Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oto moje szkolne zainteresowania :polew:

1265904233_by_janosiks_500.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

stanleyu dlaczego się do mnie nie odezwałeś ???

Opublikowano

Koledzy a wsumie Keżor bo się zna podejdą mi fele 8x18 et50 i oponą 225/40 bo mam fajne na oku :naughty:

Opublikowano

oto moje szkolne zainteresowania :polew:

1265904233_by_janosiks_500.jpg

poiem ci kędziorek że w takim tępie z tym spamem to w tym msc 1000 peknie i trzeba będzie jakąś bibe zorganizować

może mniej kulturalną niż w gliwicach

:zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy a wsumie Keżor bo się zna podejdą mi fele 8x18 et50 i oponą 225/40 bo mam fajne na oku :naughty:

z dystansami tak :wink4:
Opublikowano

hehe to mnei rozwaliło :polew: :polew: :polew:

1265817675_by_Truth_500.jpg

Max ja to się już niemogę doczekać grillów :drool: :drool: :drool: :dance:

Opublikowano

stanleyu dlaczego się do mnie nie odezwałeś ???

bo cie nie lubi :decayed:

Opublikowano

Koledzy a wsumie Keżor bo się zna podejdą mi fele 8x18 et50 i oponą 225/40 bo mam fajne na oku :naughty:

z dystansami tak :wink4:

Gościu ma je założone w pasku i mówi że wszystko jest ok :mysli:
Opublikowano

no mogłoby być już ciepło :naughty: i fest długo jasno

Opublikowano

hehe to mnei rozwaliło :polew: :polew: :polew:

1265817675_by_Truth_500.jpg

Max ja to się już niemogę doczekać grillów :drool: :drool: :drool: :dance:

:polew: :polew: :polew:

tylko kto nas po tych grilach porozwozi

chyba że namiot zorganizujemy :tongue4:

Opublikowano

no mogłoby być już ciepło :naughty: i fest długo jasno

nom się już doczekać niemogę :> krótkie spodenki koszulunia i pełen luzzzzzzz :naughty:

Max jak już będzie ciepło to niema się o co martwić zamarznąć już nie zamarzniemy więc zero problemu :polew: :polew: na piechotę się będzie do domu chodziło :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy a wsumie Keżor bo się zna podejdą mi fele 8x18 et50 i oponą 225/40 bo mam fajne na oku :naughty:

z dystansami tak :wink4:

Gościu ma je założone w pasku i mówi że wszystko jest ok :mysli:

no to dziwne , to by wychodziło na to że u Ciebie też będzie ok, ale jak dla mnie to mega schowane będą i możliwe że będą trzeć o wachacze :mysli: najlepiej założyć i sprawdzić

Kędzior , ten demot o Gustach też mnie rozwalił wczoraj na łopaty :polew: :polew:

Opublikowano

Koledzy a wsumie Keżor bo się zna podejdą mi fele 8x18 et50 i oponą 225/40 bo mam fajne na oku :naughty:

z dystansami tak :wink4:

Gościu ma je założone w pasku i mówi że wszystko jest ok :mysli:

no to dziwne , to by wychodziło na to że u Ciebie też będzie ok, ale jak dla mnie to mega schowane będą i możliwe że będą trzeć o wahacze :mysli: najlepiej założyć i sprawdzić

Kędzior , ten demot o Gustach też mnie rozwalił wczoraj na łopaty :polew: :polew:

No pewnie bym tak zrobil ale gość jest z legnicy :wallbash:
Opublikowano

no mogłoby być już ciepło :naughty: i fest długo jasno

nom się już doczekać niemogę :> krótkie spodenki koszulunia i pełen luzzzzzzz :naughty:

Max jak już będzie ciepło to niema się o co martwić zamarznąć już nie zamarzniemy więc zero problemu :polew: :polew: na piechotę się będzie do domu chodziło :polew: :polew:

a nie dresik :gwizdanie:

Opublikowano

wiadomość od Jarko (napisał na gliwickich)

Tak się prezentuje Śląska paczka do Knurowa

8. baq_didila

14. keżor

16. Guregoru

21. egon47

25. Kędzior

28. Czester

29. miron78

33. Pucek

36. diman

69. A-rek

91. Maxito1981

Oczywiście o kalendarze chodzi

http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html

Sprawdźcie czy się zgadza i dajcie znacia na PW bo właśnie Wam to pakuje.

pozdr.[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 19:01_________________________________________________

no mogłoby być już ciepło :naughty: i fest długo jasno

nom się już doczekać niemogę :> krótkie spodenki koszulunia i pełen luzzzzzzz :naughty:

Max jak już będzie ciepło to niema się o co martwić zamarznąć już nie zamarzniemy więc zero problemu :polew: :polew: na piechotę się będzie do domu chodziło :polew: :polew:

a nie dresik :gwizdanie:

dresik tylko w zimniejsze dzionki :polew: i podczas wyjścia do barów :polew:

Opublikowano

no mogłoby być już ciepło :naughty: i fest długo jasno

nom się już doczekać niemogę :> krótkie spodenki koszulunia i pełen luzzzzzzz :naughty:

Max jak już będzie ciepło to niema się o co martwić zamarznąć już nie zamarzniemy więc zero problemu :polew: :polew: na piechotę się będzie do domu chodziło :polew: :polew:

tak ty sie 7 puscisz na warszawę a jak na A4 wyskoczę na wrocław :polew: :polew:

Opublikowano

no mogłoby być już ciepło :naughty: i fest długo jasno

nom się już doczekać niemogę :> krótkie spodenki koszulunia i pełen luzzzzzzz :naughty:

Max jak już będzie ciepło to niema się o co martwić zamarznąć już nie zamarzniemy więc zero problemu :polew: :polew: na piechotę się będzie do domu chodziło :polew: :polew:

tak ty sie 7 puscisz na warszawę a jak na A4 wyskoczę na wrocław :polew: :polew:

a ja to w sumie będę łapał stopa :gwizdanie: Rafał może potwierdzić że skutecznie zatrzymuję pędzące pojazdy :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no mogłoby być już ciepło :naughty: i fest długo jasno

nom się już doczekać niemogę :> krótkie spodenki koszulunia i pełen luzzzzzzz :naughty:

Max jak już będzie ciepło to niema się o co martwić zamarznąć już nie zamarzniemy więc zero problemu :polew: :polew: na piechotę się będzie do domu chodziło :polew: :polew:

No zgadza się lejąc na nie :polew: :polew:

tak ty sie 7 puscisz na warszawę a jak na A4 wyskoczę na wrocław :polew: :polew:

a ja to w sumie będę łapał stopa :gwizdanie: Rafał może potwierdzić że skutecznie zatrzymuję pędzące pojazdy :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty:
Opublikowano

akjam co sądisz o tym grupowym u rogala czemu się wachasz za 900 pln to jak za darmo palio 100 to klocek wychodzi a tu min 1500 biorą

Nie, nie! Ja tak na 90% pojadę! :kox::good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.