Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To już wiem czemu dziś Cię nie będzie :baseball:

:kox:

nie no, Kędziora przynajmniej nikt nie będzie wk***iał :polew:

poważnie, wpadł bym ale leje mi się z nosa i fatalnie się czuję :wallbash:

Spoko to wracaj do zdrowia :wink4: I szykuj się na piątek bo chyba wpanę na gliwice :naughty:

noo najwyższy czas żebyś wpadł, jeszcze jak by ten dres wpadł to też było by miło :polew:

Dres się będzie chował że ma szkołę :gwizdanie: Przyjdzie lato to pewnie będę częściej :wink4:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 16:38_________________________________________________A w ogóle gdzie jest dres?? :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurde większośc osób u mnie chorych

Co oni wszyscy śpią bez majtek ? :mysli::blink:

Opublikowano

Kurde większośc osób u mnie chorych

Co oni wszyscy śpią bez majtek ? :mysli::blink:

Ty, to już wiem dlaczego jestem chory :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kurde większośc osób u mnie chorych

Co oni wszyscy śpią bez majtek ? :mysli::blink:

:shocked:

Opublikowano

Kurde większośc osób u mnie chorych

Co oni wszyscy śpią bez majtek ? :mysli::blink:

Ty, to już wiem dlaczego jestem chory :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kurde większośc osób u mnie chorych

Co oni wszyscy śpią bez majtek ? :mysli::blink:

leżę i kwiczę :polew:

Rafał jak będziesz wyjeżdżał to puść sygnał :wink4:

szkoda że cię Pucek niebędzie :confused4:

:polew: :polew: :polew: nie muszę brać nerwosolu hehehe

Opublikowano

kto dzisiaj stawia w złotych łukach ?

kurde jutro mam na rano, rzucaja mną jak szmatą :disgust:

Opublikowano

pijemy coś na spocie? :polew:

Opublikowano

pijemy coś na spocie? :polew:

kawa, herbata - bez ograniczeń :decayed:

Opublikowano

pijemy coś na spocie? :polew:

kawa, herbata - bez ograniczeń :decayed:

eee tam ja będę żłopał coca-cole :decayed:

Opublikowano

ja teź, ale tylko 0,5 l na głowę

Opublikowano

ja teź, ale tylko 0,5 l na głowę

0,5 to spokojnie damy radę :polew: weź jakieś kielony Stanley no chyba że walimy z kubeczka? :polew:

Opublikowano

ja teź, ale tylko 0,5 l na głowę

0,5 to spokojnie damy radę :polew: weź jakieś kielony Stanley no chyba że walimy z kubeczka? :polew:

Kędzior, robisz się monotematyczny... :wink4:

Opublikowano

Ok Kędzior dam Ci znać :good:

Opublikowano

ja teź, ale tylko 0,5 l na głowę

0,5 to spokojnie damy radę :polew: weź jakieś kielony Stanley no chyba że walimy z kubeczka? :polew:

Kędzior, robisz się monotematyczny... :wink4:

to już coca-coli się niemożna napić ze znajomymi? :decayed: koleżanka dzisiaj będzie?

Ok Kędzior dam Ci znać :good:

:good:

Opublikowano

ja teź, ale tylko 0,5 l na głowę

0,5 to spokojnie damy radę :polew: weź jakieś kielony Stanley no chyba że walimy z kubeczka? :polew:

Kędzior, robisz się monotematyczny... :wink4:

to już coca-coli się niemożna napić ze znajomymi? :decayed:

no ostanio ta 'coca-cola' troszkę Ci zaszkodziła :gwizdanie: :wink4:

nie będzie :tongue4:

Opublikowano

ja teź, ale tylko 0,5 l na głowę

0,5 to spokojnie damy radę :polew: weź jakieś kielony Stanley no chyba że walimy z kubeczka? :polew:

Kędzior, robisz się monotematyczny... :wink4:

to już coca-coli się niemożna napić ze znajomymi? :decayed:

no ostanio ta 'coca-cola' troszkę Ci zaszkodziła :gwizdanie: :wink4:

za dużo bąbelków w niej było :naughty:

Opublikowano

co z Twoim pv?

Opublikowano

siema cipeczki

:wink4:

Opublikowano

cześć chu*jku :pociesz:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 18:11_________________________________________________Adrenalina - zrób coś pożytecznego w domu :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.