Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dogadaliście się ???

miszka ty już odstaw te bronki

mylisz się kolego :cool1:

to że mi wódke stawiałeś nie oznacza że zostaliśmy kolegami chola chola

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dogadaliście się ???

miszka ty już odstaw te bronki

mylisz się kolego :cool1:

to że mi wódke stawiałeś nie oznacza że zostaliśmy kolegami chola chola

:polew: :polew: :polew:

to następnym razem Ty postawisz :tongue4:

Opublikowano

dogadaliście się ???

miszka ty już odstaw te bronki

mylisz się kolego :cool1:

to że mi wódke stawiałeś nie oznacza że zostaliśmy kolegami chola chola

:polew: :polew: :polew:

buhehehehe dobre Max dobreeeee :good::polew:

mój znajomy zakupił a4 1.8 i mówi że od 4tys to nieźle wgniata w fotel :polew: :polew: :decayed:

piffffko sie skończyło?? :wink4:

yy tak :tongue4: ale nieidę żartowałem :polew:

Opublikowano

dogadaliście się ???

miszka ty już odstaw te bronki

mylisz się kolego :cool1:

to że mi wódke stawiałeś nie oznacza że zostaliśmy kolegami chola chola

:polew: :polew: :polew:

to następnym razem Ty postawisz :tongue4:

ale coś kiedyś wspominałeś że z nami sie juz nie napijesz czy jakoś tak...

:wink4:

Opublikowano

ta kolejna impreza wstępnie planowana na 6.03.2010 :gwizdanie:

Opublikowano

dogadaliście się ???

miszka ty już odstaw te bronki

mylisz się kolego :cool1:

to że mi wódke stawiałeś nie oznacza że zostaliśmy kolegami chola chola

:polew: :polew: :polew:

to następnym razem Ty postawisz :tongue4:

ale coś kiedyś wspominałeś że z nami sie juz nie napijesz czy jakoś tak...

:wink4:

z Wami nie ale z Toba tak :polew:

Opublikowano

i ten termin do końca mi nie pasuje :wallbash:

lecz polak potrafi i coś wykombinuję :mysli:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 01:24_________________________________________________

dogadaliście się ???

miszka ty już odstaw te bronki

mylisz się kolego :cool1:

to że mi wódke stawiałeś nie oznacza że zostaliśmy kolegami chola chola

:polew: :polew: :polew:

to następnym razem Ty postawisz :tongue4:

ale coś kiedyś wspominałeś że z nami sie juz nie napijesz czy jakoś tak...

:wink4:

z Wami nie ale z Toba tak :polew:

ale pod jednym warunkiem się napijemy...

Opublikowano

no ?

Opublikowano

i ten termin do końca mi nie pasuje :wallbash:

lecz polak potrafi i coś wykombinuję :mysli:

ja muszę sprawdzić czy czasem niemam w ten weekend szkoły, o ile jeszcze do niej będę chodził :polew: oczywiście termin jest jak najbardziej do obgadania żeby każdemu spasiło, motyw jest taki żeby to było w marcu :gwizdanie: albo nawet wcześniej ja nic przeciwko niemam :polew:

Opublikowano

zrobisz raz jeszcze numer ze sztućcami...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :>

Opublikowano

spoko ale tym razem ich nie oddam

Opublikowano

spoko ale tym razem ich nie oddam

słyszałam ze tam mają monitoring :decayed:

Opublikowano

spoko ale tym razem ich nie oddam

słyszałam ze tam mają monitoring :decayed:

ale niemają bramek na metal :polew: :polew:

Opublikowano

:shocked:

będzie wiekszy hard core bo wcześniej nie wiedziałem więc będzie jeszcze większa A........a

:tongue4:

Opublikowano

spoko ale tym razem ich nie oddam

:polew: :polew: :polew: :polew:

a jednak po powrocie jednak wp***dol był " gdzie sztućce ??? to ja cie na wódke puszczam a ty nawet złamanego widelca nie możesz przynieść "

:polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

spoko ale tym razem ich nie oddam

:polew: :polew: :polew: :polew:

a jednak po powrocie jednak wp***dol był " gdzie sztućce ??? to ja cie na wódke puszczam a ty nawet złamanego widelca nie możesz przynieść "

:polew: :polew: :polew::tongue4:

do kurtki wsadzałem 7 kompletów...wyciągnąłem 3 więc 4 zostały w kieszeni :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:shocked:

będzie wiekszy hard core bo wcześniej nie wiedziałem więc będzie jeszcze większa A........a

:tongue4:

grozisz mi??? :cool1:

Opublikowano

spoko ale tym razem ich nie oddam

:polew: :polew: :polew: :polew:

a jednak po powrocie jednak wp***dol był " gdzie sztućce ??? to ja cie na wódke puszczam a ty nawet złamanego widelca nie możesz przynieść "

:polew: :polew: :polew::tongue4:

muheheheheheehhehe taa teraz pewnie z kobietą przybędziesz hehe ciekawe czy przy niej też taki cfaniak jesteś :polew:

Opublikowano

spoko ale tym razem ich nie oddam

:polew: :polew: :polew: :polew:

a jednak po powrocie jednak wp***dol był " gdzie sztućce ??? to ja cie na wódke puszczam a ty nawet złamanego widelca nie możesz przynieść "

:polew: :polew: :polew::tongue4:

do kurtki wsadzałem 7 kompletów...wyciągnąłem 3 więc 4 zostały w kieszeni :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

i wybrnołeś z sytuacji :good:

Opublikowano

Miszka ty to jednak jesteś cfany :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.