Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Kędzor

uadło Ci się już zrobić wydech w 2.8??

jak tak ta trzeba poćwiczyć

_____________________

ja tez juz jestem po zastrzyku :drunk:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to może ja zacznę :polew:

laska-tuning.jpg[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 22:19_________________________________________________Oko jeszczę walczę z wydechem :decayed:

kiedyś tak próbowałem zrobić ale mi niewyszło :embarrassed::kox:

Opublikowano

Keżora Pikaczu było lepsze :tongue4:

Opublikowano

Keżora Pikaczu było lepsze :tongue4:

może pikaczu była ładniejsza ale moja ma fajniejszy charakter :polew: :polew:

Rafał, Oko jedziecie jutro na spota? :gwizdanie: bo bym się zabrał jeśli byście mnie wzieli :gwizdanie: :embarrassed:

Opublikowano

no to może ja zacznę :polew:

laska-tuning.jpg[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 22:19_________________________________________________Oko jeszczę walczę z wydechem :decayed:

kiedyś tak próbowałem zrobić ale mi niewyszło :embarrassed::kox:

a co, na rondzie pojechałeś w lewo ?

:polew:

Opublikowano
  • Autor

no to może ja zacznę :polew:

laska-tuning.jpg[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 22:19_________________________________________________Oko jeszczę walczę z wydechem :decayed:

kiedyś tak próbowałem zrobić ale mi niewyszło :embarrassed::kox:

ja zacząłem :decayed:

a co do driftu to ja tak robiłem na rondzie w kato , ośką :naughty: ale po śniegu :rolleyes:

Opublikowano

Ja Cię mogę zabrać jutro Kędzior nie ma problemu :wink4:

Opublikowano

no to może ja zacznę :polew:

laska-tuning.jpg[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 22:19_________________________________________________Oko jeszczę walczę z wydechem :decayed:

kiedyś tak próbowałem zrobić ale mi niewyszło :embarrassed::kox:

a co, na rondzie pojechałeś w lewo ?

:polew:

hehe prosto :polew: nie no żartuje, ale za cholere niemogłem zarzucić d*py :kwasny: Keżor clio ciorał jak niewiem a ja jeździłem jak debil w koło bo nieumiałem zarzucić :polew:

Opublikowano

Ja Cię mogę zabrać jutro Kędzior nie ma problemu :wink4:

:friends: to super :decayed:

Opublikowano

se włączcie na TV4 - fajny program o wilkach leci :decayed:

Opublikowano

Kamil chce sprzedać swoje 18" jak by ktoś był zainteresowany :decayed:

Opublikowano

Ja Cię mogę zabrać jutro Kędzior nie ma problemu :wink4:

:friends: to super :decayed:

Moja kobieta się z Ciebie trochę pośmieje bo jadę ją zawieź do baru :gwizdanie:
Opublikowano

Ja Cię mogę zabrać jutro Kędzior nie ma problemu :wink4:

i teraz sobie przesrałeś :thumbdown:

Opublikowano

se włączcie na TV4 - fajny program o wilkach leci :decayed:

wiem oglądam :cool1:

Opublikowano

Ja Cię mogę zabrać jutro Kędzior nie ma problemu :wink4:

i teraz sobie przesrałeś :thumbdown:

Czemu :mysli::shocked:
Opublikowano

Ja Cię mogę zabrać jutro Kędzior nie ma problemu :wink4:

:friends: to super :decayed:

Moja kobieta się z Ciebie trochę pośmieje bo jadę ją zawieź do baru :gwizdanie:

to wiesz co to ja jadę z nią do baru :polew::wink4:

Ja Cię mogę zabrać jutro Kędzior nie ma problemu :wink4:

i teraz sobie przesrałeś :thumbdown:

przesrane to ty będziesz miał jutro :bicz2:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.