Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tyskie tyskie :tongue4: psssssssssss

tyskie jest :thumbdown:

lech :good:

ważne żeby było zimne i otwarte i byle nie reds lub friq or karmi :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 19:28_________________________________________________

nic pssssyt bo musze jechac :polew:

uuuuuu :thumbdown: :thumbdown: :wink4:

pozniej bedzie drin :kox:

:good: :good: :good: noi tak trzymać

Max ja też 3 ale też mnie kusi na więcej jakoś mi smakują hehe :naughty:

no ja niestety juz se nie pojade jestem w trakcie 3 bronka

a po pijaku to jeszcze jakieś drzewo zaliczył

powiem wam w tjemnicy że polakierowałem sobie breloczek i taka kapa wyszła że szok

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:disgust:
Opublikowano

chciałem pisać mimo wielogodzinnej reanimacji pacjenta nie udało się uratować ;(

gwarancji nie dawałem

wiesz on ostatnio w audi był jakieś dwa lata temu no cóż daremna droga

Opublikowano

no ja niestety juz se nie pojade jestem w trakcie 3 bronka

a po pijaku to jeszcze jakieś drzewo zaliczył

powiem wam w tjemnicy że polakierowałem sobie breloczek i taka kapa wyszła że szok

hehe to mówisz że lakiernik z ciebie słaby hehe idę poszukać czy niema jeszcze pączków :gwizdanie:

Opublikowano

akjam co sądisz o tym grupowym u rogala czemu się wachasz za 900 pln to jak za darmo palio 100 to klocek wychodzi a tu min 1500 biorą

Nie, nie! Ja tak na 90% pojadę! :kox::good:

co nie nie

nie biorą 1500???

bo nie wiem o co ci cho

O to, że się nie waham! :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

chciałem pisać mimo wielogodzinnej reanimacji pacjenta nie udało się uratować ;(

gwarancji nie dawałem

wiesz on ostatnio w audi był jakieś dwa lata temu no cóż daremna droga

wcale nie, wielkie dzięki... a nóż by działał :good: :good: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

a co robi ta tubka z jakimś żelem za piwem na biurku?

co tam jest na niej napisane?

anal tube? :mysli:

:gwizdanie: :dontknow::klamie:

Opublikowano

akjam co sądisz o tym grupowym u rogala czemu się wachasz za 900 pln to jak za darmo palio 100 to klocek wychodzi a tu min 1500 biorą

Nie, nie! Ja tak na 90% pojadę! :kox::good:

co nie nie

nie biorą 1500???

bo nie wiem o co ci cho

O to, że się nie waham! :tongue4: :tongue4: :tongue4:

akjam zobaczymy co rogal napisze na wątku i jak to będzie wyglądao ja i tak planowałem chipa u niego a że się okazja natrafiła to czemu nie skorzystać już wiem na co mam kase zbierać :wink4:

Opublikowano

ok zjadłem jeszcze jednego pączka i czekam na jajecznicę :decayed:

Opublikowano

ok zjadłem jeszcze jednego pączka i czekam na jajecznicę :decayed:

ty głodzillo jedna ]

:polew: :> :>

Opublikowano

ok zjadłem jeszcze jednego pączka i czekam na jajecznicę :decayed:

ty głodzillo jedna ]

:polew: :> :>

spoko tylko z 4 jajek :wink4: ale za to na kiełbasce i papryczce :kox:

Opublikowano

ok zjadłem jeszcze jednego pączka i czekam na jajecznicę :decayed:

ty głodzillo jedna ]

:polew: :> :>

spoko tylko z 4 jajek :wink4: ale za to na kiełbasce i papryczce :kox:

mistrzu a jadłeś jajecznice po góralsku ???

chłpoie niebo w gębie

Opublikowano

akjam co sądisz o tym grupowym u rogala czemu się wachasz za 900 pln to jak za darmo palio 100 to klocek wychodzi a tu min 1500 biorą

Nie, nie! Ja tak na 90% pojadę! :kox::good:

co nie nie

nie biorą 1500???

bo nie wiem o co ci cho

O to, że się nie waham! :tongue4: :tongue4: :tongue4:

akjam zobaczymy co rogal napisze na wątku i jak to będzie wyglądao ja i tak planowałem chipa u niego a że się okazja natrafiła to czemu nie skorzystać już wiem na co mam kase zbierać :wink4:

No to zapłać też za mnie! :wink4:

P.S. Poczekamy i zobaczymy co to będzie. Co MISTRZ napisze. :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

akjam co sądisz o tym grupowym u rogala czemu się wachasz za 900 pln to jak za darmo palio 100 to klocek wychodzi a tu min 1500 biorą

Nie, nie! Ja tak na 90% pojadę! :kox::good:

co nie nie

nie biorą 1500???

bo nie wiem o co ci cho

O to, że się nie waham! :tongue4: :tongue4: :tongue4:

akjam zobaczymy co rogal napisze na wątku i jak to będzie wyglądao ja i tak planowałem chipa u niego a że się okazja natrafiła to czemu nie skorzystać już wiem na co mam kase zbierać :wink4:

No to zapłać też za mnie! :wink4:

P.S. Poczekamy i zobaczymy co to będzie. Co MISTRZ napisze. :kox: :kox: :kox:

co by nie napisał będzie ok

tylko żeby organizacyjnie to wypaliło

Opublikowano

Kurcze... widziałem dziś na średnicówce ładną a4 b5 avant 1,8T z naklejką klubową z Chorzowa... poszukuję kolegi, żeby go na spota zaprosić... wpisałem Chorzów a tam 2 strony ludu :disgust:

Opublikowano

ok zjadłem jeszcze jednego pączka i czekam na jajecznicę :decayed:

ty głodzillo jedna ]

:polew: :> :>

spoko tylko z 4 jajek :wink4: ale za to na kiełbasce i papryczce :kox:

mistrzu a jadłeś jajecznice po góralsku ???

chłpoie niebo w gębie

czyli że jaką? :slina:

Opublikowano

Kurcze... widziałem dziś na średnicówce ładną a4 b5 avant 1,8T z naklejką klubową z Chorzowa... poszukuję kolegi, żeby go na spota zaprosić... wpisałem Chorzów a tam 2 strony ludu :disgust:

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kurcze... widziałem dziś na średnicówce ładną a4 b5 avant 1,8T z naklejką klubową z Chorzowa... poszukuję kolegi, żeby go na spota zaprosić... wpisałem Chorzów a tam 2 strony ludu :disgust:

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

:polew: :polew: :polew:

odszukałem, 1,8 t w avancie były tylko 2 :gwizdanie: PW poszły :hi:

Opublikowano

ok zjadłem jeszcze jednego pączka i czekam na jajecznicę :decayed:

ty głodzillo jedna ]

:polew: :> :>

spoko tylko z 4 jajek :wink4: ale za to na kiełbasce i papryczce :kox:

mistrzu a jadłeś jajecznice po góralsku ???

chłpoie niebo w gębie

czyli że jaką? :slina:

wiedziałem że zapytasz głodomorku :polew: :polew: :polew:

jajka, szczypiorek , pomidorek, ser żółt, oczywiście bekonik, cebulka

niebo w gębie w Zakpocu kiedyś to szamałem,

aż mi ciary przeszyły me ciało

:polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 20:06_________________________________________________

Kurcze... widziałem dziś na średnicówce ładną a4 b5 avant 1,8T z naklejką klubową z Chorzowa... poszukuję kolegi, żeby go na spota zaprosić... wpisałem Chorzów a tam 2 strony ludu :disgust:

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

:polew: :polew: :polew:

odszukałem, 1,8 t w avancie były tylko 2 :gwizdanie: PW poszły :hi:

kto jak kto ale jakbys ty nie znalazł to nie wiem kto by zanlazł

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 20:07_________________________________________________miszka pijaku co sie czaisz :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

stoję dziś w aptece po pojemnik na mocz, 1zł w keszu i karta...na kasie naklejka, że płatność kartą od 10 zł i ten stres...starczy czy nie starczy żeby przypału nie było, robi się kolejka....proszę o pojemnik, babka przynosi i................i............i 49 groszy i emocje opadły :polew: :polew: :polew:

w tej samej aptece równocześnie stoi chop przede mną i kupuje jakieś tabletki, babka go pyta o coś a on mówi, że te tabletki dla dziecka 12lat ale nie potrafi łykać.......walczyłem ze sobą dobre 20 sekund żeby nie zapytać czy to chłopiec czy dziewczynka

:polew: :polew: :polew: :polew:

no a u Was co tam ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.