Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

obiecałem, że Maxowi to znajde na nastepny wypad :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja spadam spać panowie bo dziś nie ogarniam :wallbash::hi:

za mało piwek i dlatego :tongue4:

Opublikowano

jeszcze 24 dni do wypadu w miasto :kox:

Opublikowano

Jakie zimne aż mnie gardło rozbolało... :kox::naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jutro znowu q***wa do pracy!

Opublikowano

Akjam jeszcze nie wiem ale może bedzie podwyżka podstawy(teraz mam 16000pln netto :gwizdanie:)

no i może jakis większy limit na paliwko

prewmia bez zmian 20000 pln netto

Opublikowano
  • Autor

ja tego nie ogarniam...chyba wypadne z gry :polew:

Miszka! Otwórz sobie bronxa i wtedy jest lepiej! Mówię Ci! :kox: :kox: :kox:

browarów brak zreszta od wczoraj mam chwilowy stręt do alko :gwizdanie:

Aaaaa.... Miałeś jakieś spotkanie biznesowe... :mysli: Załatwiłeś coś po pijoku?!?!?! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

dlatego na spocie ni był :naughty: ciekawe czy wywalczył tego avansa :kox:
Opublikowano

niechętnie daja te podwyżki, cały czas sie tłumaczą kryzysem :polew: :polew:

Opublikowano

ja tego nie ogarniam...chyba wypadne z gry :polew:

Miszka! Otwórz sobie bronxa i wtedy jest lepiej! Mówię Ci! :kox: :kox: :kox:

browarów brak zreszta od wczoraj mam chwilowy stręt do alko :gwizdanie:

Aaaaa.... Miałeś jakieś spotkanie biznesowe... :mysli: Załatwiłeś coś po pijoku?!?!?! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

dlatego na spocie ni był :naughty: ciekawe czy wywalczył tego avansa :kox:

pewnie nie pamięta :polew: :polew:

Opublikowano

ja tego nie ogarniam...chyba wypadne z gry :polew:

Miszka! Otwórz sobie bronxa i wtedy jest lepiej! Mówię Ci! :kox: :kox: :kox:

browarów brak zreszta od wczoraj mam chwilowy stręt do alko :gwizdanie:

Aaaaa.... Miałeś jakieś spotkanie biznesowe... :mysli: Załatwiłeś coś po pijoku?!?!?! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

dlatego na spocie ni był :naughty: ciekawe czy wywalczył tego avansa :kox:

pewnie nie pamięta :polew: :polew:

I ciekawe jak wygląda po tym spotkaniu z gejami???? :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Akjam jeszcze nie wiem ale może bedzie podwyżka podstawy(teraz mam 16000pln netto :gwizdanie:)

no i może jakis większy limit na paliwko

prewmia bez zmian 20000 pln netto

Miszka, gdzieś tam przecinek zapomniałeś wstawić :gwizdanie:

Opublikowano

jedno pamiętam, że sie najebałem i wyzwałem kilku od pedałów ale chyba mnie lubią i wiedzą, że po pijaku mówie prawdę :> i za to mnie cenią :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

jedno pamiętam, że sie najebałem i wyzwałem kilku od pedałów ale chyba mnie lubią i wiedzą, że po pijaku mówie prawdę :> i za to mnie cenią :polew: :polew: :polew:

No chyba, że tak... :good: :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

p.s. Pomóżcie koledze! :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_czy_dokladka_sline_sie_zmiesci-t117042.0.html;topicseen

Opublikowano

jedno pamiętam, że sie najebałem i wyzwałem kilku od pedałów ale chyba mnie lubią i wiedzą, że po pijaku mówie prawdę :> i za to mnie cenią :polew: :polew: :polew:

podobno krzyczałes tak na personel tego baru :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: z wieczora

siemka otwieraj browarka i dajesz w rozmowę z nami :gwizdanie:

Opublikowano

z/w za dużo nie piszcie :decayed:

Opublikowano

standard, dobra ide spać narazie dziewczynki :tongue4:

Opublikowano

standard, dobra ide spać narazie dziewczynki :tongue4:

ee ty pipko jedna :hi:

Opublikowano

standard, dobra ide spać narazie dziewczynki :tongue4:

narka

Opublikowano
  • Autor

jedno pamiętam, że sie najebałem i wyzwałem kilku od pedałów ale chyba mnie lubią i wiedzą, że po pijaku mówie prawdę :> i za to mnie cenią :polew: :polew: :polew:

No chyba, że tak... :good: :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

p.s. Pomóżcie koledze! :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_czy_dokladka_sline_sie_zmiesci-t117042.0.html;topicseen

nie wysyłaj na bani ludzi na techniczny , bo kropki polecą :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.