Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masakra panowie - to jakiś klub AA czy forum samochodowe? - nie macie gadu-gadu ??? jak by ktoś nowy chciał dołączyć do nas to się przerazi ;( ;( ;( :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Masakra panowie - to jakiś klub AA czy forum samochodowe? - nie macie gadu-gadu ??? jak by ktoś nowy chciał dołączyć do nas to się przerazi ;( ;( ;( :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

i już zjebka :kwasny:

na gliwickich na bank non stop gadacie o autach...

Opublikowano
  • Autor

ja spadam spać , trzeźwy :hi:

Opublikowano

też spadam narka :hi: też trzeźwy :wink4:

Krolu już chyba z 10 raz oglądam ten teledysk od ciebie i to bez muzyki muhehehehe :polew:

Opublikowano

ja spadam spać , trzeźwy :hi:

podzielam tą opinię :gwizdanie: też idę spać :)

no dokładnie, ale Królu pisze dobrze, jak ma być jakiś poziom to nie przesadzajcie z tymi browarami to każdy kto poczyta parę stron wstecz pomyśli sobie, aha, oni tu ciągle piją :gwizdanie:

ale to nie moja broszka :>

DOBRANOC :hi:

Opublikowano

Masakra panowie - to jakiś klub AA czy forum samochodowe? - nie macie gadu-gadu ??? jak by ktoś nowy chciał dołączyć do nas to się przerazi ;( ;( ;( :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

i już zjebka :kwasny:

na gliwickich na bank non stop gadacie o autach...

to nie miała być zjebka... tylko taka drobna uwaga :embarrassed:

a teledysk jest mega ... mi się juz nawet ta nuta wkręciła :decayed:

Opublikowano

Masakra panowie - to jakiś klub AA czy forum samochodowe? - nie macie gadu-gadu ??? jak by ktoś nowy chciał dołączyć do nas to się przerazi ;( ;( ;( :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

:oklaski:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

nie moge spać jakoś więc poczekam na kogoś...

Krolu zic :kox: RIKARO :>

Też się zgadzam(choć ja też wczoraj piwko piłem) że za dużo alko w tych wypocinach

Kędzior przestanie spamować :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kedzior ze Stanleyem uparli sie ze do Bukowiny gliwickie przegoniom ze spamem :decayed:

Opublikowano

Kedzior ze Stanleyem uparli sie ze do Bukowiny gliwickie przegoniom ze spamem :decayed:

to będą musieli być bardzo wytrwali :polew:

Opublikowano
:hi: siemacie na katowicech snieg lezy jeszcze w wielkiej aglomeracji
Opublikowano

:hi: siemacie na katowicech snieg lezy jeszcze w wielkiej aglomeracji

nie, mamy pługi :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: siemacie na katowicech snieg lezy jeszcze w wielkiej aglomeracji

nie, mamy pługi :tongue4:

ty masz no rzeczywiście jak ty na zadupie się wyprowadziłeś :decayed:

Opublikowano

:hi: siemacie na katowicech snieg lezy jeszcze w wielkiej aglomeracji

nie, mamy pługi :tongue4:

ty masz no rzeczywiście jak ty na zadupie się wyprowadziłeś :decayed:

:embarrassed:

Opublikowano
:hi: Idę walczyć z przednim zawiasem a potem muszę w końcu się jakoś zrelaksować bo już nie daję rady powoli :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

:hi: Idę walczyć z przednim zawiasem a potem muszę w końcu się jakoś zrelaksować bo już nie daję rady powoli :wallbash: :wallbash:

czyli co znów wlewka ? :polew:

Opublikowano

:hi: Idę walczyć z przednim zawiasem a potem muszę w końcu się jakoś zrelaksować bo już nie daję rady powoli :wallbash: :wallbash:

czyli co znów wlewka ? :polew:

Nie nie piję już :polew: :polew: Jak coś to jakieś piwko :naughty:
Opublikowano

Dobry w ten piękny poranek... :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

siemka :hi: chyba się idę jeszcze położyć muhehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.