Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka - długopis nie zginie :wink4:

:buziak:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

chu*owe te długopisy Miszka, lepiej chciej kase nazot :decayed:

Opublikowano

Miszka - długopis nie zginie :wink4:

:buziak:

Miszka ty pedziu hehe

Opublikowano

chu*owe te długopisy Miszka, lepiej chciej kase nazot :decayed:

to Krolu weź mi lepiej kase przelej , nr konta na PW :polew: :polew:

Miszka - długopis nie zginie :wink4:

:buziak:

Miszka ty pedziu hehe

:tongue4:

Opublikowano

to Krolu weź mi lepiej kase przelej , nr konta na PW :polew: :polew:

ok jest tylu chętnych, że ten długopis za 30 zł z miejsca sprzedam :wink4:

Opublikowano

to Krolu weź mi lepiej kase przelej , nr konta na PW :polew: :polew:

ok jest tylu chętnych, że ten długopis za 30 zł z miejsca sprzedam :wink4:

fajny biznes - jak ode mnie za 32 kupowałeś

Opublikowano

Cze wszystki kogo jeszcze dziś tu nie było! :hi:

Pijecie już piwska? :naughty:

Opublikowano

to Krolu weź mi lepiej kase przelej , nr konta na PW :polew: :polew:

ok jest tylu chętnych, że ten długopis za 30 zł z miejsca sprzedam :wink4:

fajny biznes - jak ode mnie za 32 kupowałeś

oni jeszcze nie wiedzą, że każdy musi dopłacić 23 zł za sztukę :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

to Krolu weź mi lepiej kase przelej , nr konta na PW :polew: :polew:

ok jest tylu chętnych, że ten długopis za 30 zł z miejsca sprzedam :wink4:

fajny biznes - jak ode mnie za 32 kupowałeś

oni jeszcze nie wiedzą, że każdy musi dopłacić 23 zł za sztukę :decayed: :gwizdanie:

:good:

Opublikowano

coś mieszacie Panowie :mysli:

:polew

akjam :hi: pożycz 10 000

:polew: :polew:

Opublikowano

Chyba już nie mam... :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: Wszyscy ode mnie życzają!

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

akjam musi dopłacić 5000 zł z czego 4973 idzie na ofiary haiti...

Opublikowano

poszukaj w tylnej kieszeni :naughty:

dyche jeszcze wysypiesz spokojnie, a ja bym się potrzebował zrelaksować tylko kasy nie mam [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 21:23_________________________________________________znów gadka o kasie i akjam po angielsku wychodzi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wszyscy śpią ?

_81__photopodborka_091.jpg?sizeM=3

nie spać , zwiedzać :decayed:

Opublikowano

siema po pracy :dance:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 22:05_________________________________________________

wszyscy śpią ?

_81__photopodborka_091.jpg?sizeM=3

nie spać , zwiedzać :decayed:

co to za erotic show?

Opublikowano
  • Autor

co to za erotic show?

chyba nie erotic, raczej komiks show, wkońcu to pikaczu przecież jest , a tam z tyłu jakiś wojownik idzie :kox:
Opublikowano

ok jestem i idę po piwoo :tongue4:

Opublikowano

co to za erotic show?

chyba nie erotic, raczej komiks show, wkońcu to pikaczu przecież jest , a tam z tyłu jakiś wojownik idzie :kox:

hehe

nie poznałem tego pokemona

a to chyba jeszcze nieemitowane odcinki.... :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 22:11_________________________________________________

ok jestem i idę po piwoo :tongue4:

no ja już mam :decayed:

Opublikowano

:> jak mnie się to podoba wieczorne spotkanko :decayed::drinks:

o czym dziś dyskutujemy? :gwizdanie:

Opublikowano

:> jak mnie się to podoba wieczorne spotkanko :decayed::drinks:

o czym dziś dyskutujemy? :gwizdanie:

jak to o czym?

o d*pach :decayed:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 22:15_________________________________________________byle nie o motoryzacji

dziś byłem 14 h w robocie :no:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.