Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lecę na pocztę za niedługo będę :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Akjam ty byś się wziął do roboty a nie tylko PS3 :polew:

Kiedy jest czas na prace to jest! :tongue4:

Akjam jak tylko znalazł dostawcę piratów na PS3 nie wychodzi z domu :polew: :polew:

No właśnie ma ktoś coś fajnego...? :gwizdanie:
Opublikowano

już wróciłem hehe

Opublikowano

U mnie w robocie naraszcie jakiś spokój

i na szczęście nie przyjechał autokar z Ukraińcami :), podobno bardzo domagali się, że chcą jechać dalej :mysli:

Opublikowano

U mnie w robocie naraszcie jakiś spokój

i na szczęście nie przyjechał autokar z Ukraińcami :), podobno bardzo domagali się, że chcą jechać dalej :mysli:

to niebędzie spirytusikuu ;(

Stanley zakupiłem 4pak tyskiego :naughty: robim coś dzisiaj? :gwizdanie:

Opublikowano

akjam niestety ale na PS3 piratów nie znajdziesz. Tylko ori

Na PS2 to by sie coś ciekawego znalazło lub na X-box

Opublikowano

chciałeś PS3y to kupuj oryginały :polew: nieczuję że rymuję :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jeździ przecież B7 to go stać :polew: :polew:

Opublikowano

nagrałem keżorowi grę i teraz na forum w ogóle nie wchodzi na gg też nie odpisuje :disgust:a

Opublikowano

nagrałem keżorowi grę i teraz na forum w ogóle nie wchodzi na gg też nie odpisuje :disgust:a

hehe i pewnie wejdzie i będzie opowiadał że raza hehehe ale w virtualu muhehehe[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 18:26_________________________________________________

Jeździ przecież B7 to go stać :polew: :polew:

b7... :gwizdanie: hehehe

Opublikowano
  • Autor

nagrałem keżorowi grę i teraz na forum w ogóle nie wchodzi na gg też nie odpisuje :disgust:a

mam już wyrezaną R8ke :kox::naughty::decayed:

nic mi nie pisałeś na gygy co bym Ci nie odpisał :przebiegly:

Opublikowano

mówiłem że się będzie chwalił że rezał wirtualnie :polew:

Opublikowano

ja już mam pagani zonde R :kox: :kox: :kox: r8 i lambo :kox:

Opublikowano

lambo murcielago wymiata na maksa! :cool1:

Opublikowano

wymiatają 4 piwka przed snem :kox:

jeszcze godzinka :decayed:

Opublikowano

wymiatają 4 piwka przed snem :kox:

jeszcze godzinka :decayed:

czekam... czekam...

Opublikowano

wymiatają 4 piwka przed snem :kox:

jeszcze godzinka :decayed:

czekam... czekam...

no to masz szczęście :naughty:

Opublikowano

wymiatają 4 piwka przed snem :kox:

jeszcze godzinka :decayed:

czekam... czekam...

no to masz szczęście :naughty:

ale chyba zaraz otworzę jedno bo na sucho niewytrzymam :naughty:

Opublikowano

:hi: z wieczora

Wszyscy dzis się obijali, tylko ja tyrałem jak wół i właśnie wróciłem

Jutro spot jak dla mnie znów odpada, mam jakieś szkolenie w robocie jakąś prezentację nowego dyrektorka - geja :gwizdanie: i później niby jakaś kolacja z bronkami więc cały dzień w d*pie, no ale trudno trzeba to przeżyć może jaka podwyżka będzie, w sumie już chyba z rok nie miałem to po pijoku trzeba tych c**jków zmolestować :polew:

zastanawiam się jak odebrać mój długopis od Krola ale nic mi do głowy nie przychodzi :mysli:

Krolu przywieziesz mi ten długopis do Tychów :polew: :polew: :polew: - żart MEN :cool1:

no to trzymta sie lachony

Opublikowano

Miszka - długopis nie zginie :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.