Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To Kędzior zaraz na PW pośle Ci numer konta to przelejesz mi zaliczkę inaczej miejsce przepada :kox:

hehe dobrze że niedawno była wypłata :decayed:

:hi:

witam witam kolegów z katowic, podczytuję co tam się u was dzieje, ale żadnych ciekawych info, poza ustawką na jakąś bibę, tu nie widzę :decayed:

a co twoim zdaniem jest ciekawe? :tongue4: bo jak dla mnie to co chwilę się coś ciekawego tutaj przewija :naughty:

zgadza sie :drunk::sex::sexinbed::boobs::drinks::banan2::nabijasie: :nabijasie: i to wszystko co sie tu przewija

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:drinks: , śledzę już jakiś czas ten temat: fajna atmosfera -tak jak na gliwickich :good:
Opublikowano

To Kędzior zaraz na PW pośle Ci numer konta to przelejesz mi zaliczkę inaczej miejsce przepada :kox:

hehe dobrze że niedawno była wypłata :decayed:

:hi:

witam witam kolegów z katowic, podczytuję co tam się u was dzieje, ale żadnych ciekawych info, poza ustawką na jakąś bibę, tu nie widzę :decayed:

a co twoim zdaniem jest ciekawe? :tongue4: bo jak dla mnie to co chwilę się coś ciekawego tutaj przewija :naughty:

zgadza sie :drunk::sex::sexinbed::boobs::drinks::banan2::nabijasie: :nabijasie: i to wszystko co sie tu przewija

lepiej bym tego nie ujął :wink4:

Opublikowano

To Kędzior zaraz na PW pośle Ci numer konta to przelejesz mi zaliczkę inaczej miejsce przepada :kox:

hehe dobrze że niedawno była wypłata :decayed:

:hi:

witam witam kolegów z katowic, podczytuję co tam się u was dzieje, ale żadnych ciekawych info, poza ustawką na jakąś bibę, tu nie widzę :decayed:

a co twoim zdaniem jest ciekawe? :tongue4: bo jak dla mnie to co chwilę się coś ciekawego tutaj przewija :naughty:

zgadza sie :drunk::sex::sexinbed::boobs::drinks::banan2::nabijasie: :nabijasie: i to wszystko co sie tu przewija

:decayed:

Opublikowano

hmm to może też bym podjechał Was pooglądać jutro :mysli:

:hi: Mech15 - prosty wniosek zaglądaj częściej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

siema z popołudnia :hi:

Opublikowano

a ja własnie drugiego bronka otworzyłem

o pierwszym nie wspominałem bo jeden to nawet nie warto zagadywać :gwizdanie:

Max! Co pijesz? REDSy? :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To Kędzior zaraz na PW pośle Ci numer konta to przelejesz mi zaliczkę inaczej miejsce przepada :kox:

hehe dobrze że niedawno była wypłata :decayed:

:hi:

witam witam kolegów z katowic, podczytuję co tam się u was dzieje, ale żadnych ciekawych info, poza ustawką na jakąś bibę, tu nie widzę :decayed:

a co twoim zdaniem jest ciekawe? :tongue4: bo jak dla mnie to co chwilę się coś ciekawego tutaj przewija :naughty:

zgadza sie :drunk::sex::sexinbed::boobs::drinks::banan2::nabijasie: :nabijasie: i to wszystko co sie tu przewija

zapomniałeś diman jeszcze dodać;

:a4fan::quattro::hahaha::ad: hehe noi żarcie tak jak już dopisał Max :wink4:

Opublikowano

siema ziomek

co tam rezasz furacza

a olej sprawdziłeś :mysli:

:tongue4:

Opublikowano

siema z popołudnia :hi:

witaj prezes :decayed:

Opublikowano

:drinks: , śledzę już jakiś czas ten temat: fajna atmosfera -tak jak na gliwickich :good:

fajna atmosfera bo ekipy gliwice i katowice sa za***iste :good:

Opublikowano

a ja własnie drugiego bronka otworzyłem

o pierwszym nie wspominałem bo jeden to nawet nie warto zagadywać :gwizdanie:

Max! Co pijesz? REDSy? :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

od redsów jest krolu

ja leszki wchłaniam

:tongue4:

Opublikowano

:hi: Mech15 - prosty wniosek zaglądaj częściej :naughty:

:hi: postaram się regularnie, haha

Opublikowano

To Kędzior zaraz na PW pośle Ci numer konta to przelejesz mi zaliczkę inaczej miejsce przepada :kox:

hehe dobrze że niedawno była wypłata :decayed:

:hi:

witam witam kolegów z katowic, podczytuję co tam się u was dzieje, ale żadnych ciekawych info, poza ustawką na jakąś bibę, tu nie widzę :decayed:

a co twoim zdaniem jest ciekawe? :tongue4: bo jak dla mnie to co chwilę się coś ciekawego tutaj przewija :naughty:

zgadza sie :drunk::sex::sexinbed::boobs::drinks::banan2::nabijasie: :nabijasie: i to wszystko co sie tu przewija

zapomniałeś diman jeszcze dodać;

:a4fan::quattro::hahaha::ad: hehe noi żarcie tak jak już dopisał Max :wink4:

te tematy to akurat zadziej ida nie wiem czemu :mysli: a moze dlatego ze to forum :a4fan:

Opublikowano

:drinks: , śledzę już jakiś czas ten temat: fajna atmosfera -tak jak na gliwickich :good:

fajna atmosfera bo ekipy gliwice i katowice sa za***iste :good:

co prawda to prawda :good: :good: :good:

ja się zabieram za tyskie :drool:

Opublikowano

:drinks: , śledzę już jakiś czas ten temat: fajna atmosfera -tak jak na gliwickich :good:

fajna atmosfera bo ekipy gliwice i katowice sa za***iste :good:

zwłaszcza z katowic :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:drinks: , śledzę już jakiś czas ten temat: fajna atmosfera -tak jak na gliwickich :good:

fajna atmosfera bo ekipy gliwice i katowice sa za***iste :good:

zwłaszcza z katowic :kox:

:polew: :polew: :polew:

:no: :no: :no::decayed:

Opublikowano

dostałem dzisiaj silniczek do jednej lampy czekam na drugi ale już widze że że plug&play to to nie będzie :kwasny:

całe życie pod górke z tym autem :polew:

Opublikowano

wiesz Diman od czasu do czasu pasowało by żeby coś napisać na temat :audi:

tak więc przyszła chwila na słowo o motoryzacji:

:a4fan: fajne auto :good:

ok koniec słowa o motoryzacji, nom to ja ide po tego browarka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:drinks: , śledzę już jakiś czas ten temat: fajna atmosfera -tak jak na gliwickich :good:

fajna atmosfera bo ekipy gliwice i katowice sa za***iste :good:

zwłaszcza z katowic :kox:

:polew: :polew: :polew:

:no: :no: :no::decayed:

tak wiem gliwice the best

może i fakt ale i tak was kiedys przegonimy poczekaj aż kędzior moderatorem zostanie to co chwila awarie będziecie mieli na gliwicach

:polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 18:43_________________________________________________akjam co sądisz o tym grupowym u rogala czemu się wachasz za 900 pln to jak za darmo palio 100 to klocek wychodzi a tu min 1500 biorą

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.