Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

można na jednego? :> :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

można na jednego? :> :tongue4:

:hi: To widzę że Stanley poszedł spać :polew:
Opublikowano

włączyłem muzyczkę i faza mnie jakoś szybciej ogarnęła :polew:

a czego słuchasz

fasolek ??? :tongue4:

kaset z językiem angielskim :polew:

żartuję smerfne hity sobię puściłem hehehe :polew: :polew: :polew: :polew:

ok w gadu radiu sobie coś tam włączyłem i mi brzdęka :>

można na jednego? :> :tongue4:

i kogo moje piękne oczęta widzą :bry::buziak:

Opublikowano

ja nie wiem jak wy ale ja juz mam dosc tej zimy :sick3:

Opublikowano

ja nie wiem jak wy ale ja juz mam dosc tej zimy :sick3:

nom przydała by się wiosna i grillowanie :drool: :drool: :drool:

Opublikowano

można na jednego? :> :tongue4:

:hi: To widzę że Stanley poszedł spać :polew:

wyskoczyć musiał...

chyba dostał info że na trzech górkach rabat mają :tongue4:

dwie w cenie jednej :polew:

Opublikowano

ja nie wiem jak wy ale ja juz mam dosc tej zimy :sick3:

nom przydała by się wiosna i grillowanie :drool: :drool: :drool:

Oooooo tak :slina: :slina:
Opublikowano

można na jednego? :> :tongue4:

:hi: To widzę że Stanley poszedł spać :polew:

wyskoczyć musiał...

chyba dostał info że na trzech górkach rabat mają :tongue4:

dwie w cenie jednej :polew:

ee to by mi dał znać :naughty:

a mi się ten kawałeczek ostatnio podoba w szczególności refren

[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 00:23_________________________________________________

ja nie wiem jak wy ale ja juz mam dosc tej zimy :sick3:

nom przydała by się wiosna i grillowanie :drool: :drool: :drool:

Oooooo tak :slina: :slina:

:decayed::drunk: o tak to jest to co mnei kręci :decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 00:23_________________________________________________i gdzie się wszyscy podziali? na te górki żeście pojechali? :polew::confused4:

Opublikowano

można na jednego? :> :tongue4:

:hi: To widzę że Stanley poszedł spać :polew:

wyskoczyć musiał...

chyba dostał info że na trzech górkach rabat mają :tongue4:

dwie w cenie jednej :polew:

ee to by mi dał znać :naughty:

a mi się ten kawałeczek ostatnio podoba w szczególności refren

[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 00:23_________________________________________________

ja nie wiem jak wy ale ja juz mam dosc tej zimy :sick3:

nom przydała by się wiosna i grillowanie :drool: :drool: :drool:

Oooooo tak :slina: :slina:

:decayed::drunk: o tak to jest to co mnei kręci :decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 00:23_________________________________________________i gdzie się wszyscy podziali? na te górki żeście pojechali? :polew::confused4:

...a, rozkminiałam uszkodzony przepływomierz na technicznym :mysli:

buahahahaha...

:polew:

Opublikowano

muhehehe no proszę cie weź mnie niezałamuj hahaha :polew:

Opublikowano

Ja zawijam się do łóżka :hi:

Opublikowano

jak macie polsat cafe to polecam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja zawijam się do łóżka :hi:

:confused4: narka :hi:

Opublikowano
jak macie polsat cafe to polecam

a co tam takiego ciekawego :naughty:

Opublikowano

Ja zawijam się do łóżka :hi:

bye! :(

Opublikowano
jak macie polsat cafe to polecam

a co tam takiego ciekawego :naughty:

hehe jak laska przygotowyuje kolesia do seksu ze swoja kobieta bo on niejest gotowy psychicznie :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: Spamerzy i Spamerko :decayed:

Pozytywną myślą dnia dzisiejszego jest to że zrobiłem przedostatnią nocke w tym miesiącu i teraz może walić śniegiem ile wlezie :naughty:

Opublikowano

:hi: siemacie ja dopiero doszlem do siebie wiec sie u was przywitam i podzikuje za odwiedziny a o reszcie to pogadamy na spocie u was powyjasniamy se pare spraw

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

teraz może walić śniegiem ile wlezie

wez to wypluj bo ja mam juz tego sniegu serdecznie dosc :sick3:

Opublikowano
:hi: Ja też już mam śniegu po wyżej uszów :sick3:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.