Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to nic, ja spadam spać :gwizdanie:

Dobranoc Laski :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeśli zaczniemy teraz odliczać to dobijemy do tych 800, no więc

746 :polew:

tak to na gliwickich :tongue4:

Opublikowano

to nic, ja spadam spać :gwizdanie:

Dobranoc Laski :hi:

Narka :hi:
Opublikowano

tak np do 3 (czyli do walki) popisać i później znowu wieczorkiem i myślę że dało by rade, zobacz ile wczoraj było napisane i dzisiaj :gwizdanie:

wiem dla chcącego nic trudnego

kiedyś na poczatku jak spam nieszedł kogoś z gliwic podpuszczałem i spamowaliśmy na katowicach ale teraz widzę ekipa sie sama już jakoś kręci

Opublikowano

ja też spadam -------->

Opublikowano

trzymaj sie Pucuś :tongue4::polew:

Jeszcze młoda godzina :naughty: 747

odliczamy nie dodajemy :wink4:

jak tak dalej pójdzie to będzie dzisiaj 800 hehehe

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

kędzior nie wiem co za prochy łykasz

bierz połowe albo zmień dostwcę :polew: :polew: :polew:

800 nie ma szans

Max nie podkręcaj Kędziora

mówisz :mysli:

tak łatwo go podpuścić :mysli:

hehe Max postaw flaszkę i bez podpuszczania się obejdzię :polew:

ja też spadam -------->

narka pipko :hi:

Opublikowano

sie ekipa rozkręciła :thumbdown:

Opublikowano

Ja tam się nie znam czy do przodu czy do tyłu :decayed: Chyba coś było w tym soku co piłem :gwizdanie:

Opublikowano

kędzior ale ja do walki bez jedzenia to nie wytrzymam w pierwszej rundzie polegne :polew: :polew:

Opublikowano

kędzior ale ja do walki bez jedzenia to nie wytrzymam w pierwszej rundzie polegne :polew: :polew:

To tak jak gołota :polew: :polew:
Opublikowano

ja też lubie przy piciu coś wszamać wtedy potrafie sporo wychlać :naughty: a np jak jestem na jakimś weselu no to jestem nie do zaje*ania :decayed: wódka, jedzenie, taniec i wygłupy :> :dance:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 02:00_________________________________________________

Ja tam się nie znam czy do przodu czy do tyłu :decayed: Chyba coś było w tym soku co piłem :gwizdanie:

to tak jak w city rocku hehe wszystko przez te soki :gwizdanie:

Opublikowano

Za niedługo brat się żeni więc się pobawię :naughty:

Opublikowano

Za niedługo brat się żeni więc się pobawię :naughty:

hehe załatw nam wejściówki :polew:

Opublikowano

Za niedługo brat się żeni więc się pobawię :naughty:

brat pitt?? :kox:

Opublikowano

Za niedługo brat się żeni więc się pobawię :naughty:

brat pitt?? :kox:

chyba za dużo filmów i alkoholu :polew:

Opublikowano

jakiego alkoholu??? ja na bezsenność cierpię ;( :kwasny:

Opublikowano

Za niedługo brat się żeni więc się pobawię :naughty:

hehe załatw nam wejściówki :polew:

Przywieziesz skrzynkę wódki i wchodzisz :decayed:

Za niedługo brat się żeni więc się pobawię :naughty:

brat pitt?? :kox:

:mysli: Da się załatwić :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Za niedługo brat się żeni więc się pobawię :naughty:

hehe załatw nam wejściówki :polew:

Przywieziesz skrzynkę wódki i wchodzisz :decayed:

hehe ja raczej myślałem o wyniesieniu skrzynki wódki a nie o wnoszeniu :gwizdanie:

jakiego alkoholu??? ja na bezsenność cierpię ;( :kwasny:

chłop ci niedogadza czy coś :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

znalazł się specjalista od kobiet :gwizdanie:

Opublikowano

Na pewno na spota przywiozę jakaś weselną :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.