Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki A-rek

qrde ja sie mam jednak dobrze.. nie musze nic wymyślać wystarczy że się tylko zgadzam :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: Miszka
Opublikowano

jednak zostanę jeszcze chwilkę :tongue4:

Opublikowano

ja tam mojej kupiłem loda: Magnuma w białej czekoladzie i mam fajrant na dzisiaj :decayed:

Opublikowano

ja tam mojej kupiłem loda: Magnuma w białej czekoladzie i mam fajrant na dzisiaj :decayed:

:polew: :polew:

A ja chyba się wybiorę na gokarty z kumplem a moją będzie kręcić filmiki :decayed:

Opublikowano

:hi:

ja wczoraj zamówiłem bilety na avatar...o 23 a miejsca brak :kwasny:

Opublikowano

:hi:

ja wczoraj zamówiłem bilety na avatar...o 23 a miejsca brak :kwasny:

:hi:

Uprzedziłem ich że będziesz dzwonił to dlatego normalnie bilety były :kox:

Opublikowano

Ty zmień ten nick bo jak dla mnie zostaje i tak Rafał :gwizdanie:

Opublikowano

Ty zmień ten nick bo jak dla mnie zostaje i tak Rafał :gwizdanie:

No przecież zmieniłem tylko nick a nie imię :wink4:
Opublikowano

Ty zmień ten nick bo jak dla mnie zostaje i tak Rafał :gwizdanie:

No przecież zmieniłem tylko nick a nie imię :wink4:

tak, ale nick Rafał miałeś lepszy :tongue4:

Opublikowano

Ty zmień ten nick bo jak dla mnie zostaje i tak Rafał :gwizdanie:

No przecież zmieniłem tylko nick a nie imię :wink4:

tak, ale nick Rafał miałeś lepszy :tongue4:

Chciałem się wyróżniać jak zawsze :decayed:
Opublikowano

Ty zmień ten nick bo jak dla mnie zostaje i tak Rafał :gwizdanie:

No przecież zmieniłem tylko nick a nie imię :wink4:

tak, ale nick Rafał miałeś lepszy :tongue4:

Chciałem się wyróżniać jak zawsze :decayed:

znów Ci to wyszło :decayed:

Opublikowano

Ty zmień ten nick bo jak dla mnie zostaje i tak Rafał :gwizdanie:

No przecież zmieniłem tylko nick a nie imię :wink4:

tak, ale nick Rafał miałeś lepszy :tongue4:

Chciałem się wyróżniać jak zawsze :decayed:

znów Ci to wyszło :decayed:

Już nie mogę się doczekać aż moje auto się będzie wyróżniać :gwizdanie:
Opublikowano

Ty zmień ten nick bo jak dla mnie zostaje i tak Rafał :gwizdanie:

No przecież zmieniłem tylko nick a nie imię :wink4:

tak, ale nick Rafał miałeś lepszy :tongue4:

Chciałem się wyróżniać jak zawsze :decayed:

znów Ci to wyszło :decayed:

Już nie mogę się doczekać aż moje auto się będzie wyróżniać :gwizdanie:

no zobaczymy :>

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no zobaczymy :>

Albo i nie :gwizdanie: Kurde gdzie się wszyscy podziali i nie ma kto spamować a zostało 15 postów do bielska :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 14:34_________________________________________________ :hi:
Opublikowano

no zobaczymy :>

Albo i nie :gwizdanie: Kurde gdzie się wszyscy podziali i nie ma kto spamować a zostało 15 postów do bielska :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 14:34_________________________________________________ :hi:

Ja właśnie dochodzę do siebie po ostatniej sobocie karnawału... :kox: :kox:
Opublikowano

ja robię obiad :gwizdanie:

Panowie, jeśli chodzi o tankowanie u mnie w pracy to kto jest chętny? kogo mam brać pod uwagę ?

kto chętny to potwierdzić, wysyłając do mnie PW, reszta do obgadania na spocie :)

Opublikowano

no zobaczymy :>

Albo i nie :gwizdanie: Kurde gdzie się wszyscy podziali i nie ma kto spamować a zostało 15 postów do bielska :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 14:34_________________________________________________ :hi:

Ja właśnie dochodzę do siebie po ostatniej sobocie karnawału... :kox: :kox:

Gdzie to się bawiłeś??
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.