Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: wróciłem z pracy, ide w końcu spać.. pier.. śnieg :angry:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

heheh :hi:

siema dziewczyny :tongue4:

Opublikowano

:hi:

ale mnie łeb boli, już nie pije leszków :wink4:

Opublikowano

:hi:

ale mnie łeb boli, już nie pije leszków :wink4:

heh to dlatego w nocy tak ci się język plątał :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 11:33_________________________________________________Kur...a kedzior jednak poszedł do szkoły, respect :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak przyjdzie, to pewnie znowu napisze, że to wszytsko pier***doli :decayed:

Opublikowano

No jednak chyba poszedł do szkoły :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 11:41_________________________________________________

jak przyjdzie, to pewnie znowu napisze, że to wszytsko pier***doli :decayed:

Wczoraj powtarzał kilka razy że już rezygnuje :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Rafał, a jaka jest geneza powstania twojego nowego nicka ? :mysli:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 11:51_________________________________________________

Rafał, a jaka jest geneza powstania twojego nowego nicka ? :mysli:

A no jest taka mała geneza. Ogólnie to mam ksywę Buła ale w pracy kiedyś ktoś tam wymyślał i zawował Bulczas od Gulczasa z Big Brothera i tak sobie wymyśliłem :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 11:51_________________________________________________

Rafał, a jaka jest geneza powstania twojego nowego nicka ? :mysli:

A no jest taka mała geneza. Ogólnie to mam ksywę Buła ale w pracy kiedyś ktoś tam wymyślał i zawował Bulczas od Gulczasa z Big Brothera i tak sobie wymyśliłem :polew: :polew:

szacun :wink4:

Opublikowano

Wczoraj na spocie pytaliśmy Maxa jak się przedstawił na spotkaniu z Siemianem na drodze. A on przeciez ma skomplikowany nick. I pewnie mówił Siema jestem Maxito1980 :polew:

Opublikowano

:polew:

oko też by miał fajnie :wink4:

:polew:

Opublikowano

Z oka to Diman zalewa cały czas :polew: :polew: Bardzo się lubią chłopaki :kox:

Opublikowano

jeden kolo ma nick: pulpit

:polew:

Opublikowano

jeden kolo ma nick: pulpit

:polew:

Szkoda że nie pulpitxp :polew:
Opublikowano

:polew:

oko też by miał fajnie :wink4:

:polew:

hehe jeszcze nie umiem wydać dzwięku podkreślnika

_OKO jeden dwa trzy cztery

Z oka to Diman zalewa cały czas :polew: :polew: Bardzo się lubią chłopaki :kox:

diman rowny koleś :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 12:23_________________________________________________diman napisz coś do nas[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 12:25_________________________________________________pokaż avaterka plisssssssss :nabijasie:

Opublikowano

czas napić się kawy i brać się do pracy :)

Opublikowano

Diman śpi po imprezie :naughty:

Opublikowano

pewnie nie tylko Diman :naughty:

Opublikowano

hehe

no pierwsi imprezowicze już na gliwickich się budzą

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.