Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to na Twoim miejscu bym się zastanawiał nad nokią N97 :cool1:

ja mam E75 i powiedzmy że jestem zadowolony chociaż wyświetlacz mógłby być większy

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

szykujecie jakieś atrakcje na 1000 strone - może akurat to wypadnie w czasie tych 2 najbliższych wtorków w które bedę miał możliwość przyjechania :decayed:

Opublikowano

:hi:

szykujecie jakieś atrakcje na 1000 strone - może akurat to wypadnie w czasie tych 2 najbliższych wtorków w które bedę miał możliwość przyjechania :decayed:

:hi: Miszka Nas zaprasza na chatę bo przecież parapetówa musi być! :naughty::wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no chłopaki słyszeli?? dziś robimy próbe generalną w jakimś night klubie żeby za tydzień i za dwa nie było siary :decayed:

ps. Miron słyszałem że jesteś tutaj Bogiem snowboardu- masz jakąś rade co zrobić żeby sie nie połamać za pierwszym razem?? :embarrassed:

Opublikowano

no chłopaki słyszeli?? dziś robimy próbe generalną w jakimś night klubie żeby za tydzień i za dwa nie było siary :decayed:

ps. Miron słyszałem że jesteś tutaj Bogiem snowboardu- masz jakąś rade co zrobić żeby sie nie połamać za pierwszym razem?? :embarrassed:

Ja za pierwszym razem się nie połamałem... :wink4::naughty: P.S. Wjeżdzaj krzesełkiem! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

taaaa słyszałem już legendy na temat talerzyka itp :)

chociaż powiem że bardziej mnie martwi zjazd.. chyba że sie zapisze na jakąś szkółke z 5 latkami :naughty:

Opublikowano

taaaa słyszałem już legendy na temat talerzyka itp :)

chociaż powiem że bardziej mnie martwi zjazd.. chyba że sie zapisze na jakąś szkółke z 5 latkami :naughty:

To też jest wyjście! Na naukę nigdy za późno! :wink4:
Opublikowano

taaaa słyszałem już legendy na temat talerzyka itp :)

chociaż powiem że bardziej mnie martwi zjazd.. chyba że sie zapisze na jakąś szkółke z 5 latkami :naughty:

To też jest wyjście! Na naukę nigdy za późno! :wink4:

potwierdzam - starym koniom nikt uczyć się nie zabroni :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

taaaa słyszałem już legendy na temat talerzyka itp :)

chociaż powiem że bardziej mnie martwi zjazd.. chyba że sie zapisze na jakąś szkółke z 5 latkami :naughty:

To też jest wyjście! Na naukę nigdy za późno! :wink4:

potwierdzam - starym koniom nikt uczyć się nie zabroni :decayed:

Ja w ubiegłum roku pierwsy raz próbowałem.

2 dni i juz zaczęło mi to sprawiać frajdę :kox:

Opublikowano

Ja zaczynam sie uczyć jazdy na snowboardzie lub na nartach w przyszłym roku... Za chwilę koniec pracy nareszcie :)

Opublikowano

ja jade 19 lutego gdzieś się pouczyć.. potem 2 tygodnie L4 i będzie dobrze :kox:

Opublikowano

i już po pracy :>

Keżor szkoda że jak ja kupowałem to niebyło ori lampek wystawionych w dogodnej cenie :confused4:

Kanar bierzesz się za sporty zimowe powiadasz :decayed:

Opublikowano

no baaaaa :naughty: tak naprawde to wina mojej bo wg niej sex i picie piwa to nie jest sport ;(

Opublikowano

Kanar to chyba potwierdza się moje zajęcze stwierdzenie :polew:

Opublikowano

i już po pracy :>

Ale Ci dobrze! Ja jeszcze ponad 5 godzin musze tu siedzieć! :disgust:

Opublikowano

Ja tez juz po pracy :)

Opublikowano

Kanar to chyba potwierdza się moje zajęcze stwierdzenie :polew:

jakie stwierdzenie bo chyba ominąłem pare stron spamu ;)

Opublikowano

Kanar to chyba potwierdza się moje zajęcze stwierdzenie :polew:

jakie stwierdzenie bo chyba ominąłem pare stron spamu ;)

pamiętasz kiedyś tych kolesi co biegali (skakali) po parkingu? i co wtedy powiedziałem o kondycji i szybkości zajączka? :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 14:48_________________________________________________

i już po pracy :>

Ale Ci dobrze! Ja jeszcze ponad 5 godzin musze tu siedzieć! :disgust:

jak bym zarabiał tyle co ty to też bym mógł siedzieć jeszcze z 5godz :tongue4:

Rafał o której mniej więcej będziesz? :wink4:

Opublikowano

f*ck... :embarrassed: ;(

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.