwizdanie:

Opublikowano

nom na hamowni nieudało mi się Gregor załapać zebyś mnei przewiózł :confused4: ale co się odwlecze to mam nadzieje że nieucieczę :decayed:

Miszka jak to fotka mojej byłej kobiety przecież jest :polew:

nie mówię o lasce tylko o chacie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nom na hamowni nieudało mi się Gregor załapać zebyś mnei przewiózł :confused4: ale co się odwlecze to mam nadzieje że nieucieczę :decayed:

Na hamowni wyszła lipa, ale i tak było to najmocniejsze hamowane autko w tym dniu :> Nawet eSie mniej wyszło :polew::wink4:

Opublikowano

nom na hamowni nieudało mi się Gregor załapać zebyś mnei przewiózł :confused4: ale co się odwlecze to mam nadzieje że nieucieczę :decayed:

Miszka jak to fotka mojej byłej kobiety przecież jest :polew:

nie mówię o lasce tylko o chacie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

hmm bynajmniej niepamiętam :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:49_________________________________________________

nom na hamowni nieudało mi się Gregor załapać zebyś mnei przewiózł :confused4: ale co się odwlecze to mam nadzieje że nieucieczę :decayed:

Na hamowni wyszła lipa, ale i tak było to najmocniejsze hamowane autko w tym dniu :> Nawet eSie mniej wyszło :polew::wink4:

już się tak niechwal :tongue4: moja tez najgorzej niewyszła :cool1:

Opublikowano

nom na hamowni nieudało mi się Gregor załapać zebyś mnei przewiózł :confused4: ale co się odwlecze to mam nadzieje że nieucieczę :decayed:

Na hamowni wyszła lipa, ale i tak było to najmocniejsze hamowane autko w tym dniu :> Nawet eSie mniej wyszło :polew::wink4:

ile miałeś Gregory bo nie śledziłem wątku z pewnych względów :gwizdanie:

Opublikowano

nom na hamowni nieudało mi się Gregor załapać zebyś mnei przewiózł :confused4: ale co się odwlecze to mam nadzieje że nieucieczę :decayed:

Na hamowni wyszła lipa, ale i tak było to najmocniejsze hamowane autko w tym dniu :> Nawet eSie mniej wyszło :polew::wink4:

ile miałeś Gregory bo nie śledziłem wątku z pewnych względów :gwizdanie:

poszukaj na gliwickich :polew::szukaj:

a mnie niezapytasz ile miałem ;(

Opublikowano

Tyś mioł ponad dwiesta :tongue4:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:56_________________________________________________203 ? 204 ?

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

U mnie na chacie to jest tak:

cdvgsdgd.jpg

Albo tak

sbasp8.jpg

Albo tak

bngfd.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.